smierc smierci nie rowna

/ 20 odpowiedzi

Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

jawna kpina z prawa albo takie prawo mamy ze to sedziowskie widzimisie i pieniazki ktore wpadna do kieszonki decyduja o wyrokach.

w przypadku pana W - gosci nie dostal nawet aresztu, nie bylo mowy o mataczeniu itd.. a wiemy jak cala sprawa wygladala delikatnie mowiac dziwnie... podczas cofania zabijasz czlowieka, rodzina nagle nie oskarza nikogo, pan W sobie biega po miescie i co lepsze kozaczy w stolicy, ewidentnie gosc ma w dupie ze kogos zabil, zero skruchy czy przejecia co daje do myslenia czy to byl wypadek.... biorac pod uwage caloksztalt gosciu nie dostal nawet aresztu, tyle co prawko mu zabrali

a tutaj,

"Wiadomo, że samochód jechał za szybko, że na miejscu zdarzenia nie ma śladów hamowania. Świadkowie opisują, że auto pędziło, tańcząc od jednej strony jezdni do drugiej, po czym zawadziło o wysepkę, odbiło się i „lecąc”,  uderzyło w młodego przechodnia, a następnie w ogrodzenie pobliskiej posesji.

- Podejrzanemu postawiono zarzut umyślnego naruszenia bezpieczeństwa w ruchu lądowym i niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, czego konsekwencją było nieumyślne spowodowanie obrażeń ze skutkiem śmiertelnym przechodnia – wyjaśnia prokurator Sobieraj – Skonieczna"

panie prokurator czym sie roznia te dwa wypadki, pomijajac fakt ze bogaty tatus "zalatwil" synkowi lzejszy wymiar kary? moim zdaniem bardziej podejrzane jest zabicie czlowieka podczas cofania niz podczas tego co zdazylo sie na 15-sierpnia... z duzym prawdopodobienstwem czytajac opis wypadku moge powiedziec ze tu NIKT NIE ZROBIL TEGO SPECJALNIE a w przypadku pana W. biorac pod uwage wszystkie "dziwne" rzeczy ktore dzialy sie w przypadku tej sprawy - nie jest to takie oczywiste...

no i co mamy?... biedny chlopak bez koneksji, dostaje areszt + pewnie pojdzie siedziec a pan W po calym zdarzenie naje** kozaczy w warszawie i smieje sie z nas wszystkich

Zgadzam się w 100 %.

(2013/12/04 09:12)
sprawa do jakiejś uwagi czy podobnej. zgadzam się z przedmówcami. pieniążki i koneksje - nic więcej sie nie liczy :(

(2013/12/04 10:26)
Pieniądz rządzi światem i podałeś tu doskonały przykład.
Sądy nie są od sprawiedliwości tylko od przestrzegania prawa, a prawo jest po stronie bogatego.

(2013/12/04 11:39)

O czym Wy Panowie pitolicie. Ten "biedny chłopak bez koneksji" który zabił 18-latka na 15-go Sierpnia jechał, jak zeznał 100 km/h w miejscu gdzie można 40 !!!! Czemu go bronicie? Bo nie ma powołanych przez Was koneksji ? Czy według Was każdy drogowy przestępca bez koneksji będzie biednym NIEWINIĄTKIEM ???

(2013/12/04 12:58)

x2x
zaraz zaraz

tak zawsze masz pretensje o rzetelność dziennikarską, sprawiedliwość itp itd

to może zacytujesz do końca informacje z linku, który przytoczyłeś. Nie wiesz o jakie chodzi? A na przykład o takie:

"...Wiadomo, że 23-letni sprawca wypadku nie był pod wpływem alkoholu, ale prokuratura sprawdza, czy nie znajdował się pod wpływem substancji psychotropowych czy innych środków odurzających.

Jednym z najważniejszych już potwierdzonych faktów obciążających podejrzanego jest to, że prowadził pojazd bez uprawnień - bez prawa jazdy..."

