Sochaczew bije rekord w jedzeniu jabłek - Putin na sędziego

/ 19 odpowiedzi / 2 zdjęć
Rozumiem, że sędzią w czasie bicia rekordu Sochaczewa w jedzeniu jabłek będzie Putin.

(2014/08/28 14:30)
Jabłka są smaczne i zdrowe, u nas trzeba jednak robić zawody aby ludzie je jedli?
Smacznego :)

(2014/08/28 14:31)
te jabłka to czysta PROPAGANDA

(2014/08/28 14:41)
Kolejny "fajny" pomysł.
kto jest autorem tego typu pomysłów - dla mnie to jakiś biedny intelektualnie człowiek :)

(2014/08/28 14:47)
to jest propaganda dla biednych intelektualnie ludzi ..

(2014/08/28 15:05)
frater, nie obrażaj. Temat jest szeroki jak rzeka.   Embargo na jabłka, rolnikom powodzie się dobrze czy źle? Rekompensaty za straty słuszne czy nie słuszne?. Czy w mieście jak ktoś niema pracy to czy dostanie remompensatę za to że niema za co żyć itd.? Czy jedząc jabłka staramy się pomóc biednym rolnikom, czy po prostu jemy bo lubimy jabłka?
 frater to nie tak to  jest  po prostu cynizm w czystej postaci jak każda inna obietnica  pomocy z cudzej, państwowej czy unijnej kasy, kiedy wiadomo że nic nie jest pewne na 100%, a obietnica ma na celu tylko i wyłącznie ratować słupki procentowe poparcia!!!

To tak samo jak obiecywana od wielu już lat reforma Służby Zdrowia polegająca na obsadzaniu stanowisk swoimi ludźmi, gdy rzad tylko mówi że chce ratować konającą Służbę Zdrowia bez wsparcia finansowego, Propaganda i Obłuda, dla płytkich intelektualnie ludzi, no teraz dopiero po wytłumaczeniu łopatologicznym wyszło mi to co napisałeś!
 Prościej było by napisać że elektorat PO to idioci, ale jak wiesz kij w mrowisko i zaraz tu się zacznie Wojna Atomowa, wszak Platformersi całymi dniami oblegają to forum jakby nie mieli nic innego do roboty, a może są bezrobotni? A dobrze im tak jeśli trafiłem :)))

(2014/08/28 16:40)

nikogo nie obrażam..

wyrażam jedynie swój pogląd ..

(2014/08/28 23:03)
Już widzę, że doszukujecie się sensu głębokiego jak przemiany w Polsce po 89'. Chodzi zwyczajnie o to, żeby w jak największej ekipie zjeść sobie po jabłku od lokalnego producenta. Żadne "putiny i embarga". Prosty przekaz o zdrowej żywności i promocja dla lokalnego dostawcy. Wszystko. Osoba, która niczym nie szkodząca akcję nazywa intelektualną biedą, zapewne jest członkiem MENSy i ocieka "intelektualnym złotem"

(2014/08/29 09:43)
Pamiętam akcję Pij mleko będziesz Wieki"

uśmiać się można kiedy ktoś mówi:

"Jedz jabłka na złość Putinowi",
 ja jem bo lubię i gucio mnie obchodzi że rolnicy w zeszłym roku płakali że za spady płaca im po 50 gr. a teraz perspektywy mają jeszcze gorsze

(2014/08/29 13:23)
Czy Wy nie przesadzacie? Ktoś ( nie wiem kto) robi akcję dla ludzi, gdzie daje im coś ot tak. A tym jeszcze źle. Same marudy. Ludzie trochę optymizmu. 

(2014/08/29 13:54)
Pewnie ubaw będzie po pachy.

Dlaczego do Sochaczewa nie można zaprosić jeden z teatrów czy kogoś kto potrafi zachęcająco dla słuchaczy opowiadać o historii, wydarzeniach politycznych czy generalnie ciekawostkach.

Zorganizowanie "zabawy" w jedzeniu jabłek, dla koga ta impreza ???
Jeszcze raz: pomysłodawcą tego typu imprez jest ktoś bardzo biedny intelektualnie :)

(2014/08/29 14:26)
jamar popieram twój wpis.Rysiek o polityce to w telewizji dosyć klepania .

(2014/08/29 15:57)
Czy Wy nie przesadzacie? Ktoś ( nie wiem kto) robi akcję dla ludzi, gdzie daje im coś ot tak. A tym jeszcze źle. Same marudy. Ludzie trochę optymizmu.

jamar a tobie co sufit się nab pier..ł,  bredzisz jakbyś się naćpał?.  Nie słyszałem aby ktoś komuś gdzieś na świecie cokolwiek dawał za darmo. Więc nie siej tu jakiej propagandy bo dużo ludzi jest naiwnych i pewnie skłonni w takie głupoty uwierzyć!

No a teraz mogę się śmiać z naiwnych lemingów: hahahah  Wasz najumiłowańszy Donald kiedy widnieje widmo wojny pierwszy dał dyla z Polski i ma was w tyku co z Wami będzie gdy co się zacznie

(2014/08/29 16:49)
Pisząc o rozmowie o polityce nie miałem na myśli:
Macierewicza, Błaszczaka, Hofmana, Pawłowicz, Czarneckiego, Jońskiego, Milera, Palikota, Mikkego, Pitery, Niesiołowskiego, Kłopotka, Żalka i innych politycznych głupków. Raczej myślałem o wykładowcach UW, UJ itp.

(2014/08/29 22:27)

No a teraz mogę się śmiać z naiwnych lemingów: hahahah  Wasz najumiłowańszy Donald kiedy widnieje widmo wojny pierwszy dał dyla z Polski i ma was w tyłku co z Wami będzie gdy co się zacznie

A co będzie z Tobą ?

(2014/08/29 23:24)
 Czy to próba zamachu na Wladymira, chyba  liczą na to że Putin umrze ze śmiechu?
 Nie się UE  i Polska prestanią kompromitować

(2014/09/01 09:50)
W razie czego ucieknę do kazachstanu :)

(2014/09/01 09:55)

W razie czego ucieknę do kazachstanu :)

samolotem?

(2014/09/02 20:40)
wielocypedem :)

(2014/09/03 08:59)