Rządy dyrektor Justyny N-S

/ 34 odpowiedzi
NIEZALEŻNY
Ty zamiast tego lwa białego wstaw sobie zdjęcie szczura no i oczywiście pieluchę , facet ośmieszyłeś się niesamowicie . Dotychczas taki aktywny a teraz co cichutko.Biały lew ., tylko bez ząbków . Ja na Twoim miejscu nigdy już na tym forum nie zabierałbym głosu pod tym nickiem białego lwa, a wstawiłbym łeb szczura.

(2015/02/08 22:29)
Niezależny 
Co Ty Niezależny nie wyjdziesz z ukrycia . Z tego co wiem mail z twoją wypowiedzią dotarł do prokuratury Płockiej . Pewnie jak znam życie będziesz tam wezwany , bo podobno masz takie wiadomości o zatrudnianiach pracowników . Ale tak nawiasem nie wiedziałem , ze jesteś taki moczący się ze strachu . Jakby zabrakło Ci pieluch to powiedz to Ci pomożemy Ty " biały lwie". z wyliniałą grzywą.

(2015/02/10 22:49)

Łeb szczura

(2015/02/10 22:53)

Niezależny umilkł , podobno  już wysłano maila do prokuratury Płockiej z wypowiedzią niezależnego . I co ty na to niezależny?

<marzec 2014, młody człowiek ma podpisać 3ą umowę i co słyszy? "przyjdź za miesiąc"> <tyle wiem na 120%>

Czy to norma w instytucjach samorządowych ? nie boje się emaili.

"stawik12" a może Mariuszku, wraz ze swoją "izaurą" i "szarma" (bo to jedna i ta sama osóbka) to Wy ukrywacie swoje ryjki po nickami które wielu osobom nic nie powiedzą. Jednakże czytając wasze wypociny na fb i porównując je z wpisami tu łatwo domyślić się kim jesteście. To nie ja chowam się za głową białego lwa bo ten nick zna na serio wiele osób w tym i wy oboje ale waszych 99% osób nie zna. To wy oboje i uprawiacie tu na es "politykę" obrazy i prób poniżenia każdego kto ma inne zdanie od waszego. I tak dla waszej wiadomości - wolałbym i łeb szczura sobie wstawić niż (ja niegrzecznie to niegrzecznie!) mieć charakterek i ryje kretów ryjących pod każdym z odmiennym zdaniem. Takie ludziki jak wy właśnie pokazują we wschodniej Ukrainie jak należy rozumieć ich racje (czyt. separatyści ja bym ich nazwał terrorystami) bo jak nie to kałach i kula w łeb. Postępujecie tu identycznie - obraza innych forumowiczów (bo jak poszukać waszych wpisów to nie tylko mnie) wyzwiska, wklejanie obraźliwych obrazków itp. krótko mówiąc terroryzm słowny na forum za zgodą operatorów esochaczew, dlatego nie warto kretom i terrorystom odpowiadać. Mogę rozmawiać z każdym ale nie z wami - konwersacja z idiotami jest z góry przegrana, sprowadzają nas normalnych do swojego poziomu a później pokonują doświadczeniem. Także nie wysilajcie się więcej na komentowanie mojej osoby i wpisów bo żadne z was nie stanie twarzą w twarz i nie powie tego co tu napisał, już "tadeusz" udowodnił, że to nie jest w zakresie jego odwagi. Ja stanę twarzą w twarz w przyzwoitym miejscu z każdym tu klikającym człowiekiem, a wy macie odwagę ? to jak umówicie się na rozmowę twarzą w twarz?

(2015/02/11 15:14)
a stawiasz litra?

(2015/02/11 15:25)
Niezależny 
Co Ty Niezależny nie wyjdziesz z ukrycia . Z tego co wiem mail z twoją wypowiedzią dotarł do prokuratury Płockiej . Pewnie jak znam życie będziesz tam wezwany , bo podobno masz takie wiadomości o zatrudnianiach pracowników . Ale tak nawiasem nie wiedziałem , ze jesteś taki moczący się ze strachu . Jakby zabrakło Ci pieluch to powiedz to Ci pomożemy Ty " biały lwie". z wyliniałą grzywą.

widzisz Aneto potwierdzasz tymi ostatnimi dwoma słowami że znasz mnie osobiście. I po co to chować się za kolejnym Nickiem? Potwierdziliście oboje ze stawikiem Mariuszkiem

"wysłano: 2015/02/08 22:29 NIEZALEŻNY Ty zamiast tego lwa białego wstaw sobie zdjęcie szczura no i oczywiście pieluchę , facet ośmieszyłeś się niesamowicie . Dotychczas taki aktywny a teraz co cichutko.Biały lew ., tylko bez ząbków . Ja na Twoim miejscu nigdy już na tym forum nie zabierałbym głosu pod tym nickiem białego lwa, a wstawiłbym łeb szczura."

że piszecie razem, ustalacie co piszcie i obrażacie razem. (jak wyżej - wy sobie wstawcie mordeczki kretów!).

P.s. Jeżeli prokuratura mnie wezwie to pójdę lub pojadę to także są ludzie, a ja ludzi szanuję lub nie, ale bać się? nie mam nic na sumieniu czego miałbym się bać. Przestańcie lewitować i jątrzyć. 

(2015/02/11 15:28)

Niezależny - to ważny ślad i coś nowego o czym tu wspominasz . Mam nadzieję , że tutaj też wchodzi prokuratura i poprosi Cię o uzupełnienie tego wątku, który może być bardzo ważny w sprawie.

Odpowiedziałem już powyżej:

"<marzec 2014, młody człowiek ma podpisać 3ą umowę i co słyszy? "przyjdź za miesiąc"> <tyle wiem na 120%>

Akurat tą sprawę znam i wiem, że młodzian ten był już przesłuchiwany, ale czy był oto pytany ? 

(2015/02/11 15:34)
a stawiasz litra?

litra nie, ale po browarku no problem, nawet po dwa browarki :)

(2015/02/11 15:35)

Jeszcze do "stawik12" Mariuszka, co do mojej aktywności to nie miej zmartwień moją osobą. Ostatnio byłem dłużej nieaktywny co znaczy że nie siedzę przed kompem non stop i nie nawijam głupot na es, a odzywam się jak mam coś konkretnego do powiedzenia.:

wysłano: 2015/02/04 20:50 - wysłano: 2015/02/11 15:14  tj. mniej niż 7 dób

2014-12-12 - 2015-01-26 tu było 45 dni

- ty raczej martw się o swoją aktywność, bądź jej brak bo mężczyzna nie udowadnia męskości  klikając 24/24 w klawiaturę i ubliżając ludziom,  a w deko inny sposób. <to był mój ostatni komentarz w kierunku onlinowych kretów (tu się zaczynam zgadzać z Jerzykiem, anonimowość nie jest całkiem cacy)>

(2015/02/11 16:00)