Smród psiej karmy

/ 18 odpowiedzi
Słuchajcie, nie chcę wyjść na malkontenta numer jeden w tym mieście, ale może mi ktoś objaśnić dlaczego znowu czuć Pedigree Pal KAŻDEGO wieczoru???? Czy wam sie w tym MARSIE coś rozwaliło, jakieś filtry, kominy, cholera wie co? Nie do wytrzymania od dwóch tygodni to jest. I co my w ogóle wdychamy?
Wiatr wieje ze wschodu:-)

(2015/08/23 22:02)
zamknąć MARSA, ludzi zwolnić, smrodu nie będzie

(2015/08/24 11:04)
Autorka tekstu z tego co obserwuje ma jakiś uraz do zwierząt ;) a to jej kacze odchody przeszkadzają a to pieski wyprowadzane....no niestety nie dogodzisz wszystkim.

(2015/08/24 11:36)
Fakt faktem - czasami jedzie jak z murzyńskiej chaty ;) 
Można dostać doła. 
Miasto marazmu i w dodatku jeszcze powietrze w nim wieczorami śmierdzi  
Trzeba by się było jakoś "podooptymizazowywać" aby nie zwariować :):)

(2015/08/24 11:54)
Wczoraj wieczorem wyjątkowo capiło. Też się zastanawiałam, czy to nie jakaś awaria filtrów. Spróbuję się czegoś dowiedzieć.

(2015/08/24 12:20)
zakazać ludziom posiadania psów! nie będzie zapotrzebowania na karmę to i smrodu nie będzie. przy okazji znikną kundle i burki z parków i skwerków co to istnieją nie wiadomo po co a i kup przy okazji nie będzie.

(2015/08/24 13:59)
@agent
"zakazać ludziom posiadania psów!" - troszkę o coś innego tutaj chodzi. Problem jest zupełnie gdzie indziej :) Ale faktycznie, gdyby właściciele psów sprzątali kupy po swoich psach i przestali pozwalać "wyszczywać się" swoim pupilom na nasadzenia, za które inni zapłacili i o które z wysiłkiem dbają byłoby to miłe powiem nawet, ze normalne.

(2015/08/24 15:35)
chodziło dokładnie o to co zauważył słusznie Obywatel85, że Autorka tekstu ma chyba jakiś uraz do zwierzaków, podsunąłem więc pomysł na rozwiązanie 2 kwestii za jednym zamachem

a tak zupełnie na serio, niech władze i odpowiednie instytucje zajmą się najpierw problemem bezdomnych zwierząt (psów i kotów) wałęsających się po mieście i "szczających" gdzie popadnie a dopiero później zwracajcie uwagę właścicielom pozwalającym "wyszczywać się swoim pupilom na nasadzenia"

albo wpłyńcie na rodziców i Policję aby lepiej pilnowała pijanej młodzieży, która notorycznie niszczy nasadzenia (patrz Traugutta), robiąc większe szkody niż zwierzaki. niech pijana młodzież złapana na niszczeniu wspólnego mienia za karę zbiera kupy po psiakach za dnia, w godzinach szczytu i wtedy też będzie pięknie i normalnie a i chyba mocno edukacyjnie!

(2015/08/24 16:29)
To ile te biedne kaczki i psy narobią kupek to pikuś w porównaniu do tego ile człowiek naśmieci :) kupa rozłoży i wchłonie się w glebę raz dwa w porównaniu do śmieci ludzkich.
Przykładem może być nawet wspomniany park przed muzyczna albo ten obok muszli,stoją sobie koszę idzie jeden z drugim brudasem i rzucają 5 metrów przed koszem albo pod ławkę.

Chce człowiek usiąść z kobitą na ławce nie bardzo jest możliwość.......pod ławka śmieci,obok śmieci a gdy śmieci niema nie usiądzie ! ponieważ jeden z drugim półgłówkiem zamiast usiąść jak człowiek siada na oparciu z buciorami na siedzisku.

