Scena letnia stoi i co z tego ???

/ 14 odpowiedzi
Witam
Ostatnio miałem okazję być w Gostyninie. Tam również stoi przy ratuszu scena i co weekend (sobota-niedziela) ktoś występuje, coś się dzieje, a u nas ... "JEDZENIE JABŁEK NA CZAS". Czy to jest jakieś ważne i interesujące wydarzenie ...?
Nie mówię tutaj o jakichś "gwiazdach", ale nawet o naszych sochaczewskich zespołach ...
Ogólnie mało się dzieje w naszym miasteczku ...
Pozdrawiam

jak ze wazne w obecnej sytuacji! wspomagamy naszych embargowanych kochanych rolnikow ktorzy nota bene cierpia przez naszych szczekajacych do rosji burkow,,, im nic sie nie stanie,. koszty zawsze poniosa obywatele,, to tak jak ty bys skakal do pudziana a kolega w ryj za to dostal :) takie malomiasteczkowe cwaniactwo uprawiane przez naszych politykow

(2014/08/26 15:59)
Jak to, co z tego? Moknie!

(2014/08/26 16:23)
I jak zwykle brak czytania ze zrozumieniem daje o sobie znać. Czy nie zauważyliście, że w ten weekend ma być pożegnanie lata WŁAŚNIE  na Placu Kościuszki? A jedzenie jabłek nie na czas tylko na ilość, ilość osób jednocześnie jedzących jabłka. 

(2014/08/27 12:27)
Czy odnośnie jedzenia jabłek na ilość, miasto zapewnia również bezpłatne toalety?

(2014/08/27 12:32)
Jeżeli chodzi o sadowników i jabłka, to wystarczyłoby obniżyć akcyzę na cydr, i pozwolić go reklamować w telewizji. Dałoby to więcej pożytku.

(2014/08/27 14:06)
Nie tak dawno było jedzenie czegoś tam i żle się skończyło. Żeby nie było pierwszych polskich ofiar wojny rusko-banderowskiej.

(2014/08/27 15:22)
mijez jakich Sochaczewskich zespołów, weselnych, bo innych tu nie znam? Daj spokój!
 Kacpersky jak zwykle  musiał dołożyć swoje 3 grosze i jak zwykle nie na temat. Jakich burków, na kogo szczekających, bredzisz coś bez sensu  i chyba sam nie kumasz o co ci chodzi,  chciałeś zabłysnąć ale jak zwykle wyjszła ci słoma z butów. pytanie zasadniczo dobre, bo po co ta scena i komu na co stoi to nie wiem?.
 A nie martw sie tak o rolników, oni dadzą se rade, dostaną dopłaty, rekompensaty itd,
 N

(2014/08/27 23:29)
Subara, jesteś w błędzie jeśli myślisz że w Sochaczewie są tylko zespoły weselne, ale już zdążyliśmy przywyknąć do twojej nikłej wiedzy.

(2014/08/28 14:03)
Bartek,  może zabłyśnij ta wiedza, bo skoro sam jesteś jakimś tam gamoniem to nie insynuuj że ja  mało wiem, typowy komuch z ciebie. Nie pokażą co sami potrafią ale skoro ten drugi jest zły to ludzie pomyślą że ja jestem dobry, jesteś żałosny. A pokaż mi te inne zespoły oprócz weselnych, jednego zespołu pseudo  techno i jednego discopolo, chodź jeden Rockowy zespół, czy jakikolwiek tworzący od A do Z własna muzykę. No tak jest tam jeden w ZDK BORYSZEW , ALE  DOPIERO NA ETAPIE RACZKOWANIA można by tak powiedzieć

(2014/08/28 14:39)
Subara oto nazwy kilku zespołów z Sochaczewa:
Awrock
Dell Arte
Lombeliko del mondo
actagga
Pacierz
Nie zapominajmy o też, o wielu wokalistach disco polo, mających swoje korzenie w Sochaczewie lub najbliższych okolicach , oraz o dj, których też jest kilku. Po raz kolejny chciałeś/chciałaś się pokazać, i jak zwykle nie wyszło, bo twoja wiedza ogranicza się do tego co usłyszysz w radiu maryja i obejrzysz w tv trwam. Przykro mi bardzo, że twoje życie jest takie smutne ale apeluje kolejny raz o rozwagę i przemyślenie tego co chcesz napisać dwa razy zanim kolejny raz się zbłaźnisz. tyle w temacie.

(2014/08/29 10:40)

olaf pisiorze.. waruj! spokoj! :)

oby ten konkurs nie zakonczyl sie jak jeden - nie pamietam chyba w wawie.. co byl konkurs jedzenia pierogow czy czegos i konkursowicz sie udusil.. falck jest ok na pewno pomoga ale aby nie wiezli delikwenta do naszego szpitala... no chyba ze wprost do gabinetu dyrektora.. moze przezyje wtedy :)

(2014/08/29 10:48)
Dobrze by jeszcze było jakby występowali na scenie letniej, ich nagrania puszczali w radio fama i gdyby ich płyty były w dystrybucji. No tak naprawdę coraz  mniej przebywam w Sochaczewie a już co się na mieście dzieje czy w domach kultury to nie mam zielonego pojęcia i nie określam tego jako brak wiedzy, aczkolwiek na ten temat można by to tak nazwać

(2014/08/29 12:39)

W Socho też się dzieje, co niedziela są różne imprezy. Może za mało ich, może za rzadko są organizowane, może mało znane zespoły z naszych okolic mogłyby zaistnieć na tej scenie. Dużo jest możliwości i pomysłów, ale nie można mówić, że niewiele się dzieje. Trzeba tylko do zauważyć.

(2014/08/29 13:23)

Trzeba było zostać po "jedzeniu jabłek", były koncerty kilku zespołów :) Choćby Mech, Orange Tree, następnego dnia na tej samej scenie Kasa Chorych.

Koncertów w Sochaczewie jest obecnie DUŻO, nieraz w dwóch miejscach jednocześnie i trzeba decydować gdzie się wybrać :)

(2014/11/07 17:47)