Siłownia - Zapotrzebowanie na siłownie dla kobiet, zainteresowanie siłowniami dla kobiet Sochaczew

/ 12 odpowiedzi
witam,chciałabym się dowiedzieć czy w naszym mieście jest zapotrzebowanie na Siłownie tylko dla kobiet,,,proszę o opinie pozdrawiam Joasia
Jest siłownia tylko dla Kobiet na ulicy Gawłowskiej,ale np. na ulicy warszawskiej w Troj-Sport też jest siłownia gdzie ćwiczą kobiety i mężczyźni na oddzielnych piętrach.

(2013/05/20 13:17)
Na Gawłowskiej nie wytłumaczy Ci Pani na które parte ciała jakie ćwiczenia wykonywać, bo się chyba nie zna... nie wiem. Gdyby była kolejna siłownia dla kobiet na pewno bym skorzystała :)

(2013/05/20 21:24)
hej,ogólnie robie rozeznanie co do siłowni dla kobiet ,bo właśnie chodze na gawłowska ale tak jest duzo kobitek cwiczacych i robi sie ciasno,a co do wytłumaczenia to jest trener Pan Kamil w pon,srody i piatki ostatnio trafiłam jak był więc miał sporo kobitek.a ta na warszawskiej ma trenera i ile trzeba płacić....

(2013/05/21 12:05)
To szkoda, że nikt tam nie informuje, że przychodzi jakiś trener... Dużo kobitek - to fakt. Podejrzewam, że gdyby była druga taka siłownia za rozsądne pieniądze i gdzieś bliżej centrum to byłoby zainteresowanie, więc może warto nad tym pomyśleć. Powodzenia.

(2013/05/21 15:00)
hej kobitki,powiem wam nowość że Siłownia Zgrabne Babki przenosi sie na ulice Polną ...........super że bedzie w centrum

(2013/05/23 09:35)
A od kiedy się przenosi?

(2013/05/24 13:25)
słyszałam ze jak sie uda to od sierpnia a jak nie to 1 wrzesnia

(2013/05/24 15:01)
oooooooooo to fajnie,wkońcu będzie w centrum ,,,,tylko ciekawe czy będzie wiecej miejsca a w ktorym miejscu dokladnie .....i bedzie tam tylko siłownia moze znacie jakies szczegóły

(2013/05/25 11:25)
Drogie Panie, spiesze doniesc, ze juz niedlugo ma powstac w Socho cos w rodzaju mini centrum odnowy dla kobiet. W jednym miejscu fitness, silownia - z trenerem, salon masazu itp. Z tego co wiem plan jest na styczen 2014 a moze tez wczesniej:) no i najwazniejsze - samo centrum, rozne promocje itp. Pisze o tym bo dostalam juz zaproszenie... Mam zamiar skorzystac - wreszcie wszystko w jednym miejscu!

(2013/07/31 21:35)
hej ,właśnie już od 17 sierpnia na ul.Polnej nad solarium orchidea będzie przeniesiona siłownia damska z gawłowskiej oraz bedzie tam rowniez salon masazu i kosmetyczka,oraz maja dwoch trenerow (przystojni),nawet w dniu otwarcia wszystkie usługi kosmetycze połowe tansze,,,,,

(2013/08/02 23:28)
Myslę, że trzeba racjonalnie podejść do wielu spraw w tym i do tej.
Każda z zasugerowanych silowni ma inny charakter, lecz na każdej mogą ćwiczyć kobiety i mężczyźni.
A propos "babskiej" z Gawłowskiej, o ile to prawda słyszałem, że jest wyjątkowo droga, a z tego co piszecie brak również pomocy trenera.
Z resztą Gymme też nie należy do najtańszych, choc ma chyba najlepszy sprzęt.
Jednak chodzi tam wiele "paczek", wiec kwestia kto czego szuka.
Mimo wszystko myslę, że stara u Trojana jest najlepsza, zwlaszcza gdy ma sie karte Multisportu czy Profitu.

Jednak, jesli na prawde zalezy Wam na silowni tylko dla kobiet, jest w Teresinie "Slimka" przy Szymanowkiej. Sprzet nie jest nowy, ale jest cicho, spokojnie, jest trener, a koszt wynosi mniej niz 90pln

(2013/08/05 14:56)
POCZYTA SOBIE WCZESNIEJSZE KOMENTARZE,BABSKA SILOWNIA JUZ NIE Z GAWLOWSKIEJ A Z POLNEJ MA DWOCH TRENEROW WIEC SIE AKURAT TEGO NIE CZEPIAJ,DO GYMME CHODZILAM I DZIEKUJE ZA TAKA POMOC POZDRAWIAM

(2013/08/05 20:45)