Ruszyły piły w Parku Garbolewskiego

/ 27 odpowiedzi
Przepraszam ale nie mogłem zedytować swojego wpisu. Chodzi mi o dokumenty na które się Pan powołuje w poście rozpoczynającym dyskusje.

(2018/03/10 14:48)
Dokumenty z których zaczerpnąłem wiedzę i przytoczyłem fakty, były dostępne w formie załączników przy ogłoszeniu przetargu na renowację Parku Garbolewskiego w ramach projektu „Poprawa jakości środowiska miejskiego w Sochaczewie poprzez renowacje i rozwój terenów zieleni". Korzystałem m. in. z opisu technicznego, decyzji konserwatora na prowadzenie prac konserwatorskich i wycinkę drzew. Podobne dokumenty są obecnie dostępne pod ogłoszeniem przetargu na renowację Parku przy ul. Traugutta. Zapewne też wkrótce znikną. http://sochaczew.pl/home/auctionshow/21642?title=OGLOSZENIE-O-PRZETARGU-NIEOGRANICZONYM-NA-PRZEBUDOWE-AMFITEATRU-W-RAMACH-PROJEKTU-ZAGOSPODAROWANIE-TERENOW-NAD-BZURA-W-SOCHACZEWIE-ETAP-II-WYEKSPONOWANIE-WALOROW-HISTORYCZNO-KULTUROWYCH-MIASTA-ZAGOSPODAROWANIE-NABRZEZA-BZURY-ETAP-II-V-MODERNIZACJE-BUDYNKU-PRZYSTANI-W-RAMACH-PROJEKTU-SOCHACZEW-OD-NOWA-ORAZ-RENOWACJE-PARKU-PRZY-UL-TRAUGUTTA-W-RAMACH-PROJEKTU-POPRAWA-JAKOSCI-SRODOWISKA-MIEJSKIEGO-W-SOCHACZEWIE-POPRZEZ-RENOWACJE-I-ROZWOJ-TERENOW-ZIELENI-&filterId=5&tabId=76&sochaczew
Jeśli link nie pomoże, to proszę po wejściu na stronę miejską kliknąć BIP (górny pasek - po prawej biało-czerwone logo). Następnie proszę wybrać z paska "Komunikaty i ogłoszenia". Po wejściu na tę stronę prosze wybrać z menu po lewej stronie i kliknąć zakładkę "Zamówienia publiczne". Pojawią się ogłoszenia o przetargach. Na drugiej stronie (przedostatni) jest przetarg na budowę amfiteatru i renowację parku. Życzę dobrej lektury.

(2018/03/10 16:04)

Sochaczew wiadomości - TOP5