Rusza transmisja TVTRWAM od dzisiaj 24.00 na Multi

/ 190 odpowiedzi / 28 zdjęć

• konto usunięte

A kogo to obchodzi? Kto to ogląda..?

(2014/02/14 22:38)
Ludzie, mieszkańcy Sochaczewa, żałosny jesteś

(2014/02/14 22:41)
Dziś o godz 24 TV Katolicka TRWAM wejdzie na Multipleks 1 Transmisja o godz 24 z Jasnej Góry .To zwycięstwo Koscioła i demokracji ! .Dekodery przestawiajcie

(2014/02/14 22:45)

iks
Żeby zmieścić to g na multipleksie TVP obniża jakość TVP1 HD i TVP2 HD. Ręce opadają.

(2014/02/14 23:32)
Olaf chyba Rydzyka stać na reklamę i nie musisz tego robić Ty. Nie wszyscy oglądają tą stację.

Karol

(2014/02/14 23:59)
Upadnij lepiej na kolana i błagaj  Pana Boga o wybaczenie!

(2014/02/15 00:13)
A Ty klęczysz przed tv trwam ha ha ha to jest XXI wiek.

Karol

(2014/02/15 00:25)
no KUŹWA mieliście zostawić idiotę w spokoju,a gadacie i gadacie z przygłupem.,troll jest troll i zdycha kiedy nikt na niego ani on na nikogo nie napada,niech siedzi i ogląda na youtubie swoje żałosne walenie w bębny,jak wam Go potrzeba ,to nie narzekajcie tylko spijajcie miód z jego ust

(2014/02/15 07:49)
Telewizja jak każda inna ,oglądam już kilka lat i nie mam nic do audycji publikowanych na jej antenie,każdy ma swoje zdanie,nie każdemu musi się podobać ,jest tyle innych kanałów tv że można coś dla siebie znaleźć. Krytyka bezpodstawna.

(2014/02/15 08:03)
"A Ty klęczysz przed tv trwam ha ha ha to jest XXI wiek."

Karolu, daj spokój chce to klęczy, jego sprawa a Ty, bo jest  XXI wiek, to co oglądasz (jeżeli można wiedzieć)?.

(2014/02/15 09:34)
EUROSPORT i podobne...:) nie klęczę...:)

Karol

(2014/02/15 12:13)
 No nie nie trzeba, mogą niektórzy się śmiać że tzw. TV na kolanach, ja też wiem gdzie i kiedy trzeba klęczeć i modlić się a oglądam różne telewizje

(2014/02/15 12:36)
Głupków jednak nie brakuje.

(2014/02/15 21:19)
Czytając te posty nie tylko o tv trwam ale w innych tematach na forum jak również spotykając się i rozmawiając ze znajomymi czy w pracy odnoszę wrażenie,że ci którzy uważają się za super katolików najchętniej wszystkich innych by pozabijali i pozakopywali gdzieś pod płotem.Czy tego uczy kościół aby gnębić i prześladować każdego kto ośmieli się skrytykować naszą religię czy choćby tv trwam?Ja jestem katoliczką ale nie wyobrażam sobie aby w ten sposób do kogoś się odzywać "jak zdechniesz to zakopią cię pod płotem".Niech każdy wierzy sobie w co chce ale po co się obrażać.To,że jest pedofilia wśród księży to fakt i jest zapewne o wiele więcej niż się słyszy w tv tylko wiadomo,że kościół ukrywa takie fakty.Znam różnych ludzi choćby w pracy co dzień spotykam ludzi innych wyznań ale takie ostre słowa słyszę tylko od ludzi którzy co niedzielę chodzą do kościoła i uważają się za super katolików,wstyd.

(2014/02/15 21:30)
"Znam różnych ludzi choćby w pracy co dzień spotykam ludzi innych wyznań ale takie ostre słowa słyszę tylko od ludzi którzy co niedzielę chodzą do kościoła i uważają się za super katolików,wstyd".
A co na to Muzułmanie, siewcy miłości z którymi pracujesz?

(2014/02/16 00:13)
BOTOKS, MOŻE JAKIŚ KONKRET OPRÓCZ "WKLEJEK" !!!???.

(2014/02/16 00:23)
ludzie dokąd zmierzacie?.

(2014/02/16 09:12)
Tylu tu ignorantów uważających się za oświeconych. Teraz blużnią a potem będą chcieli dzieci ochrzcić , ślub w Kościele wziąć, no i być pochowanym w świeconej ziemi. Czy to nie idioci?

