Skrzyżowanie Wyszogrodzka - Chodakowska - Mostowa - Kolejowa i cwaniacka jazda sochaczewskich kierow

/ 7 odpowiedzi

chciałbym Państwu pokazać z jakim cwaniactwem poruszają się nasi sochaczewscy kierowcy po remontowanym skrzyżowaniu

Dla tych co jeszcze tego nie zauważyli, choć jestem pewny, że zauważyli a jeżdzą po cwaniacku napiszę, że z ulicy Wyszogrodzkiej skręcamy w Chodakowską, dalej w Pocztową i Kolejową. W ten sposób docieramy do świateł i jedziemy w Mostową.

Niestety część mądrzejszych woli unikać stania na światłach i jeżdzi sobie po prawym zamknietym pasie Wyszogrodzkiej i skręcają w prawo w Mostową. Niestety cykl świateł nie przewiduje dla nich pory jazdy, więc jadą jak widać na filmie.

Kiedyś mostową nadjedzie taki co nie zrzeknie się swojego prawa do jazdy i cwaniacy będą ślicznie cofać aż do skrzyżowania, jechać chodnikiem albo stać i czekać na przyjazd patrolu policji :) 

Nic nowego, niestety...to samo jest na remonotwanym moście (jak nie jest zamknięty).

Aż korci pójść z aparatem i cykać zdjęcia - materiał dowodowy jak się patrzy.

(2016/07/08 14:46)

na yuo tubie obraz lepszej jakości

1-WL2661G

2-W#SCF PN11

3-WI 5283A

4-WL 2661G

5-WSCUP43

6 - miał szczęście,film się skończył

to  mogła być awaria świateł,dojeżdżałeś i z daleka było zielone,ale nikt nie jechał

(2016/07/09 06:49)

pokiereszowało.-2-WSC PN 11

(2016/07/09 06:52)

dopisek,miałem tam taką samą sytuację,pierwsza stała szkoła jazdy i po zielonym ruszyła i po kilkunastu metrach zgasła,zanim kursant ochłonął , uruchomił i ruszył to ja i kilku za mną,będących już na drodze, pewnie też w taki sposób wyjechaliśmy 

(2016/07/09 09:09)

Może ktoś jeżdżący od strony Brochowa napisze czy można tam w sposób legalny skręcić z Wyszogrodzkiej w Mostową (od Brochowa na szpital)? Wydaje mi się, że nie, ale dawno od tamtej strony nie jechałem.

(2016/07/09 09:40)

tam nie ma ulicy Kolejowej, miasto nie potrafi oznaczyć ulic bez pomyłek. Kolejowa zaczyna się dopiero od przejazdu przez tory na wysokości ul. Bohaterów Chodakowa.

(2016/07/09 15:27)

Faktycznie... Kolejowa jest dopiero od skrzyżowania z B. Chodakowa... Zasugerowałem się stwierdzeniem "zostanie wyremontowana ul. Wyszogrodzka aż do Kolejowej" Błędnie założyłem, że Kolejowa jest już od Chodakowskiej tym czasem w stwierdzeniu chodzi o to, że docelowo podobno ten odcinek od Chodakowskiej do B. Chodakowa też ma być robiony.

(2016/07/10 08:56)