Siłownia i fitness Sochaczew

/ 67 odpowiedzi

Witam.

Wiecie może kiedy otwiera sie nowa siłownia w Socho przy ul. H. Sawickiej ? Jaki sprzęt itd?

Możecie polecić jakieś fajne miejsce do ćwiczeń ? Słyszałam dobre opinie o siłowni przy dawnym Merkurym, ktos tam chodzi ?

Pozdrawiam

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Siłownia przy dawnym Merkurym- chodzę tam i polecam.
Porządny sprzęt i przede wszystkim dobra atmosfera

(2012/05/17 12:53)

Siłownia przy Merkurym - sprzęt nowy to fakt, ale straszna ciasnota i atmosfera kiepska.

Na Warszawskiej sprzęt lekko zużyty, ale dużo miejsca i więcej sprzętów, atmosfera też chyba lepsza.

(2012/05/17 13:07)
Wszystkieryskitofajnechlopaki3 czego oczekujesz od siłowni?

Mi atmosfera odpowiada:

chcę poćwiczyć- mam gdzie,

nie wiem jak ćwiczyć- ktoś mi to podpowie (klubu nie prowadzą chłopcy z łapanki),

potrzebuję pomocy, żeby nie zostać przygniecionym przez sztangę- do tej pory pomógł mi każdy kogo o to poprosiłem.

Mi wystarcza.

(2012/05/17 13:50)

Nie wiem dlaczego wziełeś to do siebie, nikogo nie krytykuje, opisałem swoje odczucia to wszystko.

(2012/05/17 15:35)
Wszystkieryskitofajnechlopaki3 nie biorę tego do siebie ponieważ poza tym, że czasami ćwiczę w "Mario-Gym" nie mam z tą siłownią nic wspólnego.

O moim wyborze częściowo zdecydowało lenistwo- do siłowni mam kilkaset metrów, poszedłem kilka razy i zostałem. Mi tam pasuje

Dwa razy w poprzednim poście napisałeś, że atmosfera jest tam kiepska nie uzasadniając tego w żaden sposób. Mówisz, że piszesz o swych odczuciach więc napisz co czujesz, co psuje atmosferę.
Jesteś klientem- płać i wymagaj

(2012/05/17 16:29)

Ludzie co z wami ? Nikt nie chodzi na silownię?

Kiedy otwiera się ta nowa na 1-go maja?

(2012/05/25 01:11)

Jest dużo siłowni w Sochaczewie - najlepiej przejsć się do każdej i sam wybierzesz.... Jeden powie że fajny sprzet - a Tobie się nie spodoba....

Atmosfera to też rzecz gustu...

Najfajniejsze jest to ze coś się dzieje w tym mieście i zaczyna się sport i rekreacji rozwijać...

Tak trzymać :)

(2012/05/29 14:05)
Witam,
No właśnie kiedy otwierają tą siłownię? Chcę tam złożyć papiery do pracy jako trener ;)
A tu od kilku miesięcy nic nie słychać, tylko przez szyby widać sprzęt oraz logo nad drzwiami :)

(2012/06/14 13:39)
witam,czy ktoś juz może slyszal o tej SIŁOWNI na Hanki Sawickiej czy się otworzyła i co tam oferuja ,potrzebuje informacji czy to będzie siłownia czy coś związane z rehabiliacją  gdyż mój znajomy jest po wypadku i potrzebuje dobrego rehabilitanta i własnie słyszałam że tam cos takiego ma być prosze o odpowiedz bardzo mi zalezy z gory dziekuje

(2012/12/07 20:37)
otwarcie siłowni bedzie 8 grudnia czyli jutro w sobotę

(2012/12/07 21:05)
witaj anna a jednak to bedzie silownia a nie cos zwiazane z rehabilitacja,prosze o szczegoly

(2012/12/08 18:10)
Dobra siłownia : dobry  i różnorodny sprzęt, szatnia  fachowa obsługa , pomoc w poprawnym wykonywaniu ćwiczeń. Moim zdaniem powinna być jakaś duża profesjonalna siłownia  dostępna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet z minibarem w którym można się czegoś napić   podczas odpoczynku i np. porozmawiać., a jeśli był by tam kominek , jakuzzi , hydromasaże to na pewno byłbym tam pierwszym klientem. atmosfera zależy od ludzi czyli od nas samych.
Sorry ale takie obiekty można przeważnie spotkać  w dużych miastach ,  lub miejscowościach wypoczynkowych nad morzem czy w górach gdzie przyjeżdża klientela o zasobnych portfelach.

(2012/12/08 21:54)
Joanno poradnia Rehabilitacyjna super "profeska"  jest MEDICAMED przy ul. H.Sawickiej. Zapisujesz się do lekarza od rehabilitacji, on przepisuje zabiegi, dostajesz termin i to wszystko w ramach NFZ, o jakości  tej przychodni  świadczy chyba ilość osób chętnych na zabiegi i recenzje osób które je odbyły.

(2012/12/08 22:12)
silka spoko ale tak 40+ same maszynki.. no ale moze takiego czegos wlasnie brakowalo. tylko duzy minus.. brak benefita

(2012/12/10 08:02)
hej a ktoś wie w jakiej cenie wejściówki?
i czy mają stronkę internetową ?