(2014/02/16 12:06)
Tylu tu ignorantów uważających się za "oświeconych". Ciekawe skąd ta wiedza-pewnie idiotenwizji się naoglądali. Teraz blużnią ale pewnie będą chcieli wziąć ślub w Kościele, ochrzcić dzieci i być pochowanym w święconej ziemi. I skąd u Nich tyle pychy nad tą Ich "inteligencją", jeden z największych filozofów umierając powiedział-"tyle wiem że nic nie wiem". No ale to przecież europejczycy, pełną gębą.

(2014/02/16 12:27)
A swoją drogą, dajmy na to hipotetycznie, jeśli dajmy na to taki ksiądz z parafii X, prowadzi podwójne życie i  dajmy na to ma nieślubne dzieci i żyje z kobietą. Sprzeniewierzając się danym ślubom kościelnym i kościelnemu prawu, to czy wszystkie te śluby, komunie i sakramenty których udzielił taki wiarołomca, to są ważne ? Bo jak taki medyk, wydawał zaświadczenia nie mając do tego uprawnień, to one nie były ważne. To rozumiem że w przypadku wiarołomnych księży jest podobnie ? Co na to prawo, prawi i bez skazy ?

(2014/02/16 13:03)
Nie "tyle wiem...." tylko "To wiem, że nic nie wiem" Sokrates...:)

I po co się wysilać na komentarz z którego nic nie wynika...:)

Karol

(2014/02/16 13:50)
Żadne tam filozoficzne srete tete, tylko zadaję na forum konkretne pytanie, czy hipotetycznie, jeśli dajmy na to taki ksiądz z parafii X, prowadzi podwójne życie i  dajmy na to ma nieślubne dzieci i żyje z kobietą. Sprzeniewierzając się danym ślubom kościelnym i kościelnemu prawu, to czy wszystkie te śluby, komunie i sakramenty których udzielił taki wiarołomca, to są ważne ? Bo jak taki medyk, wydawał zaświadczenia nie mając do tego uprawnień, to one nie były ważne. To rozumiem że w przypadku wiarołomnych księży jest podobnie ? Co na to prawo ?

(2014/02/16 15:25)
sq7bte ignorancja to z definicji niewiedza a ateizm ma to do siebie ze wynika w wiekszosci przypdków właśnie z wiedzy. Szczerze pisząc mam gdzieś czy będę leżał w ziemi świetej czy innej bo mnie już nie będzie, jeżeli mojej żonie, synowi czy komukolwiek będzie lżej pochować mnie w "ziemi świetej", spalić, utopić w morzu czy cokolwiek to proszę bardzo. Katolicy przestańcie być kurde dziećmi - nikt Was nie osądzi, nikt na Was tam nie czeka i nie waży uczynków - to co robicie tutaj jest najważniejsze i tylko to się liczy. 

Powiedzmy przez chwilę, że macie rację i tam w niebiesiach czeka na was Wasz ukochany Jezus, Bóg czy ktokolwiek inny... o czym On miałby z Wami rozmawiać? kim jesteście żeby sądzić, że ktoś chciałby z Wami zamienić choćby słowo, co możecie wnieść dla dobra ludzkości, czym możecie się pochwalić, co macie do powiedzenia? Osobiście wolałbym spędzić wieczność z bandą zwierząt niż ludzi, bo one przynajmniej nie mają wybujałego ego, przeświadczenia o własnej nieomylności i co najważniejsze wiary w swoją WYJĄTKOWOŚĆ! złudną wyjątkowość. Zobaczcie jak piękne i wyjątkowe twory stwarza natura -rafy koralowe, twory jaskiniowe, naprzeróżniejsze stworzenia żyjące w głebianch oceanów... o kosmosie i jego niezwykłości nawet nie będę zaczynał bo to ponad głowę katolika. no ale przecież - Maryja niepokalana łaski pełna, bóg ojciec jedyny bla bla bla - i tak do zarzygania - ŻAŁOŚĆ!!!

(2014/02/16 22:53)
Żadne tam filozoficzne srete tete, tylko zadaję na forum konkretne pytanie, czy hipotetycznie, jeśli dajmy na to taki ksiądz z parafii X, prowadzi podwójne życie i  dajmy na to ma nieślubne dzieci i żyje z kobietą. Sprzeniewierzając się danym ślubom kościelnym i kościelnemu prawu, to czy wszystkie te śluby, komunie i sakramenty których udzielił taki wiarołomca, to są ważne ? Bo jak taki medyk, wydawał zaświadczenia nie mając do tego uprawnień, to one nie były ważne. To rozumiem że w przypadku wiarołomnych księży jest podobnie ? Co na to prawo ?

(2014/02/16 23:03)
"o kosmosie i jego niezwykłości nawet nie będę zaczynał bo to ponad głowę katolika." - donwiktor skoro jesteś taki mądry to jak wytłumaczysz opętania?

(2014/02/17 10:06)