(2015/08/24 18:48)
Gwarantuję, że gdyby na Ziemi mieszkały tylko zwierzęta, planeta byłaby piekna, zielona, pachnąca. To ludzie ją  niszczą produkując tony śmiecia, wywalając  ogromne ilości spalin do atmosfery.Cóż, trzeba bardzo nie lubić zwierząt, żeby posądzić jes posądzając je o niszczenie drzew.Posadzone drzewa nie zginęłay od sikniknięcia psa czy kota, ale zostały wyłamane prze ludzi, często na oczach innych bezradnych ludzi.Dziś siedziałam na przystanku komunikacji miejskiej. Bardzo zalatywało moczem.Milion kotów musiałoby się wysikać, żeby tak zasmrodzić. Na dodatek kot poszuka miękkiej ziemi i za sobą sasypie.W naturze  tak samo ważne jest zdźbło trawy jak duża planeta. Mieszkańcami naszej planety sa także zwierzęta. Nie poprawiajmy natury, bo już widzimy ile nas to kosztuje.

(2015/08/24 20:20)

"Smród psiej karmy"

Szanowna ''fiołka'' letnie wieczory w Sochaczewie jak tylko wiatry z nad naszego MARSa wieją w stronę Sochaczewa urozmaicają w raczej wątpliwy sposób wieczory... Smród psiej i kociej karmy nie tylko daje sporej rzeszy mieszkańców utrzymanie lecz wszystkim wszem i wobec oznajmia że produkcja kwitnie i nie jest to zapach kwitnących fiołków :) Dobrze się stało że zwróciłaś na ten fakt uwagę... Jestem bardzo ciekawy czego dowie się w tej sprawie figa...

(2015/08/24 23:00)
:) ten fetor co jakiś czas przypomina wszystkim że MARS jest i nie śpi :) Mars czuwa... ''Pokarm Championów'' wabi... kusi... .......... biedne bezpańskie zwierzaki co muszą czuć kiedy kiszki marsza grają... żołądek przyrósł do kręgosłupa a w koło wszechobecny zapach pysznej karmy... Podpioł bym to pod znęcanie się nad bezpańskimi zwierzakami... :/   

(2015/08/25 00:00)
@agent 
Zapewniam Cię, że na moim osiedlu nie bezpańskie psy są problemem tylko te "pańskie". Oprócz tego, że niszczą zieleń to jeszcze zostawiają na niej kupę (sic!) niespodzianek z przewagą kupy. I to nie jest fajne ze strony ich "panów". Na osiedlu są 2-3 osoby wyprowadzające psy w sposób cywilizowany. Reszta ma w nosie co ich pies robi i gdzie, byle nie na nogi właściciela.

(2015/08/25 08:53)
Agencie, nie mam nic a nic przeciwko zwierzętom, ja ich nawet nie jem. Ale mam sporo "ale" do ludzkiego niechlujstwa, głupoty i braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.

(2015/08/25 17:26)
W poniedziałek jeździłem na rowerze właśnie po okolicach "marsjańskich" - Feliksów, Bogdaniec itd.
Fabryka doje zatrudnienie olbrzymiej liczbie mieszkańców całego powiatu, ale sąsiadom Marsa mocno współczuje. Chodaków często również zasmrodzony.
Śmierdzi jak przy kompostowni odpadów. W życiu nie chciałbym tam mieszkać, zresztą Ty "agetnt" pewnie tez nie i gadanie, że ktoś zwierząt nie lubi w takiej sprawie to wiesz, kicha trochę... ;)
Ja, gdybym mieszkał jak Ci ludzie to pewnie bym się jakiegoś odszkodowania domagał.
Zatrudnienie to jedno, a ciągły smród to drugie.
W Niemczech, Austrii, ba wszędzie na zachodzie takiego problemu by nie było.

(2015/08/26 09:31)
Ona nie ma żadnego urazu do psiaków,kotów,zwróciła uwagą na smród,macie awersję do kibla kiedy na Boryszewie śmierdzi fekaliami  (oczyszczalnia na terenie zakładu?).macie awersję do śmieci ,kiedy w Chodakowie dobry wiatr przyniesie zapach z hałd odpadków składowanych na powietrzu?

(2015/08/27 07:03)
Dokładnie tak... ;)

(2015/08/27 10:49)