Składanie pudełek-oferta pracy

/ 6 odpowiedzi
Nie dajcie się nabrać na ofertę pracy składania pudełek okolicznościowych. To jest oszustwo!!!
Witajcie, pisalam do nich wiadomość dot. pracy. Zapewniaja ze cytuję  "...jestesmy firma uczciwą..." co mnie zaciekawilo i postanowilan sie temu przyjrzec  - SPRAWDZILAM w CEDG i pod podanym nr NIP i REGON pojawila sie firma gasrtonomiczna. Adres ten sam, nazwa  ta sama, regon i nip prawie ten sam - różnił sie jedynie przedostatnia cyferka.  I tu porażka.  Mialan napisac wiadomosc zwrotna - jacy to oni sa uczciwi, ale stwierdzilam ze to nie ma sensu.

(2014/12/31 08:05)
wszystkie portale gazety żyją z ogłoszeń ale czy tego typu oferty nie powinny być przed publikacją sprawdzane.Mam nadzieję że ludzie już są na tyle czujni że nie dadzą się nabrać.

(2014/12/31 08:28)
W każdej miejscowości jest wielu chętnych do pracy, szczególnie w domu,  gdyby szukali rąk do pracy pracodwca nie musiałby się ogłaszać się w gazecie. Składanie pudełek, długopisów to jest naciąganie. Każą wpłacać pieniądze, wysyłają jakąś ulotkę i chcą nastepną  wpłatę. Zwykłe oszustwo.

(2014/12/31 09:06)
Ja również wysłałam do nich wiadomość z chęcią podjęcia pracy. Oczywiście trzeba wpłacić 16 zł, kwota nieduża, ale jak wyślę paręset osób kwota robi się spora i do rzeczy. Postanowiłam poszukać opinii i jakiś wpisów na temat tej firmy. Oczywiście znalazłam same negatywne wypowiedzi i co najlepsze znalazłam takie same ogłoszenie o pracę w kilkudziesięciu miastach opublikowane mniej więcej w tym samym czasie. Czyli jak przypuszczałam wpłacenie 16 zł nie grozi u nikogo bankructwem, ale jak zrobi to kilkaset osób można się wzbogacić.

(2014/12/31 10:53)
Dokładnie tak to wygląda.Gazetowych ogłoszeń o pracy nie można brać na serio.Gazeta nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia.

(2014/12/31 11:25)
Pzedewszystkim ogłoszenia gdzie trzeba najpierw dokonać wpłaty powinniśmy traktować cieplym moczem,,od razu widać ze to oszustwo .Poczytalem tu i tam i nikt o tej firmia nie ma dobrego zdanai oszusci jacys telefony nie do firmy odbieraja ludzie nie majacy nic wspólnego,powinna sie tym zając policja.Firma jak widać w calej Polsce,jeden z numerow nie odpowiada wcale inny znow to poczta głosowa nie mająca juz miejsca na nagranie .

(2014/12/31 11:35)