Serce dla zwierząt, mamy nominowaną

/ 11 odpowiedzi
Pani Jadwiga potrzebuje naszych głosów,w konkursie "serce dla zwierząt" wydaje mi się że powinna otrzymać pomoc od miasta i ludzi dla których tyle robi. 

http://www.sercedlazwierzat.pl/
jeszcze link pod którym znajdują się pozostali kandydaci. 

(2015/04/22 18:54)
Jadwiga Wisniewska i fundacja NERO czlowiek aniol dla  niej pomoc to dar z nieba i jej sie należy najbardziej niz komu innemu.

(2015/04/22 20:15)
Pani  Jagoda Wiśniewska , nie boję się użyć tego określenia , poświęciła życie dla bezpańskich, porzuconych, udręczonych , potrąconych przez samochody piesków .
Kilkadziesiąt psów w jej domu, drugie tyle umieszczone w domach tymczasowych (:-) ). Po raz pierwszy odwiedziłem ten azyl w tym roku wiosną , po tym co zobaczyłem mało mi serce nie pękło :-(. Jeden z psiaków , w połowie sparaliżowany , ciągnął za sobą łapki , ubrany w pampersa, ale na swój sposób szczęśliwy że trafił na Panią Jagodę :-)
Samotna niepełnosprawna kobieta , dźwigająca z trudem worek z karmą  i sfora piesków wpatrzona w nią oczami pełnymi miłości i oddania.
Pomóżmy fundacji , która zmaga się z ciągłym brakiem funduszy , oddajmy jeden procent na ,,Nero,, .
Pamiętajmy o psach z ,,Nero,, czekają na swoje domy !
 Jeśli ktoś zasługuje na ten zaszczytny tytuł to bezapelacyjnie Pani Jagoda !!!!

Pozdrawiam
Tomek Jankowski

(2015/04/22 22:59)
A czym psy różnią się od gołębi? Tym że gryzą i bardziej paskudzą. Zmarnowała kobicina bezsensowne życie.

(2015/04/22 23:22)
Czy zmarnowała? no nie wiem:) każdy robi to co lubi-kocha. 
Ja lubię sobie zapalić papieroska(nie pale nałogowo), ale dzisiaj postanowiłam zamiast paczki kupić doładowanie na telefon i wysłałam kilka sms'ów :) ty może lubisz coś innego. Znam panią Jadwige osobiście i wiem że to kocha, całym Swoim sercem. 

(2015/04/22 23:41)
Pani  Jagoda Wiśniewska , nie boję się użyć tego określenia , poświęciła życie dla bezpańskich, porzuconych, udręczonych , potrąconych przez samochody piesków .
Kilkadziesiąt psów w jej domu, drugie tyle umieszczone w domach tymczasowych (:-) ). Po raz pierwszy odwiedziłem ten azyl w tym roku wiosną , po tym co zobaczyłem mało mi serce nie pękło :-(. Jeden z psiaków , w połowie sparaliżowany , ciągnął za sobą łapki , ubrany w pampersa, ale na swój sposób szczęśliwy że trafił na Panią Jagodę :-)
Samotna niepełnosprawna kobieta , dźwigająca z trudem worek z karmą  i sfora piesków wpatrzona w nią oczami pełnymi miłości i oddania.
Pomóżmy fundacji , która zmaga się z ciągłym brakiem funduszy , oddajmy jeden procent na ,,Nero,, .
Pamiętajmy o psach z ,,Nero,, czekają na swoje domy !
 Jeśli ktoś zasługuje na ten zaszczytny tytuł to bezapelacyjnie Pani Jagoda !!!!

Pozdrawiam
Tomek Jankowski

Panie Tomku bardzo dziękują w imieniu swoim i p. Jadwigi za tak ciepłe słowa :) z dużą radością przekażę.

(2015/04/22 23:43)
GŁOSUJMY NA NASZĄ !!!

(2015/04/23 09:01)
oczywiste że glosujmy na NERO ,i daj Panie aby to właśnie dla niech przypadła nagroda,ile serca i poświęcenia daje Pani Jagoda zobaczy ten co odwiedzi jej dom na Młynarskiej,i glowe daje że te wszystkie wipy nie sięgaja jej do pięt.

(2015/04/23 09:25)
bardzo dziękuję za głosiki :) 
Ja żeby wesprzeć wrzuciłam zdjęcie na swoją tablice na fb może ktoś jeszcze?? ;) 

(2015/04/23 14:31)
Najpiękniejsze jest w tej całej sprawie to, że Pani Jadwiga nie pomaga po to aby dostawać nagrody, nie szuka rozgłosu. Mieszkańcy powinni być dumni, że mają w swojej okolicy tak wspaniałą osobę, która bezinteresownie pomaga. Tak rzadko można o kimś tak powiedzieć w tym dzisiejszym, pokręconym świecie, gdzie ludzie potrafią często dostrzec tylko czubek własnego nosa. To przywraca wiarę w ludzi. Za to mamy w końcu okazję Jej podziękować. 

(2015/04/23 14:50)
Dla osób zainteresowanych jest wydarzenie na fb 

https://www.facebook.com/events/1599598570281002/1599602846947241/

(2015/04/24 13:59)