SFAŁSZOWANE WYBORY

/ 55 odpowiedzi / 4 zdjęć

• konto usunięte

Są niezbite podstawy aby podejrzewać iż ostatnie a może nie tylko ostatnie Wybory były fałszowane. Jest to możliwe przy odpowiednie organizacji procederu. A może zauważyliście lub słyszeliście o podobnych przypadkach w Komisjach na terenie naszego miasta i powiatu

Fałszowanie Wyborów
Oczywiście Olaf :D

Macierewicz już zaczął to sprawdzać.
Oczywiście nie w poniedziałek rano kiedy jeszcze PIS prowadziło ale dopiero jak się okazało że jednak nie wygrało.

W wielu komisjach widać było mgłę.

(2014/05/28 14:41)
i urny wybuchały :P

(2014/05/28 15:05)
Nie nie.
- Urny były zrobione z brzozy smoleńskiej.
- Na siedzeniach komisji są ślady trotylu
- w siódmej minucie po zamknięciu komisji słychać strzały

(2014/05/28 15:07)
hahahaha

(2014/05/28 15:23)
Są tacy którzy widzieli w czasie kiedy komisja poszła na siku, a póżniej na obiad, jak do urn wrzucano pełne worki z wypełnionymi już kartami. Zrobili to ludzie w kominiarkach, prawdopodobnie z pisu, bo widać było kaczy chód Kaczyńskiego, tłuste nóżki Hofmana, ktoś ciągle mówił że tu chodzi o Polskę, po tym poznano Błaszczaka. Osobiście ubezpieczał ich Macierewicz.

(2014/05/28 15:47)
 Materiał był pokazywany w wiadomościach w telewizji a więc jest coś na rzeczy. Dla mnie to niema większego znaczenia gdyż Komisja w której pracowałem. pracowała prawidłowo wg. wytycznych  i zgodnie z prawem co stwierdził wyznaczony mąż zaufania. A po drugie opcja na którą głosowałem odniosła sukces.

A stało się tak jak Premier powiedział:" Podczas Kampanii Prezes Kaczyński wyciąga sweterek i chowa Macierewicza, po wyborach Prezes chowa sweterek i wyciąga Macierewicza" więc jak tu Premierowi nie wierzyć? :))
 Gorzej jest że PKW która stwierdziła nieprawidłowość w przeprowadzeniu wyborów uważa że w zasadzie nic nieda się w tej sprawie zrobić, jedynie Sad Najwyższy coś tam może orzec, wiec mamy państwo w którym władza je sobie zawłaszczyła i Prawo jako tako i standardy demokratyczne nie funkcjonują czyli taki PRL Bis co mnie najbardziej martwi, a Tusk prawie jak Putin

(2014/05/28 23:01)
A biorąc pod uwagę iż Janusz Ryszard Korwin Mikke to chyba dojdę do przekonania że wszystkieryskitofajnechlopaki :)

(2014/05/28 23:08)

mam nadzieje ze miki wypedzi te bydlo z tego sejmu w najblizszych wyborach. zapisze sie do jego partii, jak babcie kocham!

to jest wlasnie demokracja... cos poszlo nie pomysli to wybory sfalszowane :)

a co do frekwencji wybroczej, to tylko swiadczy o tym ze nasi obywatele licza sie z opinia wladzy.. juz nie pamietacie jak nasz kochany premier namawial do bojkotowania wyborow? no to ma.

(2014/05/29 08:56)
Kacpersky czytaj uważniej a najlepiej ze zrozumieniem. Nie o  jakieś paranoidalne urojenia Maciarewicza tu chodzi lecz o złamanie prawa które było prezentowane w wiadomościach, ktoś po prostu nagrał film telefonem komórkowym dokumentujący zaistniałe nieprawidłowości. I skarga do Sądu Najwyższego  jest zasadna powiedział Prezes PKW.

(2014/05/29 09:22)
Po pierwsze - odosobniony przypadek nie świadczy o sfałszowaniu wyborów.
Po drugie - jak się okazuje ta sama komisja, podobny błąd popełniła podczas referendum, to są te same osoby.
Po trzecie - przychodzi mi to z trudem, ale spróbuje pójść drogą myślenia Macierewicza i powiem że to był sabotaż ze strony pisiorów, którzy zasiadali w tej komisji.
Po czwarte - kiedy w poniedziałek rano pisiory byli na 1 miejscu nikt o fałszerstwie nie mówił. 

I na koniec lista ulubieńców olafa / metra i czy innego pajaca.
Antek Macierewicz,
Janusz Korwin Mikke - na którego głosowała młodzież. Czy oni wiedzą że po dojściu do władzy JKM studia staną się płatne, nie będą wypłacane stypendia, nie będzie żadnych dopłat dla mniej zamożnych, żadnej pomocy społecznej - to jest opisane w programie gospodarczym nowej prawicy ??? O pomyśle że każdy będzie mógł mieć broń szkoda pisać, no chyba że JKM po kupieniu sobie broni, publicznie strzeli sobie w łeb, czego sobie i jemu życzę.

Dla grupy ignorantów / głupków, którzy dla jaj głosują na JKM, może to być najgorszy pomysł w życiu.

