Si這wnia i fitness Sochaczew

/ 67 odpowiedzi

Ten w徠ek zosta zablokowany - nie mo瞠sz odpowiada na posty

Ty naprawd masz bardzo niski poziom agresywna kobieto. Widz 瞠 wszystkich po kolei atakujesz, w軼iek豉 si?

Bo瞠nka sko鎍zy豉 jedne studia w Polsce  a drugie za granic, ty piszesz o podstaw闚ce?,ciekawe a podobno masz dziecko, czyli dziecko ma dziecko. Nerwy bo teraz zacz窸o si 篡cie i sobie z tym wszystkim nie radzisz. Jak 篡? Uprawiaj sex proste.Jako嗆 to b璠zie

(2013/03/25 10:59)

To jest naprwd 瘸這sne. Najbardziej agresywane i obra瘸j帷e najwecej ludzi na forum osoby oskar瘸j innych o agrsj. To jest chyba schizofremia? Wyzywacie ludzi, obra瘸cie a potem macie pretensj jak kto nie wytrzyma, zni篡 si do waszego poziomu i odpowie w tym samym tonie. Chore.

P.S.: Chyba co mnie omin窸o i moderator wyci掖 jaki post z tego w徠ku, tak?

(2013/03/25 11:04)

To jest naprwd 瘸這sne. Najbardziej agresywane i obra瘸j帷e najwecej ludzi na forum osoby oskar瘸j innych o agrsj. To jest chyba schizofremia? Wyzywacie ludzi, obra瘸cie a potem macie pretensj jak kto nie wytrzyma, zni篡 si do waszego poziomu i odpowie w tym samym tonie. Chore.

P.S.: Chyba co mnie omin窸o i moderator wyci掖 jaki post z tego w徠ku, tak?

tak, Pani jaka tam , napisa豉 mi 瞠 jestem g闚niar i rodz帷 szerze debilizm ;)
sko鎍zy studia Panie Olaf to nie to samo co by m康rym :) w tych czasach wiele os鏏 jest absolwentami wy窺zych uczelni a mimo to,nie maja za grosz szacunku do innych i s 篡ciowymi ofermami :) pozdrawiam rektor闚 uczelni kt鏎e sko鎍zy豉 Pani Bo瞠nka <czy jak jej tam?> powinni軼ie by dumni 瞠 spod waszych skrzyde wychodzi taki inteligent :D

(2013/03/25 11:10)
Ty naprawd masz bardzo niski poziom agresywna kobieto. Widz 瞠 wszystkich po kolei atakujesz, w軼iek豉 si?

Bo瞠nka sko鎍zy豉 jedne studia w Polsce  a drugie za granic, ty piszesz o podstaw闚ce?,ciekawe a podobno masz dziecko, czyli dziecko ma dziecko. Nerwy bo teraz zacz窸o si 篡cie i sobie z tym wszystkim nie radzisz. Jak 篡? Uprawiaj sex proste.Jako嗆 to b璠zie

ciekawa teza, po czym Pan wnosi 瞠 nie jestem zaradna 篡ciowo? :) no i w ko鎍u po czym wnosi Pan 瞠 jestem nieletnia? bo pr鏬 doros這軼i <czyli 18lat> przekroczy豉m jakie 9 lat temu... ;) dodatkowo mam dziecko m篹a samoch鏚 psa i w豉sny dom i dobr prace. Ciekawe z czym jest Pan ode mnie zaradniejszy :)

(2013/03/25 11:17)
tO DOBRZE 浩 JU PRAWIE WSZYSTKO MASZ TO CO I JA MAM, NIE 列IGAM SI Z TOB POD WZGL犵EM ZARADNO列I, ALE PISZESZ NAPRAWDE JAK JAKA ZBUNTOWANA MAΜLATA.

(2013/03/25 13:57)
 A ty tej pani najpierw napisa豉 瞠 szerzy debilizm o鄉ielaj帷   si napisa co w w徠ku, my郵 瞠 ona 幢e si wyrazi豉 sugeruj帷 twoj nadwag , a pewnie jej chodzi這 o to ze 幢e si od篡wiasz i potem spalasz to 獞icz帷 na si這wni, z tego co wywnioskowa貫m.

(2013/03/25 14:01)
 A ty tej pani najpierw napisa豉 瞠 szerzy debilizm o鄉ielaj帷   si napisa co w w徠ku, my郵 瞠 ona 幢e si wyrazi豉 sugeruj帷 twoj nadwag , a pewnie jej chodzi這 o to ze 幢e si od篡wiasz i potem spalasz to 獞icz帷 na si這wni, z tego co wywnioskowa貫m.

szkoda ze nie odnotowal Pan w tym swoim mikroskopijnym mozgu, ze ta pani w pierwszych slowach nazwala mnie " lachociagiem". waktycznie byl to przejaw dobrego wychowania i inteligencji... :) Panie Olaf to moj ostatni post adresowany do Pana. przylaczam sie do grona osob ktorzy nie.chca marnowac czasu na pisanie z.kims Panskiego pokroju. 

(2013/03/25 14:59)