Skandaliczne zachowanie kierowcy ZKM w okresie Wsz

/ 5 odpowiedzi
Informacja o kursowaniu autobusów w okresie Wszystkich Świętych ma wyłączoną możliwość komentowania (ciekawe, dlaczego?). Tak więc zmuszona jestem założyć nowy wątek, który - mam nadzieję - przeczyta ktoś z ZKM. Sprawa dotyczy skandalicznego zachowania kierowcy, wobec którego powinny zostać wyciągnięte poważne konsekwencje.

Autobus nr 3 o 8.05 z przystanku na rogu 15 sierpnia i Okrzei, którego końcowym przystankiem wg rozkładu ma być Energomontaż (przemilczę fakt, że w okresie Wszystkich Świętych wszystkie autobusy powinny podjeżdżać najbliżej pod cmentarze - w tym przypadku przynajmniej do kapliczki. Nie tylko ułatwiłoby to życie wielu niezmotoryzowanym pasażerom, ale też pewnie znacznie wpłynęłoby na zmniejszenie ruchu samochodów osobowych w obrębie miasta w tym okresie). Do Energomontażu jadą już tylko dwie stasze pasażerki udające się na cmentarz ze zniczami i wiązankami. Kierowca dojeżdża do przystanku, nie zatrzymuje pojazdu, wykręca i jedzie z powrotem w kierunku Malesina. Interweniująca u kierowcy kobieta została potraktowana - delikatnie mówiąc - bardzo niekulturalnie. Kierowca ani myślał zawrócić na przystanek, a dwie starsze panie musiały nadłożyć drogi (jakby i z Energomontażu było na cmentarz za blisko).

Ten pan zdecydowanie powinien mieć wolne nie tylko we Wszystkich Świętych, ale i w pozostałe dni roku. A już na pewno nie powinien wozić ludzi.

byl zly ze pracuje w taki dzien....ale cuz-takie zycie!!!masz prace lub masz wolne...kwestja tego ile na koncie.ja pracuje i nie mam konta.a tego barana-kierowce to powinni zwolnic!!!

(2012/11/01 17:44)
Skandal !!!
szkoda tylko  że anomalia " nieco " mija się z prawdą , a szkoda i nie ładnie .... :(

(2012/11/01 21:04)

(2012/11/01 21:45)
nie wiem nie widziałem jak to było, ale czy zaraz zwalniać za coś takiego ,a czy sami jesteśmy w pracy tacy sumienni aby do nas nic nikt nie miał ?Co nie którzy to by chcieli by autobus pod domem się zatrzymał albo jak tu może na sam cmentarz wjechał.

(2012/11/01 21:45)
Tak? A niby, w którym punkcie?

(2012/11/03 07:54)