Biedny, niewinny chłopak - znasz go? Kolega? Czy po prostu tak jesteś zagrzany na młodego W, że psioczysz tu, przekręcasz fakty i manipulujesz?

(2013/12/04 13:10)
Nie uważam, że ten chłopak, który zabił chłopaka na 15 sierpnia jest nie winny, ale dokładnie zgadzam się z tym, że dlaczego Pan W nie poniósł kary... to właśnie jest żałosne i śmieszne!!!

(2013/12/04 13:18)
zaraz zaraz

tak zawsze masz pretensje o rzetelność dziennikarską, sprawiedliwość itp itd

to może zacytujesz do końca informacje z linku, który przytoczyłeś. Nie wiesz o jakie chodzi? A na przykład o takie:

"...Wiadomo, że 23-letni sprawca wypadku nie był pod wpływem alkoholu, ale prokuratura sprawdza, czy nie znajdował się pod wpływem substancji psychotropowych czy innych środków odurzających.

Jednym z najważniejszych już potwierdzonych faktów obciążających podejrzanego jest to, że prowadził pojazd bez uprawnień - bez prawa jazdy..."

Biedny, niewinny chłopak - znasz go? Kolega? Czy po prostu tak jesteś zagrzany na młodego W, że psioczysz tu, przekręcasz fakty i manipulujesz?

A pan W nie był badany na obecność narkotyków.

(2013/12/04 13:27)

m-ag7 o to wlasnie chodzi. nastro zrelaksuj sie i przeczytaj jeszcze moj post.

(2013/12/04 13:29)
Ej hejterzy, chodzi o to że H.W. cofał samochodem z zamiarem uderzenia w gościa, a tu jakiś młody głupi łepek chciał przykozaczyć i leciał 100km/h po mieście, jego intencją była zabawa i adrenalina, napewno nie jechał z zamiarem że rozbije auto i kogoś zabije. Czytajcie ze zrozumieniem, bo kacpersky nie uniewinnia sprawcy tego wypadku tylko piętnuje zachowanie prokuratury.

(2013/12/04 15:36)
Nigdy śmierć śmierci nie jest równa bo można zabić nieumyślnie,przez pewność siebie,wiarę w to że wiele razy się udało to i tym razem mogę pocwaniakować ale nie można porównywać Pana H.W.z młodym człowiekiem który na pewno naruszył przepisy ale on nie jechał ulicą 15 Sierpnia z zamiarem pozbawienia kogoś życia tak jak Pan H.W. który na dyskotekę w Rybnie przyjechał z zamiarem wykonania wyroku na kimś kto odważył się zwrócić mu uwagę na jego postępowanie.Ja też pochodzę z gminy Rybno i wiem że zabity pod dyskoteką był uczciwym człowiekiem i tylko podłe zachowanie Pana H.W. zmusiło go do zwrócenia mu uwagi za co zapłacił swoim życiem.Dziwię się tylko bliskim zabitego że poszli na taką łatwiznę i zaspokoili się i ucichli za pieniądze H.W.Nie wyrażę opinii na temat sochaczewskiej prokuratury bo znowu zostanę wezwany przez Panią Prokurator "SS" i znowu będę się tłumaczył na temat swoich wypowiedzi na forum.Ta Pani nie jest dla mnie osobą dla której poświęcał bym swój cenny czas.

(2013/12/04 22:16)
jest jeszcze jeden wątek,kto zginoł!

(2013/12/05 09:17)
a co za roznica kto zginol..CZŁOWIEK.. czyjs syn,wnuk,brat,kolega,chłopak......szedł grzecznie po chodniku tam gdzie pieszy powinien. a nikt nie może jechać 100 km/h w miejsu gdzie jest ograniczenie do 40 i znajduje się szkola,przedszkole,przystanek autobusowy,kosciol. ograniczenie znajduje się dużo wcześniej przed szkola dwojka(jadac od miasta). a pan H.W przejechal czyjegoś ojca,meza,brata,może dziadka.

