Sochaczew nuda nuda

/ 33 odpowiedzi
Sochaczew nudne miasto ,huj dupa i kamieni kupa,normalnie tylko sie upić w parku
Albo za dużo chamstwa na portalu. Kto by się chciał z takim bawić.

(2015/08/15 21:46)
@dragon36--rodzice nie zapisali Cię na jakieś półkolonie? nie wiedzą że dziecku potrzebny jest ktoś kto go zajmie np.rysowaniem kredkami?

(2015/08/16 05:27)
w Sochaczewie jest tyle fajnych miejsc ale dla ludzi kulturalnych, a ci co tylko szukają miejsca żeby sie napić no to żeczywiście go nie znajdą. i z kulturą troche jak ci sie w naszym mieście nie podoba to sie wyprowadz chamstwa i tak jest u nas za dużo,,,,

(2015/08/16 11:31)
fajne miejsca które to?,z tym wyprowadzaniem to dobry pomysł,bo tu jak widać od dawna robi się zadupie,dlatego napisałem że nic tylko się upić w parku ....i mam nadzieję ze znalazło by się więcej takich co myśli podobnie

(2015/08/16 13:49)
@dragon36-pewnie jej chodziło o wulgarny wyraz,nie powinno się używać takich na forum.a co do fajnych miejsc--nowobudowany ciąg komunikacyjny na Staszica -,plac Obrońców Sochaczewa,gdzie od jutra obowiązuje płatne parkowanie a jeszcze parkomatów nie zainstalowali,na zamek nie radzę bo po tych suszach może się rozsypać,Kramnice-zgaduj zgadula gdzie są klamry spinające i gdzie łatali pęknięcia. Albo tradycyjnie-Biedronka,Tesco,Carrefour,OBI,druga Biedronka.....,zapomniałem o nowej tradyszyn-McKaczor

(2015/08/16 15:16)
robroy dlatego że takie mamy ciekawe miasto to wulgaryzmy same się cisną na usta.

(2015/08/16 15:55)
no qźwa masz rację,motyla noga

(2015/08/16 15:57)
Szanowny ''dragon36'' teraz narzekasz??? w czasie kampanii żywo broniłeś burmistrza i jego rządy... teraz przyznaje Ci rację masz bardzo wiele powodów do narzekania... 

(2015/08/16 16:02)
tadeuszu szanowny,teraz bym zupełnie inaczej glosował i pisał,no może następnym razem ....nie ma mocnych na Gaika ......

(2015/08/16 16:21)
jak to mówił moja Babcia--jak Cię ktoś (0siecki) raz zrobi w konia,oszuka,to on się powinien wstydzić,ale jak zrobi cię drugi raz--to ty jesteś pyyzda

(2015/08/16 16:55)
Jak wam tak źle to się wyprowadzić trzeba A nie innym ludziom życie zatruwać. Sweet Cafe Fresco kino calzone park plac Kościuszki wymieniać dalej gdzie można iść? 

(2015/08/16 17:50)
tu nie chodzi by się wyprowadzać przez kogoś kto nie potrafi umilić życia mieszkańcom,a miejsca które wymieniasz to fakt super atrakcje normalnie szok ,plac Kościuszki szczególnie dobry w upały.Same plusy.

(2015/08/16 18:09)
Witam, 
piszę z perspektywy osoby, która przeprowadziła się do Sochaczewa ponad rok temu, ze względu na pracę. 

Po roku mieszkania (a tak naprawdę to wegetacji  wym mieście) stwierdzam, że to miasto nie ma życia, nie żyje. Tu nawet nie ma gdzie poznać ludzi, nie ma gdzie wyjść. A jak ktoś do mnie przyjeżdża w odwiedziny to jedynie można zaprosić na kawę na plac Kościuszki (i w upalny dzień się ugotować). 

W swoim krótkim życiu mieszkałam już w kilku miastach, miasteczkach i tylko tu:siedzę i płaczę gdzie ja qrwa utknęłam.

Jak tu przyjechałam to się dziwiłam  co tu tyle sklepów monopolowych, żuli, dlaczego pod moim oknem w kamienicy ludzie tylko piją. Ale już się nie dziwie... jak bym miała tu mieszkać od zawsze i na zawsze to też bym inwestowała w alkohol, by uśnieżyć ból egzystencji w tak ponurym mieście. 

Obrazem Waszego miasta są również reklamy w radiu, jedynie zakładów pogrzebowych (fenomen na skalę Polski). To w zupełności oddaje stan sochaczewskiego społeczeństwa.  Wegetować i umierać... 

Naprawdę bardzo Wam współczuje rządzących, nie wiem czym się oni zajmują ale na 100% nie szanują Was i Waszych pieniędzy. 

PozdrawiamNS 

(2015/08/18 12:00)
Coś co świetnie oddaje powagę sytuacji:

https://www.youtube.com/watch?v=2LFe2yjV7FA

(2015/08/18 12:26)
lovtaszka ja tu mieszkam 39 lat i całkowicie się z Tobą zgadzam. Sochaczew to wieś. Mentalna przede wszystkim.
Sweet Cafe Fresco kino calzone park plac Kościuszki

Park, plac, trzy knajpy i kino. To naprawdę sporo jak na kilkudziesięciotysięczne miasto :)

(2015/08/18 12:44)
Chodżcie dalej na wybory i głosujcie na tych będzwałów, na taczki to i do Bzury

(2015/08/18 13:02)
Są jeszcze kościoły.
Tych akurat jest najwięcej :)

