Sochaczew nuda nuda

/ 33 odpowiedzi
o włanie! miasto łódź to dobry przyklada!! dziura gorsza niz sochaczew a piekna manufakture maja, galaria impressja na prawde zarabista, piotrkowska deptak gienialny! hala wspaniala, imprezy co miesiac prawie...

dobrze z tą łodzia trafiłeś

(2015/11/24 16:01)
Mam znajomych, którzy wprowadzili się do naszego uroczego miasta jakieś 2 lata temu. Mieszkali już w różnych miejscach w Polsce, ale Sochaczew okazał się najbardziej dobijający. Właśnie wystawili dom na sprzedaż i jedyne czego pragną to najszybszej ewakuacji. Tak kultowe miejsca jak np. ogród zadumy czy MCżarło zupełnie do nich nie przemawiają, a pić dużo nie lubią. 

(2015/11/24 18:58)
Jacyś dziwni, nic im nie pasuje. Napisz jeszcze z jakiej dziury wyruszyli, bo pewnie z dużo gorszej.

(2015/11/24 20:40)
"a pić dużo nie lubią "   - to jest najlepsze :)))) odnoszę wrażenie ,że sporo ludzi narzeka na Sochaczew, bo   niby żule, sklepy nocne , pijaństwo...no to niech wynajmą lokum w innej części miasta. jeżeli chcą płacić minimum to co się dziwić , że otoczenie nie takie jak trza ...podobnie jest w NjuJorku :  niski czynsz = wysoka przestępczość.....  Więc zmiana lokum może spowodować ,że Sochaczew  stanie się znacznie piękniejszy :))) niż nam się wydaje ale jakby mieli więcej , to po co Sochaczew i narzekanie , nie lepiej Wilanów ?

(2015/11/24 22:58)
Proponuję zamieszkanie w Płońsku. Jeden z tzw naszych mówi, ze tam jest najlepiej. A tym, którzy tak chętnie zmieniają miasta proponuje wóz Drzymały. A co Cię tak boli ogród zadumy?

(2015/11/25 09:00)
co boli? przeczytaj najpierw artykul a potem zabierz sie za dyskusje.

(2015/11/25 09:40)
Ogród - całkiem spoko miejscówka. Jak tylko pierwszy raz zobaczyłem to miejsce, to mi się przypomniał Quake 3 Arena. Ktoś zaprojektował świetną planszę, coś w stylu Railgun Sanctuary albo Worshipers of BFG. 

(2015/11/26 20:44)
Do tych co im się w Sochaczewie nudzi - dajcie mi kilka godzin, bo dla mnie doba za krótka!

(2015/11/26 23:09)