Skup - sprzedaż TELEFONY - LAPTOPY NOWE OTWARCIE

/ 6 odpowiedzi
Witam co sadzicie o otwarciu nowego skupu -sprzedaż telefonów komórkowych oraz laptopów ? dodatkowo ich serwis  :)
zapraszam do dyskusji na forum :)   a Juz wkrótce otwarcie SKLEPU  a dzięki wam może być szybciej otwarty ! 
Świetny pomysł jeśli jeszcze można by było dostać używane i sprawne części do komputerów i laptopów w rozsądnych cenach. Wszak technologia idzie do przodu, a niektórzy przywiązują się do swojego sprzętu czasem ze względów sentymentalnych lub po prostu finansowych - nie stać ich na nic nowego.

(2014/07/03 11:00)
Jak najbardziej za - jeśli wszystko oczywiście w rozsądnych cenach. Serwis by się bardzo przydał - wszystko przy swoim kompie puki co sam naprawiam, ale i przydałaby się fachowa pomoc.

(2014/07/04 16:30)
zapraszam do dyskusji na forum :)   a Juz wkrótce otwarcie SKLEPU  a dzięki wam może być szybciej otwarty !

(2014/07/05 08:09)
Zawsze się przyda taki punkt. Ostatnio sprzęt wysyłałem do Lapart.pl,  bo wiele razy korzystałem z ich usług i mam do nich zaufanie. Ale zawsze lepiej jeśli serwis jest na miejscu.

(2015/05/19 14:59)
a ja przekornie powiem :) jaki sens jest serwisowac co kolwiek jak tzw marketing zycia produktu = jego gwarancji.. urzadzenia sa tak zaprogramowane zeby funkcjonowac poprawie 2-3 lata a nastepnie jak juz sie rozwali to koszt naprawy jest niewspolmierny do ceny zakupu nowego modelu. i wlasnie o to chodzi.. to nie te czasy co telewizor mialo sie 20 lat.. 
teraz laptopy. fakt sa osoby ktore sie na tym nie znaja ale jaki jest tego odsetek? nawet jak masz juz cos po gwarancji i sie rozsypie, powiedzmy karta graficzna, dysk? czy to lutujesz i naprawiasz? gwarancja ma dwa lata.. biorac pod uwage szybkosc postepu w tej dziedzinie za dwa lata to musisz kupowac sobie nowa karte a nie ladowac pieniadze w naprawe starej :)
podsumowujac z serwisu raczej sie nie utrzymacie - moim zdaniem - ale jakis klient na pewno sie pojawi :)

(2015/05/19 15:53)
a ja przekornie powiem :) jaki sens jest serwisowac co kolwiek jak tzw marketing zycia produktu = jego gwarancji.. urzadzenia sa tak zaprogramowane zeby funkcjonowac poprawie 2-3 lata
Czasem się chińskie główki jednak mylą:) Nie wspomnę o telefonach - które dwóch lat nie wytrzymują (nie pracuję na budowie:)) Tu uwagę chciałem zwrócić na kosy spalinowe dość znanej firmy NAC. Się chyba za dużo gównolitu do budowy silniczków panom dodało bo roku nie wytrzymała - używana hobbystycznie. W dniu oddania pan serwisant otwarcie mówi, że to dziesiąta tego dnia a aktualnie 40 szt. ma do roboty :(
Ciekawostka jeszcze - na opineo kilka razy próbowałem opisać przygodę z NAC-iem ale jakimś trafem negatywu nie da się zamieścić :)

(2015/05/20 12:07)