SOCHACZEWSCY LEGIONIŚCI DLA DZIECI

/ 28 odpowiedzi
"W dniu 19.12.2013 jako grupa S(L)G w liczbie ok 20 osob odwiedziliśmy Dom Dziecka w Giżycach, dla każdego dziecka przygotowaliśmy świąteczną paczkę w której znajdowały się słodycze, przybory szkolne, a dodatkiem były Legijne gadżety. Podarowaliśmy też gry planszowe, książki, ubrania, sprzęt sportowy. Chcieliśmy podziękować wszystkim którym to nie było obojętne i wzięli to na poważnie. " - tak opisali i uwiecznili na Facebook'u Sochaczewscy Legioniści. 

Czy powinni trafić na pierwszą stronę gazet? ;))
Dobre uczynki zawsze powinno się doceniać. Widzewiacy też z posłem Maciejem organizują takie akcje co rocznie...:)

Karol

(2013/12/20 18:27)
To niech Sochaczewscy Legioniści będą teraz tacy łaskawi i zajmą się bazgrołami w przejściu podziemnym na stacji. Przejście jakiś czas temu było pomalowane, a zrobiono z niego jakiś slams wielkimi napisami typu socho legia group i bluzgami. 

(2013/12/20 20:04)

x2x
To niech Sochaczewscy Legioniści będą teraz tacy łaskawi i zajmą się bazgrołami w przejściu podziemnym na stacji. Przejście jakiś czas temu było pomalowane, a zrobiono z niego jakiś slams wielkimi napisami typu socho legia group i bluzgami. 

a może po prostu zamiast pisać zajadłe posty zrób ty coś dla innych gamoniu?

(2013/12/22 12:53)
z tym wpisem o przejściu to bardzo dobrze napisane,na tym głupim łubie sobie powinien jeden z drugim namalować a nie w tunelu na nowej ścianie.Jeszcze żeby ten klub coś pokazywał w czasie meczu to jeszcze,a nie grać nie umieją i jeszcze reklamę im robić .

(2013/12/22 14:12)
Nie umieszczajmy wszystkich w jednym koszyku! Zawsze trafi się ktoś kto napisze coś sprayem i myśli że jest wielkim kibicem, a jak przychodzi co do czego to tak naprawdę nie wie komu i czemu kibicuje. Nie możemy obwiniać wszystkich Kibiców za burdy i bazgroły na ścianach.
A z tą akcją z domem dziecka to naprawdę super sprawa i bardzo się to tym młodym kibicom chwali. Oby tak dalej!Dzieciaki z domu dziecka pewnie mają radochę do dziś. Mam nadzieje że to nie jest jednorazowa akcja kibiców Legii. Szkoda, że nie podali tylko w necie albo w innym medium, że prowadzą jakąś zbiórkę itp. Ale ogólnie pomysł ekstra!

(2013/12/22 15:26)

a może po prostu zamiast pisać zajadłe posty zrób ty coś dla innych gamoniu?

Spodziewałem się raczej komentarza, że kwestia bazgrołów na ścianach została również dostrzeżona przez kibiców zaangażowanych społecznie i że zamierzają zacząć temu przeciwdziałać, a tu jak zwykle.Bycie kibicem nie sprawia, że ktoś jest jakiś wyjątkowy i podlega szczególnej ochronie.

(2013/12/22 18:23)

psychologia spoleczna po prostu... kibice legii zebrali, mikolaje na motorach itd itd... manifestacja przynaleznosci do grupy... plus tylko dla kibicow czy innych grup ze w przeciwienstwie do motocyklistow nie wieszaja sobie naklejek "patrze sie w lusterka bo jade JA biedny motocyklista ktoremu mozesz zrobic krzywde" smieszne to jest dla mnie....

gosc jak sie decyduje isc do wojska to nie ma na plecaku naszywki "blagam nie strzelajcie do mnie"

kupiles motor to miej honor ponosic pelne tego konsekwencje a nie piszczysz jak ciota "patrzcie sie w lusterka" oj oj oj

(2013/12/23 08:10)
Uczynek piękny i godny naśladowania. Szkoda że tylko raz w roku zachowują się jak ludzie.

(2013/12/23 09:31)

x2x
chłopaki odwalili kawałek dobrej roboty

nie robią tego dla poklasku, nie jest to jakieś działanie zamierzone na efekt medialny. Nic z tych rzeczy

Dzieciaki zadowolone, wychowawcy także - cóż więcej chcieć. To nie pierwsza i nie ostatnia akcja S(L)G. Z tego co wiem druga strona (sochaczewski Widzew) też nie próżnuje, też w jakichś akcjach tego typu uczestniczy.

