SKLEPY Z MIŁĄ OBSŁUGĄ

/ 21 odpowiedzi
A MOZE TERAZ PODYSKUTUJEMY O SKLEPACH,GDZIE Z CHĘCIĄ ROBIMY ZAKUPY,GDZIE JEST MIŁA ATMOSFERA A SPRZEDAWCA TRAKTUJE NAS JAK PRZYJACIELA A NIE WROGA???????
Ja osobiście lubię robić zakupy w księgarni JOGI.Bardzo miła obsługa ,duży wybór literatury dla dorosłych jak i dla dzieci.Raczej każdy znajdzie coś dla siebie .

(2013/11/22 21:07)
Tak siedze i mysle i poki co wedlug mnie taki sklep nie istnieje, niestety...byly kiedys, ale sie zmyly. Przyklad: sklep na Warszawskiej "1001 drobiazgow".

(2013/11/22 21:51)
jak się da zatem zauważyć nasze społeczeństwo potrafi tylko negować ludzi ale z pochwałami jest gorzej.........

(2013/11/24 07:49)
bardzo miło mnie obsłużono w sklepie lewiatan,Pan kasjer przemiły człowiek.

(2013/11/24 08:47)

(2013/11/24 10:34)

iks
He, he. Camele, super :-)

(2013/11/24 11:58)
Jeśli klient jest miły to sprzedawca również. To działa w dwie strony.

(2013/11/24 19:10)
Popieram   jeśli chodzi o księgarnię JOGI. Obok jest sklep z bielizną i odzieżą gdzie Panie też znają się na rzeczy i są bardzo komunikatywne. Drogeria NOEL na Reymonta również ma miłe ekspedientki.

(2013/11/25 10:50)
Przemiła obsługa jest w sklepie spożywczym "Przy dworcu" - do tego stopnia, ze panie pamiętaja, co kto lubi i zazwyczaj kupuje i zawsze chętnie doradzą.

(2013/11/25 11:34)

"Górą" sklepiki  osiedlowe :) 

w których  można nawiązać relacje ekspedient-klient  i panuje miła swojska atmosfera ..np. spożywczy na  1-go Maja po PEWEXIE...polecam

(2013/11/26 21:00)
Groszek na ul.Wąskiej bardzo miła i pomocna obsługa.Polecam!!!

(2013/11/27 00:02)
Panie w GROSZKU są dziwne,przyglądają się obserwują,a jedna jest nad wyraz drażniąca.Natomiast ich szefowa jest przemiła osóbką.

(2013/11/27 13:32)

w których  można nawiązać relacje ekspedient-klient  i panuje miła swojska atmosfera ..np. spożywczy na  1-go Maja po PEWEXIE...polecam

Tzw. Gram MArket? Tyle, ze ten sklep ma dwa minusy:

- jakiś czas temu zlikwidowano płatność kartą,

- przy większej kolejce panie sobie nie radzą z obsługą kas, zazwyczaj jest czynna tylko jedna (ta przy alkoholach), ta druga nie zawsze. Przynajmniej wtedy, kiedy ja tam bywam.

(2013/11/27 13:33)
Bardzo miła obsługa jest w salonie optycznym na ul. Warszawskiej oraz w księgarni na ul. Reymonta. Rewelacyjna obsługa była również w sklepie 1001 drobiazgów przy ul. Warszawskiej P. Kasia była duszą tego sklepu.
Pozdrawiam

(2013/11/27 15:04)
Bardzo miło i rzeczowo zostałam obsłużona w salonie optycznym p. Śliwińskiego na ul Żeromskiego (tam na górze nad Play). Oprócz tego, że doradził i wizualnie i finansowo, powiedział że zawsze podpisze się pod swoim produktem i z każdą usterką bądź wadą okularów mogę się zgłosić. 

(2013/11/27 17:18)

Tzw. Gram MArket? Tyle, ze ten sklep ma dwa minusy:

- jakiś czas temu zlikwidowano płatność kartą,

- przy większej kolejce panie sobie nie radzą z obsługą kas, zazwyczaj jest czynna tylko jedna (ta przy alkoholach), ta druga nie zawsze. Przynajmniej wtedy, kiedy ja tam bywam.

Dzisiaj płaciłem kartą (i nie pamiętam żeby była przerwa w tego typu płatnościach),

a jak jest nawałka  ludzi (to dobrze świadczy :)   no to po prostu Pnie mają  taki zapierdol  że  nie każdego obsłużą  na jego zasadach ...  poza tym dla mnie spoko  

(2013/11/30 20:20)
A może by tak "wypunktować" sklepy w "stylu" METRO , jest ich więcej. Ciekawe co dziewczynki tam pracujące?