(2013/12/05 22:38)
mierka co ty pieprzysz,jak to HW kogoś przejechał?-on przyjechał do Rybna wykonać wyrok,gdyby był sprawiedliwie ukarany to w wyroku byłby jeszcze taki dodatek jak działanie z premedytacją w celu pozbawienia życia.Nie czytasz dokładnie co ktoś pisze,ja wyrażnie napisałem że na ulicy 15 Sierpnia zostały złamane przepisy za co ten młody człowiek na pewno odpowie,tylko jest potężna różnica w porównywaniu tego wypadku z morderstwem w Rybnie też "niby wypadek samochodowy".A twój wpis że zabił czyjegoś "ojca,męża,brata może dziadka"-to parodia.Zabił w Rybnie z zimną krwią człowieka i jakoś nie został aresztowany tak jak kierowca z 15 Sierpnia,chociaż w sprawie z Rybna było więcej niewiadomych w porównaniu do wypadku w Sochaczewie.

(2013/12/06 06:03)

x2x
do mwjs

ty naprawdę nie jesteś normalny

być może dlatego nie ponosisz żadnych konsekwencji za swoje wypowiedzi w necie.

A co do wypadku na 15-go Sierpnia to poczekajmy na opublikowanie wszystkich faktów. Być może wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej

(2013/12/09 08:37)
x2x,na jakiej podstawie Ty oceniasz ludzi w kategoriach normalny nienormalny?rozwiń swoją wypowiedź żeby dać szansę zrozumieniu twoich wypowiedzi...obrażasz i po co?

(2013/12/09 10:49)
ty mwjs.. chyba ty masz problem z czytaniem. odpisywałam plastkowi. czytamy ze zrozumieniem.

(2013/12/09 23:17)
zgadzam się z kacperskyy w 100%, jak są piniondze jak mawia pan W. to jest władza  i to niestety chyba smutna prawda naszych czasów.....

(2013/12/12 10:36)
jak można bez zgody rodziców na łamach takiego bagna poruszać temat zabitego młodego chłopaka i mieć "wspaniale "zajęty czas przed komputerem opisując śmierć kogoś na poziomie pamiętników z wakacji?????????????ludzie ogarnijcie się ...rodzina z pewnością z tego faktu nie będzie szczęśliwa ,a postaram się aby to zobaczyła....moze wtedy zamiast klepać jęzorem zajmiecie się sprzątaniem kurzu pod łóżkiem bo idą święta..............

dyskutując o drugim przypadku i niesprawiedliwości-jak macie problem złóżcie petycje ....cóż tego nie zrobicie ,wiem nawet czemu bo realnie odwagi brak..........

(2013/12/15 07:24)

mala17 .. domyslam sie ze koncowka twojego nicka to twoj wiek.. chcialbym ci wyjasnic z racji mlodego wieku.. nikt tu zadnego sprawcy nie broni i nie usprawiedliwia.

moja intencja bylo porownanie decyzji sadow w tych obydwu przypakach, obydwaj sprawcy tak samo winni a inaczej potraktowani i tyle.. rzecz sie ma bardziej o wymiarze sprawiedliwosci a nie dyskusji na temat samych wypadkow.

wydaje mi sie, ze nie poswiecilas czasu zeby przeczytac chociaz jeden post w calosci. poza tym o co ci chodzi. kompletnie nie wyczailem twojego toku myslenia.

(2013/12/16 08:00)
Dokładnie czytałam Panie wszech udzielający się i chodzi mi jedynie o to,że nie powinno się poruszać tak bolącego tematu jakim jest śmierć młodej osoby na takim forum.Sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie z tym się zgodze,ale postaw się na miejscu rodziców.Chciałbyś czytać to co przypomina o takiej tragedii???????????Chyba nie

P.S.skoro nick kojarzysz z wiekiem no cóż płytki tok myślenia..........

(2013/12/16 22:37)