SKANDALICZNE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW Z UKRAINY PRZEZ POLAKÓW

/ 5 odpowiedzi

  • konto usunięte

Nie wezwał karetki do ukraińskiej pracownicy, która dostała udaru, taką zapłate za wzorową prace otrzymują od pracodawców, pracownicy ze wschodu. A chciałbym dodać że ludzie z ukrainy bardzo często przykładają się do wykonywanej pracy bardzo sumiennie i nie zawsze są za to doceniani. Ten przypadek to przykry skandal ! 

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,23020218,oksana-zostala-bez-pomocy.html

skandaliczne to jest traktowanie Polskich pracownikow przez polskich pracodawcow pomimo dobrej zmiany ,pomijając 500+ większosc pracuje za głodowe pensje i ze strachem o jutro.A Ukraina niech u siebie pracuje a nie panoszy się w Polsce.

(2018/02/15 14:13)

Przecież teraz o innych narodowościach mówi się "parchy". Odczłowiecza się także Ukraińcóww odwecie za Banderę. Wszyscy to banderowcy, mordercy po co ich ratować.

To właśnie ksiązki autorów, którzy szczują na sąsiadów /Ziemkiewicza/ leżą na półkach w naszych miejskich bibliotekach. Po takich lekturach nie może byćlepszego stusunku do obcokrajowców.

Polski pan, żeby nie zapłacić kary za nielegalne zatrudnienie, wyrzucił umierającą kobietę na trawnik.

(2018/02/15 19:52)

A jaki ten wątek ma związek z Sochaczewem? Filozoficzny?

(2018/02/16 00:02)

Nie ma najmniejszego.

Tomasz ma jakąś fobię jeżeli chodzi o Polskę, Polaków, Katolików itp. Reszta może robić wszystko. Jeden przykład i od razu cała Polska żle traktuje sąsiadów ze wschodu.

Albo Tomasz Jest chory i powienien się zacząć leczyć, albo juz za późno :)

Co do tego polskiego pana to sie przyznał i żałuje i jest gotów ponieść konsekwencje. Nie zmieni to stanu zdrowia tej Pani i nie usprawiedliwia go w ogóle, ale może da przykład innym żeby tak nie postępowali.

metasekwoja i dobrze że leżą i takie książki. Nie chcesz to nie czytaj. Lepiej przejżyj sobie GW tam masz rzetelniejsze źródło lub jakies o chaszczach :)

(2018/02/16 08:54)

To jest taki Ich paradoks, że mówia o szczuciu na sąsiadów, a sami szczują.

(2018/02/16 08:58)