(2013/11/30 21:36)
A ja bardzo lubię robić zakupy w kilku miejscach.1. Media Expert na 600-lecia - nie bywam tam często, ale za każdym razem kiedy robię tam zakupy jestem miło i fachowo obsłużona i przede wszystkim nie "wciskają" tego co droższe tylko doradzają to, co lepszej jakości.2. Sklep przy Warszawskiej z Obuwie Zawsze Tanio - dwie młode dziewczyny, miłe, zawsze uśmiechnięte, chętnie pomagają niezdecydowanym, nie chodzą naburmuszone, że muszą podać jakieś buty, a niestety w większości sklepów klient, który mierzy więcej niż 1 parę butów to intruz. Można się pośmiać i nawet jak nie mam potrzeby kupna butów to chętnie tam wracam.3. Może nie sklep, a salonik fryzjerski przy Staszica naprzeciw straży pożarnej. Jest tam jedna młoda pani, która zawsze wie jak dobrać fryzurkę i pogada, pożartuje.

(2013/12/04 20:46)
sytuacja z dzisiaj - sklep Gram , Boryszew , ok 12, stoisko z mięsem...kolejka ...Stoję karnie , chyba z 6 w kolejce, jedna ekspedientka waży i kroi ..druga ostentacyjnie układa wędliny...kolejka nie porusza się ani o centymetr ..minuta ,dwie ,pięć i za mną pojawia się młodzieniaszek - pani układająca wędliny ożywia się nie co ,podchodzi do gościa i szepcze "co tam ? " Nie zrażony mężczyzna wypala - no czekam kiedy obsłużysz mnie poza kolejnością...Pani ( z kolczykiem w nosie ...choć do kolczyków nic nie mam , i nawet mi się podobają )pakuje gościowi kostki dla pieska, a na oburzenie czekających odpowiada - TEN PAN KUPOWAŁ TU WCZEŚNIEJ ...i dalej układa wędliny - ku uciesze czekających

więc Szanowna Pani ...Ten Pan nie kupował nic wcześniej! zachowanie Pani jest żenujące( jak to mówi moja koleżanka - żenua...) to nie klienci są dla Pani ,ale Pani jest dla klientów ...takie osoby jak Pani, zniechęcają do zakupów w tym sklepie .., zwłaszcza na tym stoisku. A kierowniczce zalecam -przyjrzenie się baczniej pracy swojej pracownicy...

(2015/03/13 12:22)
Witam,
- Bardzo lubię Panie ekspedientki z Olewnika w Kauflandzie. Panie zawsze miłe i pomocne.- Jedna z Pań ze stoiska z pieczywem w Kauflandzie - również przemiła Kobieta. Nawet jak czekałam ponad 10 min na pokrojenie chleba Pani ta mnie nie zraziła ;)- Przesympatyczny Pan (czasem z Żoną) na rynku sprzedający jajka. Zawsze uśmiechnięty i zagada- Panie z Zatorskiego na Żeromskiego i Pokoju.
Od siebie potwierdzę to co napisał ktoś wyżej. Jeśli ja do kogoś podchodzę z uśmiechem to wiem, że ta osoba to odwzajemni, a słowa "dzień dobry", "dziękuję" i "do widzenia" powinny zawsze z Naszych ust (Konsumentów) padać.
Pozdrawiam

(2015/03/28 21:02)

Ja ze swej strony polecam sklep z dla dzieci, znajdujący się na ul. 600 lecia obok sklepu z rowerami. Prowadzi go bardzo miła Pani, która służy radą i pomocą i co najważniejsze nie wciska towaru "na siłę". W sklepie jest duży wybór ubrań zarówno dla dzieci młodszych i starszych (głównie polskich producentów) a także zabawki i plecaki, torby dla dzieci itp. 

Lubię też robic zakupy ubraniowe dla dziecka na stoisku na rynku, które prowadzi małżeństwo. Pani właścicielka bardzo pomocna, nie ma problemu ze zwrotem czy wymianą. Miłą i fachową obsługe ma również sklep meblowy MILANT niedalego stadionu Orkan, czego nie mogę niestety powiedzieć o salonie meblowym SPARTAKUS.

Pozdrawiam,

(2015/03/30 17:27)