Sklep ze zdrową żywnością...

/ 16 odpowiedzi
Czy może ktoś wie czy w Sochaczewie lub okolicach jest tzw.sklep ze zdrową żywnością? - chodzi mi konkretnie o produkty bezglutenowe.
o ile kojarzę dobrze, to coś bezglutenowego można kupić w kwiaciarni na Narutowicza

(2010/03/29 08:03)
moze troche pozno, ale jest nowy sklep z rzeczami bezglutenowymi na ul. pokoju kolo rynku w biedronce.

(2012/06/20 13:48)
Widziałem w Biedronce w miejscowości Kórnik wędliny bezglutenowe Świat Drobiu. Nie wiem jak w naszych sochaczewskich, ale chyba w każdej Biedronce są te same produkty czy nie?

(2012/06/20 14:42)
 To są stoiska , jest też takie stoisko w Garrerfur a  jest na Narutowicza  kwiaciarnia ze stoiskiem zdrowej żywności. Ja bym polecała zacząć od czytania na temat zdrowej żywności bo można samemu kupować produkty i samemu przyrządzać zdrowe posiłki. Talia osy , figura laseczki  bez cellulitu w tym roku króluje. Acha idę ćwiczyć pośladki :)

(2012/06/23 13:43)
Wydaje mi się, że chodzi raczej o produkty które nie zawierają pewnych składników a nie o zgrabną sylwetkę.
Dawno temu kupowaliśmy produkty dla dziecka, ze skazą białkową i glutenową w kwiaciarni przy ul. Narutowicza i w sklepiku w Instytucie Matki i Dziecka w W-wie , jak jest dzisiaj nie wiem ale na pewno łatwiej.
Wytrwałości w stosowaniu diety, o ile o to chodzi.

(2012/06/23 16:03)
Dobrze mówisz człowieku!!W pawilonie biedronki i rossmana jest taki mały sklepik z rzeczami bezglutenowymi i zdrową żywnością. Sklep mały ale mają tam niezły wybór i taniej niż na Narutowicza.

(2012/06/23 18:42)
KIJS w naszej Biedronce też są te wędliny, o których pisałem wcześniej. Widziałem wczoraj. W naszej znaczy w sochaczewskiej a konkretnie przy os. Victoria. Mojego znajomego syn musi jeść produkty bezglutenowe i ta wędlina jest jak najbardziej dla niego w porządeczku.

(2012/06/25 13:15)

MBI
Ja zamawiam na tast.pl bo u nas ani w okolicach się jeszcze nie spotkałem. A przynajmniej wiem co zamawiam i wiem, że dobre ;)

(2013/02/02 01:36)

MBI
Ja zamawiam na tast.pl bo u nas ani w okolicach się jeszcze nie spotkałem. A przynajmniej wiem co zamawiam i wiem, że dobre ;)

(2013/02/02 01:36)
Niedawno została otwarta Zielarnia na warszawskiej. W asortymencie znajdują się m.in. artykuły bezglutenowe, bez cukrowe, zioła, kosmetyki naturalne, produkty z koziego mleka i inne produkty żywności funkcjonalnej. Jest możliwość realizacji zamówień indywidualnych.

(2013/09/27 09:09)
Na Narutowicza już nie ma kwiaciarni ze zdrową żywnością. W tym miejscu znajduje się zakład pogrzebowy... więc raczej wprost przeciwnie.

(2013/09/30 21:56)
ostatnio został otwarty nowy sklep ze zdrową żywnością w głębi parkingu za urzędem miasta...

(2013/11/25 21:51)
Jeżeli wyszukujesz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub lekarz zalecił ci zdrowe posiłek to rekomenduję sklep ze żywnością ekologiczną. Wynajdziecie tam naprawdę ekologiczne artykuły. Pozyskuję artykuły tylko w tym sklepie, albowiem chcę zdrowo żywić się. Gorąco polecam wszystkim, którzy reflektują pozyskiwać suplementy diety oraz nie zawierającą konserwantów żywność eko  

(2014/08/26 11:30)

Najczęściej regały ze zdrową żywnością umieszczone w sklepach spożywczych mają marne zasoby. Można oczywiście kupić podstawowe produkty z zakresu zdrowej diety, ale często nie wszystkie, których akurat potrzebujemy. Jeśli chodzi o zdrową żywność, w tym wspominane w kilku miejscach produkty bezglutenowe, polecam nasz sklep internetowy OLIWKA24.pl, gdzie znajdziecie certyfikowaną żywność bezglutenową, na prawdę dobrej jakości INCOLA. Z mięska polecam bezglutenowe filety z kurczaka NIK FOOD w trzech smakach https://oliwka24.pl/kategoria-produktu/przetwory-miesne/. Zerknijcie na skład. Myślę, że jest ok.

(2016/04/04 21:38)
Orientujecie się gdzie kupić produkty bezglutenowe?

(2019/09/03 12:32)
W marketach, najczęściej na działach ze zdrową żywnością. Minusem jest na pewno fakt, ze takie produkty są znacznie droższe od normalnych, zawerających gluten. Możesz ewentualnie poszukać w mniejszych sklepikach ze zdrową żywnością, których w mieście jest również sporo.
Spory wybor takich produktów mają również sklepy online, jak to miejsce:
https://bezgluten.pl/sklep/105-produkty-sniadaniowe
Można tam kupić na przyklad produkty śniadaniowe.

(2019/09/09 13:16)