Sochaczew » Wybory » Wybory samorządowe 2014 » Wybory samorządowe 2014 - wiadomości &

/ 26 odpowiedzi
No nie to jakieś jaja . Teraz Pan Gaik wzorując się na burmistrzu Osieckim , blokuje komentowanie swoich ,i czytanie ich przez  normalnych ludzi z tego miasta.Chciałem napisać coś popierającego , ale teraz widzę , że ten przypadek to taki sam jak obecny Nam Osiecki . Jedynym , który nie blokuje to Pani Urszula Pawlak , ma czyste ręce i przejrzysty program , więc nie obawia się nikogo . Jest czysta i uczciwa a do tego prawdomówna . Ja głosuję na Panią burmistrz.
Brawo ''szarma'' po Osieckim do tego zadłużenia miejskiego do tego świata długów i emocjonalnej huśtawki zadłużania miasta posadzić kobitkę i dać jej kartę bez limitu ohooo brawo myślę że wszystkie Panie mogły by takiej Pani pozazdrościć ... jak w ''seksmisji'' ''liga rządzi liga radzi liga nigdy nas nie zdradzi'' hehehe ''bo Kopernik też była kobietą''hehehePani burmistrz ma Pani gości.... Chwileczkę poprawie makijaż i..... minęło 45minu... hehehe no nie miał bym nic przeciwko gdyby to była taka silna ''chłopobaba'' jak Ewka Kopacz ''z jajami'' ale tu z tym subtelnym głoskiem w krtani sory ''szarma'' ta Pani może co najwyżej przyda się jako naczelnik w dziale zdobywania środków zewnętrznych o.... czytałem że się tym zajmuje gdzieś po za Sochaczewem co ciekawe bo u nas nie ma w magistracie dobrego człowieka  jeśli w tej dziedzinie odnosi sukcesy niech się stara może uda się jej pozyskać coś dla naszego miasta w jako radna to może nowy burmistrz  da jej szansę...

(2014/10/07 21:10)
już bym wolał taką kobietę jak to napisałeś ,niż jakiegoś zaklamanego co to wodę i komunikacje darmo obiecuje,oraz inne głupoty ,i błagam tylko mi tu zaraz nie pisz na odwrót o Osieckim Pozdrawiam,

(2014/10/07 21:18)
Szanowny ''Router'' ty w Rybnie będziesz głosował więc po licho mam dyskutować z tobą o Sochaczewie... O Rybnie mam wyrobione zdanie lecz z szacunku do Ciebie jako do mieszkańca Rybna i do samego siebie nie będę się wypowiadał w sprawach Rybna gdyż Sochaczew to moje kochane najpiękniejsze mimo swoich wad miejsce na ziemi...''Router'' szanuje Cię jako kolegę z odmiennym zdaniem na forum ale twoje wpisy dotyczące władz miejskich są co najmniej dziwne czemu zabierasz głos w temacie miejsca w którym nie płacisz podatków w temacie burmistrza który Ciebie nie gnębi gdyż granica gnębienia i zadłużania mieszkańców ogranicza granicę miasta Sochaczewa... ty w Rybnie a udzielasz się jak byś mieszkał w Magistracie...

(2014/10/07 21:57)
''La Coste'' jak zwykle siejesz głupotą .... Kobiety są motorem napędowym populacji są naszymi żonami , przyjaciółkami , powierniczkami, Kochankami, są wszystkim co najważniejsze w życiu bez kobiet nie istnieje społeczeństwo.... bez nich nie ma życia... one są wszystkim i ... tym co napędza mężczyzn do działania.... są naszymi mentorami to dla nich zdobywamy to co wydaje się nie do zdobycia... bez nich nie ma życia !!!!

(2014/10/08 01:51)
tadeusz pytasz czemu sie wypowiadam mimo że nie mieszkam w mieście i nie dotyczy mnie ten problem,ano dlatego bo śmieszy mnie ta ciągła przepychanka ,i naocznie widać twa walka ,dobrze że masz takie podejście ale czasami za dużo tego ,z całym szacunkiem ale czasami to głupoty piszesz.Pozdrawiam.

(2014/10/08 07:55)

ludzie szerokim lukiem omijacie pola na listach z nazwiskami:

- pana biznesmena "wszytko w barterze oraz wyplace ci wyplate w 4 ratach"
- pana "zalatwie ci ciepla posadke w partii oraz darmowa komunikacje" a sam sciagal kiedys dlugi
- pana "blokuje komentarze oraz doline krzemowa"
- no i pana "a kto to wogole jest???"

no jak tacy ludzie moga rzadzic miastem?? :)

