Salon meblowy Spartakus

Kochani,
Chciałabym Was ostrzec przed zakupami w salonie meblowym Spartakus za wiaduktem. Otóż 23 czerwca br. zamówiłam u nich regalik dla dziecka. Kwota nieduża 120 zł ..... Powiedziano mi że czas realizacji zamówienia wynosi 4-6 tygodni. Po tym czasie, w związku z brakiem odzewu ze strony sklepu zadzwoniłam tam i miła Pani powiedziała, że regał jest ale w Otwocku. Na moje pytanie kiedy będzie można Go przywieźć do mnie odpowiedziała że na początku następnego tygodnia (rozmowa odbyła się w ubiegłym tygodniu). Dzisiaj jest środa więc znów zadzwoniłam i znów dowiedziałam się że nadal regału nie ma i być może zostanie przywieziony na początku następnego tygodnia. Rozumiem, że gdybym zamawiała meble za np. 10 000 tys. to meble dawno już by dotarły.....a takiego Klienta , który robi zamówienie za "zaledwie" 120 zł można po prostu olać. Dodam, że kilka lat temu zakupując u nich meble kuchenne też był problem z transportem, jak się okazało nic pod tym względem się nie zmieniło. Także na serio jeszcze raz nie polecam tam zakupów.
Pozdrawiam,