Zawsze wygrane są dzieciaki i to jest fajne.

1 sierpnia też można zauważyć kibiców na placu Kościuszki.

ale przecież wiat się kończy bo przejście podziemne jest pomazane. Brakuje jeszcze tylko "A w USA Murzynów biją"

pozdro

(2013/12/23 14:04)
Świat się nie kończy na pomazanym przejściu podziemnym, nie skończyłby się też, gdyby bydło jadące na mecz wsiadało do pociągu z peronu towarowego i do pociągu towarowego.
Zapominasz że ci sami kibice - bandyci - debile 11 listopada demolują Warszawę.

Nie próbuj jednym fajnym czynem rozgrzeszyć tę bandę debili, ponieważ robią więcej złego niż dobrego.

(2013/12/23 14:14)

x2x
rozumiem, że oglądasz TVN i czytujesz namiętnie Gazetę Wyborczą?

Ty naprawdę wierzysz w tą zniszczoną Warszawę?

Poważnie pytam

(2013/12/23 14:17)

tylko mysle ze w tym poscie nie chodzi o wybielanie, po prostu swiateczna infromacja i jak powiedzial x2x wazne ze dzieciaki cos dostaly..

ja od kibicow tez cos dostalem... nie wiem co to bylo dokladnie nazwali to jakis wpierd** czy cos... ale za to kazdy dostal rowno :P

statystycznie 1 na 100 kibicow to nie huligan tylko.. co mi po tym jednym dobrym kibicu ktorzy jedzie pociagiem w grupie 99 huliganow? wpierd*** murowany - ot taka statystyka :)

(2013/12/23 14:44)
też mi się kiedyś przydarzyło jechać takim pociągiem ,może że wiozłem akurat piwo to się obyło bez tak zwanego jak to nazwałeś kasperskyy wpierdo.....u.

(2013/12/23 14:48)

x2x
statystyka to taka dziwna nauka - jak wychodzisz z psem na spacer to statystycznie macie po 3 nogi ;)

myślę, że uogólniacie

stereotyp kibica bandyty jest bardzo popularny w mediach. Tak się składa, że siedzę w tych klimatach od lat i prawda jest zupełnie inna. Naprawdę nie pamiętam kiedy postronna, niezainteresowana kibicowaniem osoba dostała jak to nazywacie wpie*dol

Wiele w kibicowskim światku zmieniło się na korzyść. Ale to nie czas i miejsce na tego typu wywody.

Załamuje mnie tylko powtarzanie tej medialnej papki typu kibole bandyci zdemolowali Warszawę, kibole zgwałcili staruszkę, kibole wyrwali i zjedli serce przechodniowi

pozdrawiam

(2013/12/23 14:54)
z tym sie zgodze... manipulacja w tv i nic wiecej. tez nie wierze w te bzdety.

(2013/12/23 15:44)
mam zły dzień i to udowodnię-WY QŹWA TŁUMOKI ,którzy chwalicie się darami dla domów dziecka i jeszcze debile przyczepiacie sobie znaczki jakiegoś klubu gooowno wartego(LEGIA),a jednocześnie odrzegnujecie się od napisów na murach i w tunelach PKP,typu "legia ...itp, widzew  żydzew-,najpierw oduczcie ciule tych młodszych debili (młodszych od Was!!"- wiernych fanów Legii) tych praktyk,,niech tłuki nie mażą sprayem po ścianach bloków  ,-byle jak - ale niech się bydło zachowuje-,żyję tyle lat ,że pamiętam napis na bloku na dzisiejszej Senatorskiej,cytuję--"BLOK IM. KONIARKA"-kto ,żył pare lat temu wie kto to był Koniarek i w jakim klubie grał,nikt ani Jego ani bloku goownem nie obsamrowywał,a dzisiaj paru szalikowców da cukierków  dla dzieci za 100 zł a potem przechla 300 zł i się popłacze nad swoją dobrocią serca--NIE ODPOWIADAĆ MI!!!!!!!!!!!!-NIE PYSZCZYĆ,ZAMAZAĆ W TUNELU POYEBANE NAPISY I WPIEDROLIĆ SWOIM CZŁONKOM ZA DEBILIZM!!!zabrać spraye tłukom z Legii!!!!! WASZA KURIEWNA MAĆ!!!-
dla wiedzy --Wiosną tego samego sezonu (1991-1992) trafił do Widzewa Łódź, gdzie przez dwa sezony (do jesieni 1993 r.) zagrał w 68 spotkaniach i zdobył 35 goli. Z Widzewa, Koniarek przeniósł się do ligi austriackiej, gdzie najpierw reprezentował Wiener SC, rozgrywając przez rundę wiosenną 16 spotkań i strzelając 8 bramek, a w sezonie 1994/1995 związał się z VSE Sankt Pölten, dla którego zdobył 8 bramek. W sezonie 1995/1996 ponownie powrócił do Widzewa Łódź, z którym odniósł największe sukcesy w swej karierze. W sezonie 1995/1996 zdobył wraz z Widzewem mistrzostwo Polski i został królem strzelców z dorobkiem 29 bramek (4. wynik w historii polskiej ekstraklasy). Łącznie przez dwa sezony rozegrał w barwach Widzewa 38 meczów i zdobył 30 bramek (łącznie 65 bramek dla tego klubu, najlepszy strzelec w dziejach Widzewa). W sezonie 1996-1997 powrócił do ligi austriackiej,
mógł piłkarz Widzewa mieć swój blok swojego imienia w Sochaczewie?-MÓGŁ!
pozdrawiam fanów Koniarka z ul. Senatorskiej