(2014/10/08 08:03)
Panie G vel tadeusz. Czytając Pana wpis zastanawiam się , czy poruszając sprawę głosu jest Pan przekonany ,że powinien on służyć do godzinowych przemówień , a może do ryczenia na pracowników . Pana koleżanka ( mam nadzieję że koleżanka ) Pani Prezydent Warszawy też ma problem z głosem i naciskiem na r, co nie przeszkadza jej być prezydentem Warszawy i z tego co widzę ma duże szanse na przedłużenie kadencji . Podobnie ma się sprawa Pani premier . Mógłbym takich przykładów więcej ale nie o to chodzi . Nam sochaczewianom chodzi o to ,żeby osoba była ciepła do ludzi , kumata jeśli chodzi zarządzanie miastem . A ludziom nie opowiadała co to będzie za darmo , bo to ewidentne bzdury . Głosząc takie tezy , osoba głosząca już się spaliła bo świadczy to o braku szacunku dla mieszkańców gdyż podtekstem takich obiecanek jest , że głupcy wszystko kupią. Pozdrawiam i rozsądku w wypowiedziach życzę.

(2014/10/08 08:51)
CELEM TADEUSZA,JEST OBRZYDZENIE WSZYSTKIM OBECNEJ WŁADZY ,POKAZANIE JACY TO ONI NIE DOBRZY DLA MIESZKAŃCÓW DLA MIASTA,NIE WAŻNE CO BĘDZIE DALEJ WAŻNE BY NIE WYBRALI OBECNEJ EKIPY ,BO KTO INNY BĘDZIE LEPSZY TYLKO NIE OBECNI,A TO TAK NAPRAWDĘ TO GÓW,,,, PRAWDA,KTO BY NIE BYŁ INNY TO I TAK NIE SPEŁNI TEGO CO OBIECAŁ,ZNAJOMOŚCI I KUMOTERSTWO BĘDZIE BO TO NORMALNE ,DALEJ BĘDZIE RĘKA RĘKĘ MYŁA .DYWANU TO JUŻ NIE WSPOMNĘ.

(2014/10/08 09:11)
Do Kacpersky zapomniałeś o nowej kandydatce której rycerzami są między innymi osobnicy leczyć byle nie wyleczyć!!!! NIE GŁOSOWAĆ NA BUFONÓW!!!!!

Karol

(2014/10/08 10:48)
A ja zamierzam iść na wybory i jako obywatel naszego miasta, głosować na tych kandydatów których program lub dotychczasowe działania są mi bliskie i w mojej ocenie mogą się miastu przysłużyć dobrze. Tym bardziej że teraz są to okręgi jedno mandatowe, więc i zaufanie społeczne i odpowiedzialność duża. Ponadto zawsze chodzę na wybory i głosuję, gdyż wtedy jako wyborca ma prawo wymagać ale też i narzekać na polityków. Kto nie głosuje, w mojej ocenie traci takie prawo i zrzeka się swojego głosu na rzecz osób myślących odmiennie i nie zawsze dobrze dla miasta. Jak pokazuje przykład, oszczędza się wolno i z bólem a pożycza i wydaje nasze pieniądze łatwo. Tym bardziej jak - Pan Płaci Pani Płaci.   Tylko że ten Pan odejdzie a nam długi zostaną.

(2014/10/08 11:32)
Nie wiem co jest celem Tadeusza ale patrząc na listę kandydatów to odechciewa mi się wybierać lepsze zło, poza tym nie znam jeszcze ich programów wyborczych, ich stosunku do mieszkańców. Natomiast znane mi są nazwiska osób kandydujących do rad miejskich i powiatowych i to się powtarza z przesiadką raz w mieście raz w powiecie, co mnie osobiście drażni.

Karol

(2014/10/08 11:59)
Do Karola997
O to widzę ,że Pan ma ogromne możliwości i wgląd w listy po godz.00. Listy trzeba było zarejestrować do końca wczorajszego dnia . Czyżby Pan je przeglądał po północy . 

(2014/10/08 12:13)
Nie byłbym tak złośliwy w stosunku do Karola. Może uważnie czytał listy kandydatów przy zbieraniu przez nich podpisów? Wystarczyło też porozmawiać z innymi uważnie podpisującymi owe listy. I grono kandydatów mamy. Poza tym na listach koalicyjnych liczy się zwykle kilka nazwisk. Reszta to płotki do ciułania głosów.Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że kilka komitetów jest dogadanych. Oczywiście po cichu, lub czasem bardziej otwarcie. Koalicje i opozycje dążą do zakonserwowania układów. Z tą różnicą, że obecne opozycje chcą wygrać i przejąć władzę. Tu nie ma przyjaźni i koleżeństwa. Są interesy i powiązania. Poza tym w czasie kadencji można się poznać i dowiedzieć się, co i z kim można załatwić. Tak samo ma się sprawa "karuzeli", o której ktoś wyżej już wspomniał. Przecież wiadomo, jak będą się zachowywać w Radzie Miasta ludzie związani teraz z obecną władzą w powiecie. Na nic nasze pobożne życzenia o współpracy. Dlatego uważnie patrzmy, kto i gdzie teraz pracuje, komu podlega, z kim obecnie jest w koalicji, lub z kim w opozycji. Dla mnie teraz głosowanie na ludzi p. Gaika i p. Ciury to nie alternatywa. Jeśli chcemy aby ktoś tchnął nowego ducha w samorząd, miejmy oczy otwarte i nie dajmy się omamić. Jednak nigdy bym nie postulował, aby pozbywać się wszystkich hurtem. Sprawdzeni, odpowiedzialni i fachowi powinni mieć też nową szansę. Aby podjąć mądrą decyzję, trzeba mieć wiedzę i doświadczenie.

