Sekundniki na skrzyżowaniach CDN

/ 12 odpowiedzi
Witam
Mam pytanie czy ktoś wie coś o dalszej rozbudowie sygnalizacji świetlnej w sekundniki na skrzyżowaniach w naszym mieście. Rozwiązanie bardzo się sprawdza jednak widziałbym je też na innych skrzyżowaniach np, ul. Warszawska/Traugutta czy Pokoju/600-lecia.
nic się nie sprawdza ! szybcy i wściekli o dobrym wzroku widząc 8-7-6-5 z wysokości Media Markt szorują silnikami aby zdążyć na krzyżówkę Warszawska-Żeromskiego,z kolei czekający na zielone(niektórzy -zaznaczam) zamiast przygotować się i poturlać się do przodu na" O" -czekają 2-3 sekundy na zielonym -no bo może szwagier jedzie z boku,teraz jeszcze źle zsynchronizuj "zieloną falę"=Traugutta,Żeromskiego,Piłsudskiego i masz przegmatwane !!  te liczniki potrzebne są jak kwiatek do kożucha furmańskiego,na świetle zielonym,(w dodatku z sekundnikiem) powinno ruszyć jednocześnie 4-5 samochodów,ale gdzie tam ruszy-idiotka z przodu gada przez telefon,następny skręca w prawo, to po co mu się spieszyć,i tak stanie przepuszczając pieszych,skrzyżowanie zablokuje tępak z naprzeciwka skręcający w lewo,wystawiając dziób swojego Lanosa poza oś-nie można ominąć tego co przepuszcza pieszych bo mu doopa wystaje a Lanos zawęził przejazd,eeeeetam.........,żadnych sekundników,a te jedyne to bym zlikwidował i już !

(2015/12/08 21:26)
a ja uważam,że się sprawdzają.I podoba mi się to i chciałbym,by było ich więcej.

(2015/12/08 22:41)
Jako osoba poruszająca się po Sochaczewie wyłącznie na swoich dolnych kończynach -jestem zadowolona z sekundników. Dla mnie powinno ich być więcej.

(2015/12/09 11:03)
MediaMarkt?

(2015/12/09 11:15)
MediaMarkt?

oj tam pewnie chodziło Media Expert :)|
Czasem tam przejeżdżam i czasem ten pierwszy rusza elegancko a czasem jak zapala się 1,2 to dopiero wrzuca jedynkę. Moim zdaniem jednak to za duże wydane pieniądze na korzyści płynące z działania sekundników.

(2015/12/09 15:11)
oj tam,oj tam w każdym razie jakieś media.

(2015/12/09 17:00)