Siłownia i fitness

/ 9 odpowiedzi

Witam.

Wiecie może kiedy otwiera sie nowa siłownia w Socho przy ul. H. Sawickiej ? Jaki sprzęt itd? 

Możecie polecić jakieś fajne miejsce do ćwiczeń ? Słyszałam dobre opinie o siłowni przy dawnym Merkurym, ktos tam chodzi ?

Pozdrawiam

Hej.Ja chodziłam na siłownie ul.Polna.tam na tyłach tego baru Czas PRLU.To jest siłownia tylko dla kobiet.Włascicielka bardzo miła.I co najwazniejsze nie zostawia Cie samej. Wszystko Ci tłumaczy uczy obsługi no i motywuje:-) A sprzet wydaje mi sie wystarczajacy do zrzucenia niepotrzebnych kg. czy tez wyrzezbienia figurki:-) A odnosnie siłowni na hanki sawickiej czy to bedzie siłownia koedukacyjna? Pozdrawiam

(2012/04/19 13:00)

Podobno ma byc tam sprzęt tylko aerobowy,tak słyszałam. Koedukacyjna raczej nikomu nie opłacałaby się Sochaczew jest za małym miastem. Odnosnie siłowni na Ul.Polnej - byłam tam kilka razy i nie spełnia moich oczekiwań,sprzętu mało itd.

(2012/04/19 13:51)

Co się dzieje ? Nikt nie odpisuje?!

(2012/04/24 14:55)
hej ,ja słyszałam że ma być tam coś związane z rehabilitacją ,a siłowni przy kochanowskiego nie polecam, nie miła atmosfera dużo facetów.pozdrawiam

(2012/04/25 10:50)
najlepsza siłownia na polu ziemniaki zbierać lub pomidory a nie na salony .

(2012/04/25 11:49)
dragon.. ludzie maja rozne zainteresowania i niekoniecznie kazdy musi miec takie jak ty :P

(2012/04/25 12:28)
nie jak ja, tylko taka prawda aby siłownia solarium i udawanie wielkie państwo.

(2012/04/25 12:55)

joanna88 - dlaczego niemiła atmosfera na siłowni przy Kochanowskiego?

dragon36 - może idz raz na siłownie raz na solarium to lepiej się poczujesz i nie będziesz bzdur pisał.

(2012/04/26 12:45)
nie piszę bzdur tylko znam takie panie co to kiedyś zasmarkane latało po ulicy a teraz solar czarna papieros dama jak trzeba auto na raty ale szpan jest ,sorki nie każda taka co tam chodzi ale takie przykłady są te co znam, a kilka bym mógł wymienić .

(2012/04/26 14:40)