Sala weselna

/ 20 odpowiedzi
Witam chciałabym dowiedzieć się co myślicie o salach weselnych w Sochaczewie i okolicach? Którą moglibyście mi polecić tak żebym od razu nie musiała mieszkania sprzedawać ;) Będę wdzięczna za jakieś rady wskazówki bo nie wiem czego szukać :(
Nie wiem jakiej sali konkretnie szukasz ?jakie ma spełniać Twoje oczekiwania ? Ale z tego co się orientuję jest w miarę tania nowa sala weselna w miejscowości Czyste- około 5km od Sochaczewa za Czerwonką...Myślę, że spełni Twoje oczekiwania ,cenowo również.

(2010/08/12 16:32)
Ja mam swoje wesele na Czystym w przyszłym roku:) sala w środku jest gotowa, a na zewnatrz jeszcze nie jest wyszykowane. A sala jest bardzo ładna - wynajecie sali kosztuje 5 tys. i muszisz miec swoj katering bo nie ma opcji z cateringiem. CAlkiem przyjazna sala z (troche nizsza cena) to stara sala u Ignasiakow na warszawskiej w socho. Jakby co to mam tam termin do odstapienia;)

(2010/08/13 09:20)
Ja polecam salę weselną Hegor , blisko Sochaczewa, wynająć możesz sale z kucharkami lub samą salę co wychodzi bardziej ekonomicznie:)

(2010/08/14 08:42)

niQ
Jeżeli chcesz mieć niezapomniane wesele, o którym Twoi goście będę jeszcze długo, długo mówić polecam Arkadie przy ul. Trojanowskiej.

(2010/08/14 13:05)
Dziękuję bardzo za informację. Wiem, że Arkadia jest piękna ale niestety też sporo kosztuje. Słyszałam już od kilku osób o tej sali na Czystym i się chyba wybiorę żeby ją zobaczyć. Co do Hegora to zna ktoś cenę? Nie wiecie na ile wcześniej trzeba zamawiać terminy? Jestem kompletnie zielona w tym temacie i przerażona całą organizacją.. :(

(2010/08/16 15:11)
Możecie jeszcze próbować w domu weselnym Melodia w wiejcy.
Mają własny katering i 3 lata temu to był koszt rzędu 140 od talerzyka za wesele a 170 razem z poprawinami.
Lecz 3 lata to szmat czasu i mogło tu się pozmieniać :)

Tylko uprzedzam że właściciel ciężki we współpracy.

(2010/08/17 10:26)
Polecam Czyste- około 5km od Sochaczewa za Czerwonką, pomieszczenia przestronne ładnie zaprojektowane. Budynek na zewnatrz jeszcze się buduje, ale cała reszta OK.

(2010/08/17 15:08)
Witam
Polecam Pałac Korona w miejscowości Czyste. Miałam tam już swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim gościom bardzo się podobało a zdjęcia powychodziły rewelacyjnie.

Organizacja wesela jest bardzo przyjemna i ekscytująca dlatego Ci zazdroszczę - bo ja już niestety mam to za sobą.
Pozdrawiam

harcerka

(2010/08/17 19:54)

Cześć.

Skoro już rozkręciła się rozmowa odnośnie sal weselnych, chciałabym zapytać, czy jesteście w stanie polecić jakąś salę w okolicach Sochaczewa z miejscami noclegowymi?

(2010/08/25 09:19)
Witajcie,Odstąpię salę weselną Dworek Magnat w Sochaczewie przy ul. Warszawskie 89 - miesiąc sierpień 2013 rok. Jeśli ktoś byłby również zainteresowany zespołem mam do zaoferowania: REWERS z wodzirejem z Łowicza. Mają swoją stronę w internecie, można ich przesłuchać.Więcej informacji pod numerem tel: 514 972 789.

(2012/08/20 17:47)
Witajcie,Odstąpię salę weselną Dworek Magnat w Sochaczewie przy ul. Warszawskie 89 - miesiąc sierpień 2013 rok. Jeśli ktoś byłby również zainteresowany zespołem mam do zaoferowania: REWERS z wodzirejem z Łowicza. Mają swoją stronę w internecie, można ich przesłuchać.Więcej informacji pod numerem tel: 514 972 789.

Śmiem twierdzić, iż zespół REWERS jest rewelacyjny:) Polecam

(2012/08/20 21:45)

BJ
Polecam sale 4 Pory roku na Trojanowskiej

(2012/08/22 21:18)
ODSTĄPIĘ SALĘ WESELNĄ I ZESPÓŁ MUZYCZNY TERMIN: 31.08.2013 ROK.

Dworek Magnat znajduje się w Sochaczewie przy ul. Warszawskie 89. Jeśli ktoś byłby również zainteresowany zespołem mam do zaoferowania: REWERS z wodzirejem z Łowicza. Mają swoją stronę w internecie, można ich przesłuchać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany więcej informacji udzielę pod numerem tel: 514 972 789.

(2012/08/29 19:35)
zespoł muzyczny efekt-wolny termin www.efekt.letnet.pl

(2012/08/30 11:06)

x
Witam. Czy ktoś wie coś na temat dość nowej sali w Kampinosie- Wiejcy ? - jaka cena ? do ilu osob? jakieś zdjęcia ? - cokolwiek :)

(2013/06/03 14:22)

x
Witam ponownie. Chętnie również dowiem się czegoś na temat : Domu Gościnnego Nad Stawem w Szymanowie i czegoś o agroturystyce KORFOWE w Kampinosie.

Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje bardzo proszę pisać :)

(2013/06/04 14:41)

x
Witam.
Bardzo proszę o opinie wszystkich sal wam znanych w Sochaczewie i okolicach. Chodzi mi  o opinie sal w szczególności, które mogą pomieścić 150+ osób. Chciałabym prosić o konkretne argumenty/opinie (jedzenie,  wystrój, cena, czy lokal luźny czy ciasny, dodatkowe  wiadomości typu: czy jest parkiet itp.) Jeśli ktoś mógłby m przesłać swoje zdjęcia to również  proszę o kontakt.z góry bardzo dziękuje

(2013/08/21 22:59)
Witam,Z pełną odpowiedzialnością polecam Lawendowy Pałacyk w miejscowości Błonie, gdzie 2 lata temu odbylo sie moje wesele. Miejsce magiczne, stworzone dla osób ceniacych sobie wyczucie smaku zarówno w stylu jak i kuchni. http://www.lawendowypalacyk.pl/

(2013/08/22 16:04)

Polecam Dom Weselny w Kuznocinie wesele na 150 osób spoko jest ok.

Jedzenie i obsługa jest tam bardzo dobre a przedewszystkim jest go bardzo dużo,

i niczego nie brakuje,bardzo miła obsługa i wszystko podane jest na czas.

Cenowo jest naprawdę konkurencyjnie wejdź na stronę www.szmidtwesela.pl

jest tam menu, opinie innych osób,naprawdę warta sala polecenia.

(2013/08/22 20:24)