(2013/12/23 16:44)
pokażcie mi dzisiejszego,zarabiającego kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie kopacza z Legii dorównującego Markowi Koniarkowi http://www.youtube.com/watch?v=Er5T3ISHzMU
żebyście glonojady z Legii mieli pół takiego Koniarka nie przynosiliście byście wstydu w meczach z 4 ligą i C klasą europejską

(2013/12/23 17:52)
Robroy- widzę że jesteś zagorzałym kibicem marnego widzewa trochę nie na miejscu te twoje wypociny!!!!

(2013/12/23 19:16)
do Kosiarz21-nie kumasz mnie (może źle napisałem),nie jestem zagorzałym zwolennikiem marnego  Widzewa,zwróciłem uwagę na to że kiedyś mógł być ""blok im M. Koniarka",widzewiaka,i nikt tego bloku nie obesrał ani nie podpalił a dzisiejsi debile tylko spreya wezmą i grafitują bo odnowionych ścianach,jak się śmietanka bogatszych kiboli Legii obnosi z darowiznami niech wychowają tych debili z młodszych klas aby nie durnieli i nie zaśmiecali murów i ścian i (o czym napisał "wielkieorety") podziemnych przejść,a czy mój post to wypociny?mógłbym napisać do Ciebie--Ty analfabeto!! (ale nie napiszę!!  )--  "Widzew" pisze się z dużej litery-ale nie będę zaogniał sytuacji,święta idą,wystarczy że św. Mikołaj Tobie w doope rózgą przypiedroli za zachowanie,z braterskim pozdrowieniem Alleluja!!!smacznego jajeczka życzę(dla Twojej wiadomości-Widzew-Legia-Lech i inne jełopy mnie nie interesują,nic a nic!,ty na mecze jeździsz,ty płacisz za bilety,kupujesz szaliki,koszulki i inne gadżety,ty masz w telefonie tapetę z Legią,płacisz i nie wymagasz wyników,płać dalej),w związku ze świętami przekazuję Tobie,znak pokoju , bracie

(2013/12/23 19:55)

x2x
i w tym momencie ręce i nogi opadają

czasami czytam twoje wypociny robroy - nie to żeby to coś mądrego było, wręcz przeciwnie. Zawsze ale to zawsze w głowie kołacze mi wtedy jedna myśl - jak można być takim DEBILEM. Poważnie jak można być takim DEBILEM i z tym swoim debilstwem lansować się na tym forum? Nie wiem czy i kiedy ktoś cię skrzywdził ale frustracja i przede wszystkim DEBILIZM aż wylewa si z twoich postów.

BTW - brałeś chociaż raz w swoim marnym życiu udział w jakiejś akcji dobroczynnej? Obojętnie jakiej?

(2013/12/23 20:39)
do x2x-zalogowałeś się 4 grudnia ,nieważne-cieszy mnie to że czytasz moje DEBILNE ( trzy razy dużymi literami) posty,mniemam że Ty,x2x jesteś jednym z tych darczyńców-i chwała Ci za to,ale wydaje mi się że kolejny przygłupi kibol Legi nie czytał ze zrozumieniem mojej literackiej twórczości na tym temacie,PRZESTAŃCIE ZAŚMIECAĆ MURY I ŚCINY DOMÓW,PRZEJŚCIA PODZIEMNE PKP,PRZYSTANKI TYMI NAPISAMI KIBOLSKIMI,-o to chodziło mnie i innym,,zadzwoń jeszcze do 1898 takich jak Ty i niech po zalogowaniu złoją mi skórę,wyzwą od czego chcą,zmieszają z błotem,każdy prymityw intelektualny używa zamiast argumentów merytorycznych argumentów ośmieszających-ty DEBILU,ćWOKU,JEŁOPO,napisz co spowodowało w moim poście 63741 że oceniłeś mnie tak negatywnie że aż Tobie ręce i nogi opadły,a szczena opadła? tylko na temat!,ogólnie to chciałbym bez odbioru,nie mam zamiaru odpowiadać na brak argumentów,dziękuję za uwagę,czytała Krystyna Czubówna

