SOCHACZEW MAŁODOBREGO ?

/ 15 odpowiedzi / 2 zdjęć
CZY TAK MA WYGLĄDAĆ SZTANDAROWA INWESTYCJA TAK OPIEWANA W PEANACH MAŁODOBREGO BARDA PROPAGANDY SUKCESU  ?

A tak wygląda ulica Licealna, nawet jednego wniosku na dofinansowanie remontu nie raczono złożyć, a dodatkowych urzędników zatrudniono, tylko po co ?

(2014/11/25 20:13)
Ciekaw jestem jakby ekipa Czubackiego nie załatwiła tych milionów z unii na Warszawską, Kramnice, Zamek, rewitalizację centrum, salę gimnastyczną przy 4, wodociągi; to czym chwalił by się dziś pan Osiecki, czym by się mógł biedny pochwalić ? Zastanówcie się państwo ?

(2014/11/26 13:34)
Paplanina. GŁOSUJCIE NA KANDYDATA NAJLEPSZEGO, GŁOSUJCIE NA OSIECKIEGO!

(2014/11/26 15:19)
kobo=kostecki piszesz jednocześnie sam do siebie na dwóch klawiaturach?Przyzwyczajasz nas do nowego nick-u? Słusznie czas nagli.I co ty na to?Dalej będziesz się ośmieszał?

(2014/11/26 17:40)
No cóż, nie będę się powtarzać mogę się tylko uśmiać. :))))
GŁOSUJCIE NA KANDYDATA NAJLEPSZEGO, GŁOSUJCIE NA OSIECKIEGO!

(2014/11/26 17:46)
 Głosujcie na najlepszego, głosujcie na Czubackiego!

(2014/11/26 18:06)
Wymyśl coś nowego, nie plagiatuj.

(2014/11/26 18:17)
Dobre  pytanie , czym by się chwalił Osiecki gdyby nie inwestycje rozpoczęte przez Czubackiego. Czyli Traugutta, plac Kościuszki, plac A. Ludowej, podzamcze, kramnice, Warszawska, sala przy 4. No czym ? zastanówcie się ludzie liczby nie kłamią, bez pieniędzy poczubackich Osiecki pogłębi tylko marazm i zadłuży miasto do końca. 

(2014/11/26 18:52)
Na to pytanie to chyba może tylko odpowiedzieć Pan Bóg Kazim. Ewentualnie może zabłąkani inwestorzy z Wrocławia.

(2014/11/26 19:39)
Żłobkiem, 40 km dróg, profilaktyką zdrowotną, programem stypendialnym, środkami unijnymi na inwestycje miękkie (tymi które miał szanse pozyskiwać. Proporcja jak 6 mln do 70 tys zł), zwiększeniem o połowę nakładów na oświatę, niemal podwojeniem nakładów na bezpieczeństwo, kartą seniora i kartą dużej rodziny.

A czym chwaliłby się Czubacki gdyby Osiecki nie wykonał inwestycji na które za kadencji Czubackiego złożone zostały wnioski?

(2014/11/26 20:00)
Żłobek i przedszkole to z programu rządowego Tuska wcisnął na siłę Burmistrzowi i to z oporami Wojewoda Kozłowski z sentymentu do Sochaczewa i dobrej woli. A poza ty to reszta to miękkie inwestycje, ważne ale nie przesądzające o postępie w mieście. Pytanie brzmi ile środków z UE pozyskała na twarde projekty pan Osiecki ? skoro nawet na remont Licealnej ze Schetynówki nie znalazł wkładu własnego jak też czasu. Zajęty był widocznie walką z przeciwnikami politycznymi i lanserką swojej osoby . Twardy grosz na drogi, infrastrukturę, mosty oto miara sukcesu.

(2014/11/27 13:26)
etam

(2014/11/28 12:56)
Pan Czubacki nie wyróżnił się niczym szczególnym podczas swoich rządów, okej pozyskał środki na inwestcyje jak wzgórze, kanalizacja. Bravo. Jednak w jego rządach nie było pomysłu co dalej. Zrobiliśmy wzgórze i co dalej? A no nic. Chwalimy się że zrobiliśmy wzgórze. 
Pan Osiecki z kolei pozyskał mniej funduszy ale miał też połowę mniej czasu. Jednak mam wrażenie że tutaj też nie ma jakiejś koncepcji co dalej. Tak walimy na oślep. Dajmy dzisiaj ludziom to a jutro tamto. i Tak sobie leci. Może trochę więcej jest konsekwencji w utwardzaniu dróg.Więc tak naprawde stwierdzam że operatywność obu Panów jest na remis z delikatnym wskazaniem na Osieckiego (krócej rządził, bardziej konsekwentny w utwardzaniu dróg).
Z uwagi na fakt że Czubacki był 8 lat i nie miał pomysłu to ja bym głosował na Osieckiego bo może przez te kolejne 4 lata jednak coś wymyśli. Jeśli nic nie wymyśli to będzie remis w pierdzeniu w stołek. W innym przypadku będzie 12 do 4 na niekorzyść Czubackiego i dopiero wtedy będziemy sobie pluli że Czubacki zmarnował aż 12 lat w historii sochaczewa.
Broń boże nie faworyzuje tutaj osieckiego ale jeszcze jedno, ktoś kto ma 70 lat to z całym szacunkiem ale nie będzie miał sił aby przez 4 lata sprawnie i twardo rzadzic miastem. A ja mam dość emerytów którzy siedzą na stołkach tylko po to żeby brać kase. Jak już jest to niech zapieprza za te 10 tys dzien i noc tak jak zapieprzaja normalni ludzie zarabiajacy 2 tys.

(2014/11/28 13:20)
A ja więcej na Osieckiego nie zagłosuję, zawiodłem się na nim jako Burmistrzu sromotnie, okazał się włodarzem bez klasy politycznej i polotu. No i te nie zrealizowane obietnice. Dość tego mojego głosu już nie dostanie i tyle, moich znajomych też.

(2014/11/28 16:30)

(2014/11/30 11:58)