(2014/05/29 09:48)
Zaczyna się :)

(2014/05/29 11:03)

Wybory się skończyły i prezes wypuścił z piwnicy eksperta od teorii spiskowych :)

(2014/05/29 11:08)
Normalnie sobie wyobraziłem scenkę między Jarozławem a Antonim.

Tydzień przed wyborami.
- Antoni! Antoni! chodź do nogi.
- Ale ja nie chce do komórki prezesuniu. Będę grzeczny.
- Już nie jedną kampanie przez ciebie przegraliśmy. Wchodź nie marudź i dajcie mój wyborczy sweterek.
.
.
.
Po wyborach.
- Antoni. Znowu nas układ oszukał. Bierz ich!
- Tak. Tak. Tak. Wolny. Wreszcie wolny. Cały tydzień roiłem sobie teorie spiskowe....

(2014/05/29 11:43)
wszystkieryski a znasz?:

Volenti non fit iniuria- chcącemu nie dzieje się krzywda"-

Jak będą zdeterminowani aby ukończyć studia to bez stypendiów dadzą radę, będą pracować i pójdą na zaoczne. Przynajmniej będą coś umieli  po studiach i nie będą musieli wyjeżdżać za chlebem do pracy po całym świecie.

Ta dorosła młodzież studencka raczej nie głosowała dla jaj tylko dlatego że program Nowej Prawicy jest spójny i sensowny, takie marginalne sprawy jak sprawy światopoglądowe, broń bez pozwolenia, aborcja, kara śmierci , wolność palenia trawki itp. są raczej mniej istotne dla Polaków jak Program Gospodarczy i miejsca Pracy, wysokość płacy itp. Dla mnie przynajmniej tak.
 Janusz Ryszard Korwin Mikke ponadto sprzeciwia się w tym wszystkim durnym obrońcom praw kobiet którzy to w imię dobra i feminizmu zrobiły z kobiety niewolniczego woła roboczego, pod pretekstem jej dobra, jej praw itp. durnot.

(2014/05/29 12:06)
Inna sprawa że sztuczne robienie parytetów w imie równouprawnienia to idiotyzm.
Bo to zmusza część kobiet do pójścia w politykę bo kimś trzeba listy zapchać.

Problem bezrobotności studentów to nie jest problem że państwo nie daje im możliwości.
Ludzie po renomowanych wydziałach PW be problemu znajdują pracę.

Problem mają ludzie po studiach miękkich (zarządzanie, marketing itp).
Na całym świecie już widać że bardziej się ceni zawód w ręku niż papierek prywatnej uczelni spod płota.

(2014/05/29 17:07)
Grzech to taka pokazówka, damy kilka miejsc na listach kobietom, no to więcej kobiet na nas zagłosuje, taki chwyt, tick marketingowy, kobietę zmusza się presją aby nie siedziały zaniedbane  jak kury domowe, obłuda i hipokryzja. Spytajcie kobiet które tyrają na 2.5 etatu, bo etat w domu można zaliczyć jako etat co najmniej 100% czy gdyby ich mężowie zarabiali tyle co trzeba czy chciały by pracować czy ograniczyły by się do tyrki w domu? Kobieta  musi mieć pieniądze i czas aby mogła iść na fitnes, do fryzjera, kosmetyczki, na ciuchy itd. Kiedy tyra w pracy i jeszcze w domu, to kasę ma ale czy znajdzie na to czas i siły?

(2014/05/29 22:54)
ma pytanko do śledczych? pokazano filmiki,nagrania,a jak stwierdzono że fałszerstw dokonywano na korzyść np.PO ?obiektywnie patrząc mogę stwierdzić -dzięki manipulowaniu i fałszerstwom PiS miała tak dużo głosów? mogę?

(2014/05/30 06:39)

(2014/05/30 07:06)

oko
Witam. Ten filmik obrazuje wszystko co tyczy się oszustwa w wyborach... i jacy "pożeracze bajek" i naiwni, manipulowani jesteśmy: https://www.youtube.com/watch?v=3uIvH3XxXJk

(2014/05/30 08:18)

oko
Widzieliście?   http://www.youtube.com/watch?v=VmH7d4DGN0Y

(2014/05/30 08:29)
 No  jak jeszcze ktoś nie rozumie to niech nie mówi że go wyzywam od debili bo debilem po prostu jest!!!

(2014/05/30 09:29)
 No  jak jeszcze ktoś nie rozumie to niech nie mówi że go wyzywam od debili bo debilem po prostu jest!!!

Cały dobry olaf.  :)

(2014/05/30 14:16)
 No Grzech a jak nazwać kogoś kiedy  go rżną co dzień na kasę , on nie wierzy  i jak  mu plują w oczy a on mówi że deszcz pada?

(2014/05/30 17:20)
 No Grzech a jak nazwać kogoś kiedy  go rżną co dzień na kasę , on nie wierzy  i jak  mu plują w oczy a on mówi że deszcz pada?

Praktykujący katolik?

(2014/05/31 14:21)

Praktykujący katolik?

Dobre :D

(2014/06/01 10:47)