(2013/12/23 20:59)
Jeszcze raz napisze, że nie powinniśmy wszystkich kibiców wrzucać do jednego worka i z góry oskarżać. Co do bazgrołów na blokach, wiatach itd., to nie tylko w Sochaczewie są bazgroły legionistów, więc nie zrzucajmy całej winy na nich, że wymazane są mury itd.Przyznam, że najważniejsze jest wychowanie. Jeśli matka z ojcem nie interesują się co robi ich dziecko, to taka sytuacja będzie trwać nadal. Jakiś idiota maźnie coś na bloku i jest z siebie wielce dumny.Jest gość bo się nie bał i namazał. Ciekawe czy jakby go złapali i spytali o rok powstania RTS Widzewa albo Legii? Jestem pewny że 8 na 10 tych "Wielkich Kiboli" by się zacięło i zbladło! Ponadto kiedyś było tak, że starszyzna pilnowała porządku i młodzi mieli szacunek, a dziś!? Krzyknie legia jeden z drugim i wielkie cwaniaki jak jest ich kilku. Jak idzie sam przez miasto to głowa spuszczona i po cichutku! :) Ale to chyba taka nowa odmiana kibicowania! :)

(2013/12/23 21:25)
cosik mnie tknęło i w przerwie miedzy toaletą a spaniem wklikałem się w wyłączony już komputer,no nareszcie rozsądna wypowiedź "stonki76",już Cię lubię stonka76,o takie rozmowy na tym forum zabiegamy,bez wyzwisk,chamstwa- RTS- Robotnicze Towarzystwo Sportowe -Widzew-Łódź,rok założenia 1910,w latach 60 i 70-sekcje piłki nożnej,ręcznej,siatkówki,w latach 60-tych to 1 liga bokserska(i powiem Tobie że to nie jest wiedza z wikipedii,to jest wiedza moja,widzewiaka,pozdrawiam

(2013/12/23 21:48)
x2x
Według Ciebie ktoś kto rano niszczy elewacje budynku bazgrołami czy pobije kibica innej drużyny a wieczorem pójdzie z paczkami do dzieci jest porządnym człowiekiem ???
Dla mnie rodzice czy opiekunowie obdarowanych dzieci powinni im być im wdzięczni a następnie prokurator powinien postawić im zarzuty z odpowiednich artykułów.
Nie umiesz tego odróżnić ???

(2013/12/23 22:22)

x2x
do x2x-zalogowałeś się 4 grudnia ,nieważne-cieszy mnie to że czytasz moje DEBILNE ( trzy razy dużymi literami) posty,mniemam że Ty,x2x jesteś jednym z tych darczyńców-i chwała Ci za to,ale wydaje mi się że kolejny przygłupi kibol Legi nie czytał ze zrozumieniem mojej literackiej twórczości na tym temacie,PRZESTAŃCIE ZAŚMIECAĆ MURY I ŚCINY DOMÓW,PRZEJŚCIA PODZIEMNE PKP,PRZYSTANKI TYMI NAPISAMI KIBOLSKIMI,-o to chodziło mnie i innym,,zadzwoń jeszcze do 1898 takich jak Ty i niech po zalogowaniu złoją mi skórę,wyzwą od czego chcą,zmieszają z błotem,każdy prymityw intelektualny używa zamiast argumentów merytorycznych argumentów ośmieszających-ty DEBILU,ćWOKU,JEŁOPO,napisz co spowodowało w moim poście 63741 że oceniłeś mnie tak negatywnie że aż Tobie ręce i nogi opadły,a szczena opadła? tylko na temat!,ogólnie to chciałbym bez odbioru,nie mam zamiaru odpowiadać na brak argumentów,dziękuję za uwagę,czytała Krystyna Czubówna

a teraz przeczytaj uważnie swój post nr 63737......... i skonfrontuj to z wytłuszczonym przeze mnie tekstem (również twojego autorstwa)

po raz kolejny twierdzę, że jesteś debilem - nie znam osobiście na szczęście, normalny człowiek nie pisze w ten sposób. Nie wiem być może powinieneś zmienić dilera albo zacząć brać mocniejsze leki? Naprawdę nie wiem.

Nie widzę tu pola do jakiejś merytorycznej dyskusji z tobą fanie Marka Koniarka

(2013/12/24 00:29)