(2014/10/08 22:34)
Odpowiem Panu bez złośliwości, śledzę portale i otrzymuję zaproszenia do poparcia danej kandydatury ale dziwi mnie fakt, że startują osoby, które w poprzednich wyborach przegrali z kretesem a dlaczego ano...:) startowali z innych okręgów niż mieszkają tzn. śpią taka była odpowiedź na moje zapytanie do kandydata.
Analizując to wszystko dochodzę do wniosku, że tym kandydatom nie zależy na działaniu dla dobra mieszkańców tylko na diecie radnego. To wszystko co mam do powiedzenia na razie w tym temacie. Zobaczymy co będzie dalej i kiedy ujawnią się następni..."odważni".

Karol

(2014/10/08 23:33)
Olaf, twoje rady są zbędne i chybione ponieważ nie widzę dobrego kandydata, który jak to ująłeś będzie godnie reprezentował moje sprawy. Moje sprawy godnie reprezentuje tylko moja żonka, która zupełnie nie zajmuje się polityką. Mam ci dalej klarować co mi się nie podoba? Powiem krótko WSZYSTKO!!!! Jeden "lepszy" od drugiego. Pozostaje przy swoim stwierdzeniu, iż kolejny raz mam do wyboru MNIEJSZE ZŁO.
Osiecki-brak komunikacji z mieszkańcami czyli knebel na portalu, zadłużający miasto.
Gaik- opowieści nie tej treści biorący przykład z Osieckiego blokujący komentarze.
Pawlak - kompletny brak doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Czubacki - ten miał już swoje 10 minut czyli dwie kadencje ze słabym wynikiem, sterowny przez jerzyka.
Połeć - komplety brak doświadczenia na dodatek z marnym sondażem.

Karol

(2014/10/09 06:28)
Olaf, ty dobrze się czujesz? Co ty pierdzielisz za głupoty, jesteś zielony jak szczypiorek na wiosnę. Twoim zdaniem mniejsze zło to Osiecki, który knebluje usta mieszkańcom na portalu czy Czubacki co chce osiągnąć dobrą emeryturkę a za którym stoi jerzyk gotowy zrobić wszystko by dostać stołek wicka i rządzić miastem!!!! Mniejsze zło to Urszula Pawlak, która od razu powinna się pozbyć kandydata na radnego powiatu z piątką w nazwisku. Która powinna otoczyć się ludźmi chcącymi działać dla dobra mieszkańców....
Co masz po Czubackim beton plac z wytryskiem!!!! Co pozostawi Osiecki długi do spłaty przez kolejne lata.....ty przemyśl jeszcze raz czy radny ma coś do powiedzenia w mojej dzielnicy i czy od niego głównie będzie zależał rozwój miasta?????

Karol

(2014/10/09 10:03)
karol997
Panie Karolu niech Pan oleje tego lokalnego gł..ka , szkoda pańskich nerwów .Do tego pustego łba i tak nic nie trafia. Będzie z Panem rozmawiał pod 10 nickiem .

(2014/10/09 11:08)

karol

olaf to stary pisior I nawet jak pan prezes bedzie mu sikal na glowe to bedzie mowil ze to deszcz I biegl pod palace w obronie krzyza :) a na wybory z haslami na ustach: mordercy!!

tego elektoratu betonu sredniowiecznego niczym nie ruszysz..

(2014/10/09 11:36)
Dzięki Panowie za wsparcie jednak postaram się do niego przemówić jeszcze raz...:)
Olafku, jeśli żona twoja zdecyduje za ciebie, że masz w zimę ubrać stringi to posłuchasz jej (choć wszyscy się z ciebie śmieją) bo jest bezpartyjna lub z PiS...?????
Zastanów się chłopie to, że Osiecki zrobił coś w twojej dzielnicy to znaczy, że wszyscy mają być z tego powodu zadowoleni??? To ty swoimi wypowiedziami dajesz wszystkim do zrozumienia, że poza PiS nie istnieją inni kandydaci....to ty udowadniasz wszystkim, że PiS i tylko PiS jest najlepszą alternatywą...wyjdź z tego kręgu, przemyśl jeszcze raz dla kogo chcesz dobrze dla siebie czy Osieckiego bo on o twojej ulicy zapomni w następnej kadencji.
Ukłony dla żony, Karol.

(2014/10/09 12:08)