SMOG

/ 8 odpowiedzi
"Policja gotowa do nowej akcji. Tym razem mundurowi będą sprawdzać, czy zatrzymany do kontroli samochód może jeździć po polskich drogach. A do badań użyją dymomierzy i analizatorów spalin. Jednak funkcjonariusz może zatrzymać dowód rejestracyjny po badaniu "na oko".
– Policjanci ruchu drogowego w środę 29 sierpnia będą prowadzić w całym kraju ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą "Smog". Akcja potrwa od godziny 6.00 do 22.00, a służbę patrolową w tym czasie będzie pełnić około 5 tys. funkcjonariuszy – powiedział dziennik.pl podinsp. Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego KGP. – To już ósma tego typu akcja, która ma na celu eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny w oczywisty sposób wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego, co może wpływać na zwiększoną emisję spalin – wyjaśnił policjant."

Już widzę jak sochaczewska drogówka wyłączy z ruchu dymiące autobusy MZK, które nas zatruwają ;))))))
w sobotę niech sprawdzą,mniej osób spóźni się do pracy

(2018/08/29 15:58)
Przecież obecnie w czasie przeglądów technicznych analiza spalin obowiązkowa.

(2018/08/29 17:04)
No nie wiem. Nigdy mi spalin nie sprawdzali.

(2018/08/29 22:47)
A kiedy miałeś ostatni przegląd?

(2018/08/30 07:10)
oplicja sfokusowana jest na wyniki, zawsze staja z suszarą nie tam gdzie jest niebezpiecznie tylko tam gdzie najłatwiej frajera złapać, czyli 3pasmówki bez przejść i skrzyżowań ale z ustawionym ograniczeniem 50km/h

biorąc powyższe pod uwage podpowiem wam cos bo widze z mysleniem u was kiepsko bo tego nie załapaliście jeszcze. chcecie biznes zrobić na tych pomiarach i sie nie najeździć... zapraszam bod baze ZKM Sochaczew.... jakimś dziwnym trafem tego jeszcze nie wyczailiście tylko zatrzymujecie gdzie na zadupiach a tu pod nosem macie taki łatwy kąsek na te pomiary... mam nadzieje ze pomogłem :)

(2018/08/30 07:58)
Ze swojej strony, chciałbym ułatwić jeszcze bardziej pracę naszym dzielnym policjantom. Sprawdzajcie szczególnie te "magiczne" autobusy, którymi chwali się Pan Osiecki na świecie:

http://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/23510?title=Magia-starych-Jelczy&filterId=1&sochaczew

Panie Burmistrzu nie wiem tylko, czy w sytuacji kiedy większość miast nie tylko w Polsce ale i na świecie stawia na ekologię, to jest się czym chwalić czy to już obciach? No, chyba że, Pana celem jest zrobienie z miasta Sochaczew - skansenu. Ulice już mają po 30-40 lat, chodniki niedużo mniej a nawet jak nie mają to na tyle wyglądają. 

Mam kolejną podpowiedź dla Pana po tej o zmianie sloganu z "S_chaczew jesteś w centrum" na "Sochaczew jesteś niedaleko" :)

Może warto porozmawiać z którymś z reżyserów, nie tylko polskich, tyle teraz kręci się filmów o II wojnie, czy choćby katastroficznych. Sochaczew nadawałby się idealnie do tego celu a i budżet można by załatać :)

(2018/08/30 08:33)
Transportowy Dozór Techniczny ma przejąć (przejął ? ) nadzór nad stacjami diagnostycznymi od Starostw. Od 20 maja miały wejść w życie nowe przepisy dotyczące przeglądów (czyweszły tego nie wiem ) Robiłem przegląd w pierwszych dniach maja. Na stacji stała już aparatura do analizy spalin.poza konkursem diagosta sprawdził u mnie poziom spalin ( przeszedłem szykanę ) .Tą procedurę ma przechodzić każdy pojazd a protokoły pomiarów mają być zachowane na stacji ileś lat do kontroli inspektoró TDT.

(2018/08/30 09:09)
@Grabiec-dbasz o tego swojego 126 P :-))

(2018/08/30 14:30)