Skandaliczne zachowanie Akcentu na Dniach Sochaczewa

/ 12 odpowiedzi
Czy Zenkowi Martyniukowi juz tak woda sodowa udezyla do glowy, ze uwaza sie za wielka gwiazde? Na jego wystep przyszlo kilka tysiecy ludzi a po zaspiewaniu kilku piosenek z playbacku nie wyszedl nawet na bis. Ludzie prosili, skandowali Zenek Zenek a on wszystkich olal i uciekl nie odebral nawet jakiejs tam nagrody, ktora organizatorzy mieli mu wreczyc. W sobote wszystkie kapele nie odmowily bisow Reagafaja nawet zagrala 2 utwory na bis. Nie wspomne juz, ze grali na zywca nie z minidysku. Osobiscie bardzo lubie discopolo i nie krytykuje stylu muzycznego tylko jego wykonawce.
Obudź się ! Minidyski ? Przespałeś epokę ?

(2014/06/15 18:24)

wez juz nie przypinaj do tego łaty jakiegos spisku.. chlopu po prostu sra... sie zachcialo i do kibla polecial.. :)

(2014/06/16 08:11)
rowniez uwazam, ze zachowanie bylo masakryczne, pol godziny pograli i nara czesc, a w sumie nawet sie nie pozeganal dobrze, olewka totalna wiec Zenek generalnie slaboooooooooooooooooooooooooo

(2014/06/16 21:09)
Sory, ale czego wy słuchacie? Jakaś otyła stara gwiazda mogła się podobać 20 lat temu , a teraz tylko sama słonina i pot. Po prostu sił mu brakuje na wiecej.

(2014/06/17 10:36)

Prawda stara jak świat i wcale nie trzeba DUŻO myśleć,

"jak nie wiadomo o co chodzi , to na pewno  w grę wchodzą PIENIĄDZE"

(2014/06/17 13:48)
Długość bisów i ich ilość wliczona jest w wysokość kontraktu :)

(2014/06/17 14:20)
A może mu compact taśmę wciął i dlatego nie mógł już dłużej grać :-)

(2014/06/17 14:45)

Długość bisów i ich ilość wliczona jest w wysokość kontraktu :)

To mógł chociaż powiedzieć na koniec (tak jak mój profesor ze studiów): to tyle, za więcej mi nie płacą.

P.S. Przepraszam za podwójny post, ale czas edycji mojego poprzedniego posta minął ;-)

(2014/06/17 14:52)
Z roku na rok Dni Sochaczewa są coraz gorsze.Gdzie kabarety? Przynajmniej się człowiek pośmiał.A teraz? Szkoda gadać.Znowu dałam się nabrać i poszłam w niedzielę na występ Zenka Martyniuka.Nie dość,że występ opóżnił się o pół godziny to potrwał w sumie ze 40 minut,chociaż w programie deklarowano dłuższy występ.Ale to jeszcze nic.Wcześniej wybrałam się na Mazurka" na plac Kościuszki,który miał być od godziny 14-stej do 15-stej.Jakież było moje zdziwienie kiedy o godzinie 14:35 na placu było pusto,ani ludzi ani "mazurka".Pytam się więc o co chodzi?Gdzie się podziało ciasto,które jeszcze do 15-stej powinno być?Porażka.Dni Sochaczewa zeszły na psy.

(2014/06/19 14:57)
KTO PÓŹNO PRZYCHODZI SAM SOBIE SZKODZI-CIASTO ZOSTAŁO ZJEDZONE NIE BYŁO MOWY ŻE STARCZY DLA WSZYSTKICH .

(2014/06/22 08:24)
Jakie póżno????????? Była 14:35 a jeśli dobrze pamiętam ciasto miało być do godz. 15:00.Po co robić ludzi w balona? Ciasto powinno byc nawet o 14:59 skoro zadeklarowali się,że bedzie przez godzinę.Ogromny minus dla organizatorów!!!

(2014/06/22 17:18)
pyśka chodzi o to że mazurka nie starczyło, tylu było chętnych że wszystko zeżarli zanim się czas skończył jaki był zaplanowany na poczęstunek.

(2014/06/22 18:58)