SOCHACZEWSCY LEGIONIŚCI DLA DZIECI

/ 28 odpowiedzi

x2x
x2x
Według Ciebie ktoś kto rano niszczy elewacje budynku bazgrołami czy pobije kibica innej drużyny a wieczorem pójdzie z paczkami do dzieci jest porządnym człowiekiem ???
Dla mnie rodzice czy opiekunowie obdarowanych dzieci powinni im być im wdzięczni a następnie prokurator powinien postawić im zarzuty z odpowiednich artykułów.
Nie umiesz tego odróżnić ???

uwierz mi, że w tym środowisku jest od groma porządnych ludzi. Czyli jak? Mając swoje za uszami i nie zawsze żyjąc zgodnie z literą prawa nie można dobrych uczynków robić?
Bo to już nie są dobre uczynki?
Przecież tak jak pisałem wcześniej nie robią tego dla poklasku,splendoru czy szumu w mediach. Gdyby nie post kogoś na forum nikt niezainteresowany nie miałby o tym pojęcia

(2013/12/24 00:34)
tak się składa, że Dom Dziecka w Giżycach jest wspierany przez wiele instytucji, a także prywatnych ludzi, sam z żoną i dzieciakami nie raz zawozimy tam paczki na święta. Nigdy nie wpadłbym na to aby napisali o mnie w gazetach z powodu tego, że zawiozłem paczki. Zdecydowanie wystarcza mi, kiedy dostaję kartkę malowaną przez dzieciaki z podziękowaniami za prezenty. Akcja szczytna ale chwalenie się nią jest raczej płytkie. 

(2013/12/25 13:29)

x2x
nikt nigdzie się tym nie chwali........czytaj uważnie wątek, w którym piszesz

pozdro

(2013/12/26 00:06)