Rycerz, który boi się krytyki ...

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Prawdziwy rycerz nie bał się stanąć w szranki z gawiedzią, ten widać, mianowany z giermka musiał być.

(2018/08/07 12:23)
Czy w ogóle słychać coś o jakimś kontr-kandydacie? Tylko o takim z prawdziwego zdarzenia, bo ten od Kukiza powyżej to element folkloru jak swojego czasu Kononowicz. Standardowo wystartuje któryś z redaktorów Expressu, ale ich szanse są zbliżone do szans Korwina. (zawsze startują a głosują chyba na nich tylko sąsiedzi i rodzina)
Brakuje mi jeszcze w tym bałaganiku jakiegoś mądrali z ramienia ONR, który będzie chciał wyrzucić wszystkich Ukraińców z pobliskich magazynów, oraz kogoś o skrajnie lewicowych poglądach kto na polach czerwonkowskich będzie chciał wybudować ośrodek dla imigrantów :) Bo kandydata prawicowo-kościelnego już mamy.

(2018/08/07 14:46)
Kiedyś pamiętam podobnego kandydata w Baiłymstoku. Jego sweter poszedł po wyborach za kilka tysiecy zł. Może o to chodzi temu panu. Zdroja z siwym koniem za milion .....

(2018/08/07 16:03)
I jeszce jedna optymistyczna wiadomość. Podobno to ma być wspólny kandydat zjednoczonej opozycji......

(2018/08/07 16:14)
Mało, zjednoczona opozycja to pikuś. Takie bzdety to sobie szeptać w zakamarkach urzędów. Wszyscy zorientowani wiedzą, że podobno ma to być wspólny kandydat Sojuszu Korporacyjnego Passela Argente, Gildii Handlowej, Galaktycznego Klanu Bankowego, Unii Technokratyczneej, Quarreńskiej Ligi Izolacjonistycznej oraz z Poggla Mniejszego (Aryksięcia Geonosis). Ale i tak Pomazańca Chlebowego to nie przestraszy.

Dżedaj dziewczynie nie skłamie,
Chociaż nie wszystko jej powie.
Dżedaj zarzuci broń na ramię,
Wróci, to resztę zarzuci

:)

(2018/08/07 17:58)

(2018/08/09 08:10)
Po zapoznaniu się bliżej definicji na Wikipedii muszę stwierdzić, że na tą chwilę, to p. Buczyńskiemu jest bliżej to Don Kichota niż do Rycerza na Białym Koniu. Miałem nadzieję, że to z czasem się zmieni i pojawi się na scenie poważny kontrkandydat na Burmistrza ale coraz słabiej to widzę.

Panie Krzysztofie, nie potrzeba w naszym grajdole więcej nienawiści, zemsty, rozwalania wszystkiego w pył. To już mamy. Potrzeba racjonalnego planu i rozwiązań, które wyprowadzą to miasto na odpowiednie tory rozwoju, szczególnie pod kątem przyjaznych rozwiązań dla mieszkańców.

(2018/08/09 12:31)