Samobójstwo na torach w Sochaczew

/ 14 odpowiedzi
Słyszeliście coś na temat samobójstwa na stacji PKP w Socho wczoraj?
Podobno 25 latek skoczył pod pociąg....
www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,smierc-na-torach-w-sochaczewie,...
troszkę pomyliłam pokój ....sorka

(2011/06/30 22:12)
45 albo i więcej latek

(2011/07/01 08:36)
To był 26-latek z Torunia, który świadomie stał na torach tyłem do nadjeżdzajacego pociągu. To są pewne informacje

(2011/07/01 11:04)
To tchórz, nie miał odwagi stanąć twarzą w twarz z pociągiem.

(2011/07/01 13:44)
A tym bardziej stanąć twarzą twarz z problemem... 

(2011/07/01 20:58)
szokują mnie te komentarze - Wam chyba tez potrzeba długich rozmów i porad specjalisty ... nad czym Wy dyskutujecie ... zupełnie gdzieś  jest to poza mną !

(2011/07/01 21:56)
a mnie żal chłopaka, każdy nosi coś w sobie i nie wiemy jak się to uzewnętrzni...............

(2011/07/01 23:30)
fakt jest faktem że samobójstwo to najgorsze rozwiązanie!PS. medika_a rozwalasz mnie swoimi komentarzami :)

(2011/07/02 11:23)
moje komentarze są szczere i nie pod publiczkę - jak mozna rozważać czy był tchórzem ,  dlaczego nie miał odwagi patrzeć na pociąg ????? Czy Wy nie czujecie że temat dramatu ludzkiego jest w tych komentarzach komedią ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do Ciebie"rosa76" rozumiem ,że to nie krytyka dla mnie ... -   a tak ogólnie to byłam przy przejeździe po tym zdarzeniu , widziałam działania służb  i dziękuję  Bogu ,że nie jechałam ta drogą  kilkadziesiąt minut wcześniej  !

(2011/07/02 14:19)
a tak ogólnie to byłam przy przejeździe po tym zdarzeniu , widziałam działania służb  i dziękuję  Bogu ,że nie jechałam ta drogą  kilkadziesiąt minut wcześniej  !

Działań to tam nie było. Bo co można zrobić, gdy głowa urwana.

(2011/07/02 18:14)
Ma Pani całkowitą rację, Pani Mediko. Komentarze są żenujące pod każdym względem, ale niestety taki jest człowiek i jego poszczególne egzemplarze. Dobrze, że są wyjątki.

(2011/07/02 18:40)

eff
Zgadzam się z Toba medika, ale zgadzam się też z innymi komentującymi. Ten człowiek był tchórzem, ale nie dlatego, że stal tyłem do nadjeżdzającego pociągu tylko dlatego, że miał na tyle odwagi by przeciwstawić się trudnością życia. Wiem, że rożne są skale przeciwności, ale wydaje mi się, że ze wszstkiego da się wyjść ( czasami trwa to wiele lat ). Zgadzam się rownież, że samobójstwo to najgorsza rzecz jaka można zrobić.

(2011/07/04 12:43)
'Ten człowiek był tchórzem'...co wy wiecie wogóle o życiu!? najwyrażniej nigdy nie dostaliście po dupie od niego!! niektórzy niestety wszystko bardzo przeżywają, nie potrafią sami sobie poradzić z problemami dnia codziennego, a niestety krytykowac kazdy potrafi ale zeby pomóc komuś to nie ma chętnych. Ciekawe ilu z was gdyby sie do was ten chłopak zwrócił o pomoc by mu pomogła!? większość by się tyłkiem odwróciła, nie poświęciła by mu 5 minut!napewno coś go przybiło, a ludzie z którymi przebywał na codzień zapewne widzieli ze się zmienił, ale nikt nie zechciał mu pomóc!!to ci ludzie są żałośni, nie on!ten świat jest żałosny który goni za forsą nie widząc ludzi w potrzebie!

(2011/07/04 16:16)
Ale samobójstwo to najprostsze rozwiązanie. Jeszcze w dodatku nie wykonane samoczynnie, ale zrzucone na maszynistę.

Problemy samobójcy skończone, ale zostaje w rozpaczy rodzina, znajomi.
Czy życie maszynisty nic dla niego nie znaczy? Przecież maszynista do końca życia będzie pamiętał tą sylwetkę na torach przed którą nie mógł się zatrzymać.

Kończymy problemy jednostki zrzucając je na barki większej ilości ludzi.

(2011/07/05 11:48)