Skarbowe działania...

/ 6 odpowiedzi

Zdarzenie z maja bieżącego roku... Stała klientka podchodzi do rolnika na sochaczewskim rynku... kupuje kapustę... włoszczyznę... ziemniaki... i kilogram pomidorów... po czym wyjmuje ''legitkę'' i biednemu rolnikowi przychodzi płacić 500zł grzywny bo na pomidory w naszym kraju jest za wcześnie zdaniem kontrolerki... [ciekawe czy ta osoba jeszcze kupi coś u tego rolnika]

Zdarzenie z zeszłego tygodnia... do kucharki ''zapukały'' dwie Panie... ponieważ jedna z ich koleżanek z pracy była na przyjęciu podczas którego ta kucharka gotowała jedzenie... panie przyszły sprawdzić czy aby biedna kucharka nie zapomniała pochwalić się przed fiskusem profitami z owego przyjęcia... swoją drogą zapamiętana została za niesamowicie smaczne dania... [mam nadzieje że kiedyś panie trafią na tą kucharkę na jakimś weselu]

a ciekawe kto lata po targu miejskim i ostrzega o kontroli sanepidu.

(2015/06/21 09:06)

(Zdarzenie z maja bieżącego roku... Stała klientka podchodzi do rolnika na sochaczewskim rynku... kupuje kapustę... włoszczyznę... ziemniaki... i kilogram pomidorów... po czym wyjmuje ''legitkę'' i biednemu rolnikowi przychodzi płacić 500zł grzywny bo na pomidory w naszym kraju jest za wcześnie zdaniem kontrolerki... )

Wsadzę kij w mrowisko ale... popieram kontrole.

Pomidory z eksportu kupowane przez rolnika po 6 zł. - sprzedawane na targu jako krajowe po 14 zł. Tak nas rolnicy kroją.

(2015/06/22 16:17)
Rolnik za kg wieprzowiny dostaje 3zł... za ile kupujesz to mięso w sklepie?za kg. wołowiny rolnik dostaje 6 zł... za ile kupujesz to mięso w sklepie?
Po za tym zwracam uwagę nie na sam fakt kontroli jako takiej tylko na sposób wykorzystywania prywatnych znajomości aby osiągnąć wynik odpowiedniej liczby wydanych grzywien wykorzystując w tym celu kolegów i koleżanki... 

(2015/06/22 16:46)
A kupowałeś kiełbasę od rolnika?  kosztuje 22zł i często rozwolnienia się od niej dostaje. To kto tu uczciwszy?

(2015/06/22 20:14)
A kto na tym rynku jest rolnikiem , to sami handlarze , co wykupują tanie towary w Biedronce , lub w innym sklepie i z szybkością kangura przenoszą je na targowisko miejskie . Ja tam nie kupuję , bo nie lubię jak robi się ze mnie głupa.

(2015/06/22 22:28)

(2015/06/22 23:34)