(2012/12/10 10:04)
Polecam nową silownię Gymme. Zapisalem się jako laik w tej dziedzinie i zostalem jak najbadziej  mile zaskoczony. Wlasciwe podejcie począwszy od wprowadzenia w temat, ćwiczenia adekwatne do  reprezentowanego przez daną osobę poziomu, czujne oko trenerów oraz jak mi sie wydaje bardzo duży entuzjazam z ich strony

(2013/01/01 20:01)
Witam. A mi w ofercie Gymme brakuje jednorazowych wejść. Są tylko karnety (miesiąc: ok. 160 zł, 3 miesiące: ok. 140 zł, 6 miesięcy: ....), także ceny dość wysokie jak na nasze miasto, porównywalne do cen w  sieci Gymnasion lub Calypso w Warszawie, gdzie oprócz siłowni można w cenie korzystać, np. z sauny, a z kolei ilość sprzętu i powierzchnia siłowni Gymme o wiele mniejsza w stosunku do wymienionych. Mogliby chociaż wprowadzić możliwość pierwszego, zapoznawczego wejścia gratis lub za niewielką opłatą, aby klient mógł poznać obiekt, atmosferę i podjąć właściwą decyzję co do zakupu karnetu. Brak uczestnictwa w Benefit Systems to moim zdaniem kolejny minus. Pozdrawiam.

(2013/01/06 14:01)

W Calypso w karnecie sa tylko dwa wstepy na zajecia fitness w tygodniu a tu mozesz chodzic ile chcesz. Wiem, bo tam do niedawna chodzilam.Mnie tam sie nie chce juz jezdzic do Warszawy jak mam bardzo dobre miejsce kolo domu.

I bez przesady, 140 PLN za miesiac to przyzwoita cena i na dodatek troche selekcjonujaca klientow ktorzy sie poca na biezni obok, prawda ;-)?

(2013/01/06 14:45)

W Calypso w karnecie sa tylko dwa wstepy na zajecia fitness w tygodniu a tu mozesz chodzic ile chcesz. Wiem, bo tam do niedawna chodzilam.Mnie tam sie nie chce juz jezdzic do Warszawy jak mam bardzo dobre miejsce kolo domu.

Swoją opinię wyrażałem z punktu widzenia osoby nie korzystającej z zajęć fitness i nie dojeżdzającej specjalnie tylko na takowe zajęcia do Warszawy.

I bez przesady, 140 PLN za miesiac to przyzwoita cena i na dodatek troche selekcjonujaca klientow ktorzy sie poca na biezni obok, prawda ;-)?

Co do selekcjonowania to bym polemizował...

(2013/01/06 23:20)

balbina - jak bedziesz miała swoją siłownię to sobie selekcjonuj do woli ...

(2013/01/07 06:37)

balbina ale zes walnela.... sugeruejsz ze snoby mniej sie pocą? bo inaczej nie mozna nazwac goscia ktory w socho daje 140 za silke aaa i jeszcze nie dodalas... trzeba podpisac umowe w ktorej zobowiazujesz sie ze przez rok czy pol bedziesz im bulic a jak zrezygnujesz to... kara..

taaa to jest dobra selekcja ktora pokazuje kto jest frajerem a kto nie i tam nie chodzi :P

(2013/01/07 08:00)

Zdanie o selekcji bylo zakonczone tak:  ;-) Tak wiec nie ma sie co tak unosic...

Co do frajerstwa...

Mnie nie stac zeby placic za cos co nie jest na odpowiednio profesjonalnym poziomie. Jesli place to tylko wtedy, kiedy wiem ze warto bo jest milo, bo doradzi mi ktos kto naprawde sie zna rzeczy (i ma to potwierdzone odpowiednimi papierami i doswiadczeniem) a w szatniach i na sali jest sterylnie czysto. A tak jest w przypadku Gymme.

Nie ma co tutaj porownywac tego miejsca z innymi "silkami" (jak to byles uprzejmy ujac) w miescie, bo miejsce przy 1go maja wylacznie silownia po prostu nie jest a i oferta jest bardziej zroznicowana.

Na szczescie oferta na sochaczewskim rynku jest tak szeroka, ze kazdy znajdzie cos za siebie: takze milosnik benefita, modlitewnikow, koksu spod lady i wejsciowek po 5 zeta.  

(2013/01/07 09:45)

sorki faktycznie masz racje.. sam zrobilem cos co neguje na tym forum.

zgadza sie.. jest wybor i to jest fajne - kazdy znajdzie cos dla siebie i nie ma co krytykowac roznych wizji na prowadzenie biznesu.

urzeklo mnie tylko to z tym poceniem a potem juz sie wyrwalem za mocno :)

(2013/01/07 10:17)
1. W Calypso jest nieograniczona liczba zapisów / wejść na zajęcia fitness, sauny, ostatnio doszły zajęcia z kick boxingu oraz płatny masaż.

2. Na siłownie chodzi się również po to by się wypocić !!! Chociaż są i tacy którzy przychodzą z książką zajmując jeden przyrząd przez 30 min., oni faktycznie się nie pocą, tylko po co przychodzą na siłownie ???

(2013/01/07 10:31)