(2015/08/18 14:21)
Powiem tak parę lat temu bylo lepiej Sochaczew wolno bo wolno ale sie rozwijal teraz od kilku lat nic sie tu nie robi , nic tu nie ma , nasze drogi co rok już gorsze nie ma ulicy oprócz warszawskiej , olimpijskiej i teraz bedzie staszica żeby nie bylo dziury , łat itp wszystkie coraz gorsze , krzywe , połatane , dziurawe . Nie ma gdzie isć jak mam wolne np wikend obmyslam jak go spedzić i wyjeżdżam z tąd do innego miasta lub na wioche na grilla do rodzinki jakoś sobota mija a niedziela w domu nudy albo nudny spacer po miasteczku szarym brzydkim albo z nudów gdzie ????  jak zwykle sonata park lub obok , godz w mcdonald i do domu . ( paranoja )

Ludzie co wy tam robicie na tych stołkach nie widzicie tego że rujnujecie to miasteczko , zobaczcie jak rozwija sie Łowicz , Żyrardów , mamy rzekę Bzure i nic a zobaczcie jak pieknie robia w innych miastach przez które płyną rzeki , np Konin , Płock itp  ja z dzieckiem nawet na rowerze nie moge sobie pojezdzić bo nie ma gdzie zero jakiś ścieżek rowerowych a sorki jedna na olimpijskiej tylko żeby tam dojechać z targowej to muszę bez przerwy pomagać dziecku bo krawężniki takie że autem ciężko podjechać a co dopiero dziecko rowerkiem .

Mieliscie naprawić to rondo na ul Żyradowskiej , mieliscie coś zrobić z naszą wiejską muszlą koncertową , duuuuuuuuuuuuużo mieliscie i pierdzicie  nadal w te stołki i nic a miasto z roku na rok coraz w gorszy syf popada i staję sie niezłą dziurą !!!!!!!!!!!!!

(2015/08/18 19:24)
lovtaszka
To mądry głos całkowicie oddający obraz naszego miasta , ta władza ma w du...ie takich jak my , normalnych zjadaczy chleba.Ja też przez przypadek tutaj jestem , ale robię wszystko by z tej trumny jak najszybciej uciec .Mam nadzieję że mi się uda.

(2015/08/18 21:42)
lovtaszka tez jestem tu od niedawna (choć już dłużej niż ty ) i mam dokladnie takie same zdanie :)A te reklamy zakładów pogrzebowych to mnie rozbrajają :) aż się proszą żeby kopnąć w kalendarz z nudów.Nie ma tu ani gdzie pójść na spacer z dziećmi. Nie widziałam tu żadnego porządnego parku. Jedyną atrakcją to chyba są te ruiny zamku ale ileż można je oglądać?Zresztą ludzie tutaj też są troche dziwni. Wiecznie narzekają że nic się nie dzieje ale jak już coś jest to świeci pustkami. W zeszłe wakacje jak dobrze pamiętam była jakaś impreza charytatywna dla jakiegoś chłopca. Myślałam że przyjdzie dużo ludzi skoro tu się nic innego nie dzieje a tu co... lipa. Uczestników można było policzyć na palcach. 

(2015/08/20 10:49)
Dla chodzących na wybory emerytów moherowych to super, cisza spokój, jak w rodzinnym grobowcu, nic się nie dzieje, nic nie chcą wyborcy od urzędników , boją się bo czarny lud nakrzyczy za niepokojenie władcy i jego dworu. A kasiorka co miesiąc spływa, głosujcie tak dalej aż pokryjemy się pleśnią pisiolonego - melepetyzmu. 

(2015/08/20 15:51)
Powiadają ,że inteligentni ludzie się nie nudzą ... i coś w tym jest.a co byście chcieli robić  ?1. uprawiać sport: uważam ,ze w Soch. jest spory wybór i możliwości 2. spacery : no cóż , nawet w NiuJorku Ci się znudzi jak poznasz wszystkie zakamarki3. Kultura: na prowincji tak już jest , ale coś tam latem się dzieje, nie należy być wybrednym4. nawiązywanie znajomości w terenie: fejsbuk  je wyparł  5. knajpy i kawiarnie: nie ma suszi ani cofihewenn, bo ile osób na to pójdzie ? dla inwestora żaden biznes więc pozostaje to co jest, nikt     dla 300 osób w to nie zainwestuje , na lato polecam knajpę w Parku w Żel. Woli.Sochaczew , kiedyś miasteczko przemysłowe , po trosze tranzytowe , a teraz po prostu sypialnia , a to jak spędzamy czas w sypialni zależy wyłącznie od nas samych :))) Pozdrawiam i życzę inwencji   

(2015/11/24 13:17)
racja fraterr nie ma co za duzo wymagac od takiej miesciny. jakie mozliwosci (ludzie) taka rozrywka. jakbyscie nie ciułali tych miedziakow tylko wydawali pieniadze na miescie, uczestniczyli w zyciu tego miasta to by powstawaly nowe miejsca a tak? policzcie ile juz bylo prob z disco, barami, restauracjami.. wszystko padło. jak wolisz isc do biedry po zgrzewke najtanszego browara i wychlac go w domu przy sciagnietym z netu filmem w jakosci kam zamiast isc do kina to sie nie dziw ze nic tu nie ma.

powiecie ze nie ma forsy bo bida jest i tak robicie. to po co wam cos na miescie w takim razie? :)

a to ze jest bida to sami tak sobie wybieracie co 4 lata w wyborach. takich ludzi wybieracie co tak dbaja o wasze sprawy.

(2015/11/24 13:56)
nie każdy może dużo wydawać  , ale każdy może miło spędzać czas , a to zależy od intelektu . " i nie pytaj co Twoje miasto  zrobiło dla Ciebie , ale co Ty możesz zrobić dla swojego miasta"

(2015/11/24 14:16)
Nie doceniacie tego, co macie. Wybierzcie się na wycieczkę do takich Katowic, Łodzi czy tym podobnych... 

(2015/11/24 14:57)