Siłownia,fitnes

/ 12 odpowiedzi
Cześć,Może ktoś polecić mi w Sochaczewie fajną,dobrą siłownie tylko dla kobiet? Może jest jakaś chętna dziewczyna(w wieku od 23 lat) która chciała by ze mną tam chodzić,razem raźniej ;)
hej :) też szukam takiej siłowni tylko dla kobiet i wiadomo razem rażniej ;) chętnie bym poszła. 

(2015/08/31 18:43)
 Coś wam powiem. Przez dwa tygodnie   ćwiczyłem teraz w Darłowie, jest ogólnodostępna siłownia napowietrzna dla wszystkich, kobiet i mężczyzn, miejmy nadzieję że kiedyś w Sochaczewie taka powstanie, może wspólnymi siłami powinniśmy o to zabiegać jakieś podpisy, petycje do władz miasta. Jek się weźnmiemy to zrobimy.

(2015/09/01 19:52)
nieeee nooooo "imperium kontratakuje" albo trafniej "powrot.." niestety nie jedi... 
a ja tez cwiczylem i fajna silownia jest w wólce kosowskiej i mam nadzieje.. ble ble... kto jest mistrzem bezsensownego wypelaniania przestrzeni tego forum w kazdym wątku? :)

(2015/09/02 13:35)
Dzen Dobry panu, mistrzu awantury, czy ja ciebie zaczepiam?

(2015/09/02 17:09)
Hej:) A masz na oku może już jakąś siłownię :)? 

(2015/09/04 18:07)
 To wszystko nie jest takie hop siup, wszystko zależy od celu  do osiągnięcia jaki sobie postawisz. Czy to ma być tylko kondycja i poprawa sprawności fizycznej czy konkretny wykańczający wycisk. W Socho jest kilka siłowni ale trudno jest ustawić odpowiednio trening gdy jest jakaś grupa ćwiczących i jedni wyciskają bo są zawodnikami MMA, inni chcą być bardzo silni  i duzi więc wyciskają na masę, natomiast w Kulturystyce trzeba wyrzeźbić wygląd i tu jest cały pies pogrzebany jak ustawić sobie trening kiedy na sali jest 20 osób a każdy ćwiczy wg. swojego planu?

(2015/09/05 00:24)
hej :) dziewczyny jest fajna siłownia na ul gawłoskiej tylko dla pań :) sama tam chodzę i polecam tam zajrzeć jest naprawdę super :)

(2015/10/09 19:07)
A może fitnes z rurką-poćwiczyć można, pieniądze są i faceci ucieszeni. A tak-para w gwizdek.

(2015/10/09 19:20)
cześć , a w którym miejscu na tej gawłoskiej jest ta damska siłownia ? koleżanka mówiła że podobno  to nie daleko szpitala , proszę o szybka odpowiedź pozdrawiam ;)

(2015/10/12 14:47)
Ja też proszę o szczegóły, chętnie bym się wybrała, a do takiej koedukacyjnej to trochę się krępuję. 

(2015/11/24 14:58)

W czym najczęściej chodzicie na siłownie? Leginsy czy coś bardziej dresowego?

(2017/04/07 07:25)