Serdeczne podziękowania dla szpitala

/ 4 odpowiedzi
Chciałabym serdecznie podziękować całemu personalowi oddziału położniczego w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie,wszystkim lekarzom,pielęgniarkom,którzy obieli mnie i mojego synka fachową opieką.Gorące podziękowania należą się położnej Pani Ani Zając, która bardzo mi pomogła w czasie porodu, dzięki Niej  odbył się ekspresowo.I tak 25.04.2014r. o godz.16:20 przybyło na świat nasze słoneczko - piękny synek.Z tak wspaniałą uprzejmością ,jaką otrzymałam od całego personelu oddziału położniczego w tymże szpitalu nigdy się nie spotkałam.Tym bardziej jeszcze raz wielkie podziękowania.Wszystkim przyszłym mamom polecam rodzenie swych maleństw w naszym Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie,sale porodowe- bajkowe,pełny komfort i  fachowa obsługa. Serdeczne podziękowania należą się również całemu personalowi kuchni,posiłki smaczne,(ba po prostu pycha),zawsze świeże.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy,pozdrawiamy wszystkich.
                         Szczęśliwa mama i cała rodzinka.
Oj to musiało Cię to sporo kosztować skoro taka wspaniała opieka.Albo po prostu jakieś pozytywne zmiany bo gdyby poród odbywał się za czasów słynnej Pani P..........ej,to myślę że wtedy nie polecała by Pani tego szpitala przyszłym matką.

(2014/05/02 09:12)
Ja rodziłam za czasów słynnej pani Pa....., każdy wie o kim mowa, ale naprawde narzekać nie mogę!!!! Panie położne przemiłe, pomagały jak tylko mogły, niestey mój poród skończył się cięciem cesarskim ale opieka po cięciu również bez zarzutów biorąc pod uwage, że rodzicam prawie 2 lata temu i oddział położniczy nie był jeszcze zmodernizowany jak w tej chwili na warunki również nie mogę narzekac! Zwłaszcza, że miałam problem z karmieniem piersią, ale i tu pomoc okazała się nieoceniona! i nie kosztowało mnie to nic!!!! "nawet przez myśł mi nie przeszło, żeby płacić za coś co należy mi się jak ''psu buda'' również polecam przyszłym mamom rodzenie w naszej placówce :)

(2014/05/03 00:36)
miło się czyta takie posty -  należy od czasu do czasu dziękować  a nie tylko narzekać
 ............a do Ciebie " afoz " czy we wszystkim  dopatrujesz  się  podtekstów ,  nie wierzysz w szczerość  takich podziękowań ?  a może nie znasz takich słow jak DZIĘKUJĘ ?

(2014/05/03 11:46)
Jeżeli chcesz wiedzieć i przekonać się na własnej skórze ,to proponuje skorzystać osobiście.
Nie zapłaciłam nawet grosza , w końcu to powiatowy szpital a nie prywatna klinika.( na którą mnie nie stać ,przy podstawowej pensji),zatem ciekawa jestem z czego miałabym zapłacić,skoro mam trójkę dzieci.

(2014/06/23 17:11)