Sklep Promilek

/ 8 odpowiedzi
Mieszkańcy ulicy 15 Sierpnia (w"ścieżce" do wódopoju) czy cieszycie się z istnienia tego sklepu?

budowało się długo aż wreszcie powstało - teraz alkohol przy ul . 15go Sierpnia można kupić co krok - PSS, TOP MARKET , PROMILEK a dalej jeszcze na wprost przedszkola też PSS ! podoba nam się budynek , podoba trawnik wokół , mała zatoczka dla aut tylko asortyment  troszkę mniej- monopole jak grzyby po deszczu .........plenią się ...

(2011/06/03 09:38)
Jeszcze pod tym sklepem nie wdziałam pielgrzymek , natomiast na Malesinie pod PROHIBICJĄ, tam to dopiero stoją kawalery!!!
Wiadomo sklepy monopolowe były będą i będzie ich coraz wiecej, tylko żeby wszyscy po zakupie poszli do domu , a nie stali pod sklepem i robili konsumpcję.

(2011/06/03 14:12)
jest zapotrzebowanie to jest i dostawca towaru
proste i mało skąplikowane

(2011/06/03 20:13)
moje zdanie na temat alkoholu jest takie-1/2 litra 40 % alkoholu powinno kosztować 5 (słownie -pięć-) złotych,alkoholik opijający rodzinę z pieniędzy straciłby 5 zł na pół litra -więcej nie wypije-walnąłby się spać a w domu zostałoby dziennie 15 zeta,to samo z piwem-z hurtowni ściągają butelkę za 2 zł a w pubie-gdzie chciałoby się posiedzieć,pogadać towarzysko,odprężyć-koszą  5 zeta,masakra,więc biedny Robroy kupuje w Biedronce(dobrze że Jarosław K. powiedział o tych biedasklepach) piwo,siada prze tv i jak śnięty sączy złocisty napój w milczeniu,zamiast na wesoło i w towarzystwie,niestety

(2011/06/04 06:04)
witam, pielgrzymki są tylko spożycie odbywa się nie pod sklepem a trochę dalej pod blokami i na boisku szkolnym, policja jeździ ale po zamknięciu( gdzieś czytałem że mało zarabiają w polsce, to na budowę tam lepiej płacą) nie jestem przeciwnikiem alkoholu ale chlania i kur... na ulicy albo pod blokiem.
w piątek około 20 pijana w 3d pani ściągnęła majtki i sikała na środku chodnika na wysokości tego bloku po sąsiedzku promilka.meksyk.

(2011/06/04 09:11)
witam, pielgrzymki są tylko spożycie odbywa się nie pod sklepem a trochę dalej pod blokami i na boisku szkolnym, policja jeździ ale po zamknięciu( gdzieś czytałem że mało zarabiają w polsce, to na budowę tam lepiej płacą) nie jestem przeciwnikiem alkoholu ale chlania i kur... na ulicy albo pod blokiem.

Ciekawe, że ja tych pielgrzymek nie widuje chociaż mieszkam na tym osiedlu, a i na boisku często bywam, sklep jak sklep nie wiem nad czym tu się rozwodzić

(2011/06/04 12:23)
Ludzie opamiętajcie się PSS SPOŁEM nie przeszkadzało Wam od lat a teraz PROMILEK jest problemem to proponuje żeby najpierw zniszczyć PSS bo tam też jest dział z monopolem

(2011/06/16 20:08)
Zniszczyć prywatny biznes to specjalność naszych sąsiadów a potentat z cenami z kosmosu tzn. PSS SPOŁEM SOCHACZEW ma się dobrze więc proponuje jeszcze jednego LUXA

(2011/06/16 20:15)