Sochaczew szary wladze troche pomyslu na kolor

/ 4 odpowiedzi / 2 zdjęć

  • konto usunięte

Prawie juz w 80 % miasteczek w Polsce jest tak ze jesli maja one jakies budowle  stare ale ladne-zabytkowe lub budowle np   mosty    wieze-koscielne    kominy  itp.   Aby miasteczko mialo jakis swoj urok  bylo kolorowsze sa podswietlsne rozne fajne budowle takie np co wymienilem . Jesli miasto kolorowe to i mieszkancom lepiej sie zyje w takim miescie kolor to tez usmiech na twazy .  Czy u nas wladze tego miasta nie jezdza nigdzie i tylko siedza tam u siebie do 16stej i jedyne co to powrot dom ..  Prosze troche pomyslu na to miasto.   A my mamy np.Podzamcze zamek jak dla mnie za slabo oswietlony za bardzo malo widoczny.I NASZ RODZYNEK NR 1 W NASZYM MIESCIE ul Zeromskiego  Komin  super fajny wysoki centrum widoczny z daleka   teraz brzydki szary bleee   pomysl  innych miast wlasnie o tym co pisalem   pomalowac oswietlic od dolu w str gory  halogeny kierowane w str ku gorze zmieniajace co 20 min kolor np kolor wisnia   kolor bialy    kolor blue   .   Super efekt  a to nasz rodzynek ...      Jezdze tak po tych miastach po calej Polsce i widze co jest robione . Tylko u nas jakos nic pomyslow nie ma czy co..
''Gza'' masz rację na 100%... ...jednak ludzie zarządzający naszym miastem wyłącznie zastanawiają się nad tworzeniem wilo-etatowych rozwiązań pracowniczych przez całą poprzednią kadencję... a kiedy doszli w tych szlifach do perfekcji.. kiedy rozpoczęła się druga kadencja novoosieckich rządów nawet rozpoczęli klonowanie etatów... tak więc kasa na pewno jest... ale tylko na pensje... i to wyłącznie dla tych którzy będą i moją siać propagandę polityczną...  

(2015/09/15 00:35)
Obecnie obowiązujący kolor w mieście to szary i czarny, nie należy więc spodziewać się kolorów. Wyraźnie nie są na topie, zaraz wzorem Warszawy kibole zaczęli by podpalać.  PisiolonyMelepetyzm kosztuje i na kolorowe farby już nie starczy. Co tu gadać, nawet porządnego publicznego sracza nie ma w centrum, a co dopiero mówić o kolorach do tego trzeba mieć jasny umysł, nie mentalność czarnego luda.    

(2015/09/15 12:05)
Są kolory! Kamienica na Warszawskiej, jaskrawo-czerwona , wygląda jak bur...l. Nie szalejcie z tymi kolorami.

(2015/09/15 20:14)
Kolor to też stan umysłu i wyobraźnia, a nie tylko sama farba. U nas w mieście spisków dominuje kolor czarny i cała paleta szarości. Władza nie musi się wysilać, ale czas płynie i elektorat topnieje i wystawi rachunek czerni i szarości miejskiej. 

(2015/09/21 10:49)