Sochaczewska prokuratura.

/ 17 odpowiedzi / 2 zdjęć

https://anuluj-mandat.pl/blog/post/skandal-areszt-dla-studenta-za-fotoradar-mimo-ze-nie-widac-bylo-kierowcy-samochodu

Dostałem wezwanie ze straży miejskiej z Tarczyna wraz ze zdjęciem z fotoradaru na którym nic nie widać z prośbą wskazania kto jechał pojazdem. Krótko mówiąc olałem sprawę, do domu nie przychodziły żadne pisma, minął ponad rok i nagle przyszedł mi wyrok nakazowy z sądu. Nie nasłano na mnie komornika, nie wymierzono mi grzywny, dostałem od razu karę 6 dni aresztu za przekroczenie prędkości 28 km/h. To wszystko jest dla mnie absurdalne, przed weekendem odebrałem ten wyrok a dziś (poniedziałek) już przyszło pocztą zawiadomienie że mam się stawić pod koniec października w areszcie w Łowiczu na odbycie kary. Jestem studentem, pracuję na umowę o pracę, koniec konców mogli mi zabrać z pensji czy nawet zwrotu podatku lub wymierzyć prace społeczne a chcą mnie normalnego człowieka wsadzić do więzienia na tydzien. W jakim kraju my żyjemy..

Przypomnę, że w Sochaczewskim sądzie za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym nie dostaje się wyroku bezwzględnego pozbawiania wolności...

W/ g mojej wiedzy już nic nie zrobisz . Trzeba iść odsiedzieć . Ale problem jest inny w papierach zawsze będziesz miał wpisane - KARANY ARESZTEM-

i nie będzie widniało za co . Bądź facetem , bo z tego co widzę na tym forum zawsze byłeś mocny a teraz jaja Ci urwało. Może wsadzą Cię do grypserki a wtedy do następnego wyroku to tylko krok, A może do pedofilów ( uważaj na prowokację, bo dostaniesz następny wyrok, i wjdziesz na Boże Narodzenie , jak wyjdziesz) , wtedy Ci wspólczuję, oj będzie bolało.Ten rok potraktowano jakbyś się ukrywał , idź siedzieć i nie marudź.

(2016/02/12 18:44)

@mopseko --że mam się stawić pod koniec października w areszcie w Łowiczu na odbycie kary. -ale to już było? czy dopiero nadejdzie?

(2016/02/12 19:03)

robroy

Zaskoczyłeś mnie , i nie wiem o jaki październik chodzi. A tak na poważnie pisz Bartosz odwołanie , a następnym razem płać mandaty.

(2016/02/12 19:19)

Mopseko jaja to może Tobie urwało i licz się ze słowami. Gdybyś poświęcił chwilę czasu na klikniecie w link może byś skumal że to co napisałem na forum to przeklejony początek artykułu ze strony anuluj mandat. Ta historia nie jest o mnie, osobiście wspolczuje dzieciakowi takiego rozwiązania sprawy i nie życzę Ci mimo twojego glupkowatego komentarza żeby kiedys cos takiego spotkalo Ciebie lub kogoś kogo znasz.

(2016/02/12 22:07)

bartosz9

Nie bądź taki pewny , bo możesz to być Ty, i co wtedy.A ,że jaja Ci urwało to wiem od dawna i ten mój wniosek nie jest spowodowany tym artykułem.I nie wysilaj się na odpowiedź , chyba ,że jesteś ostani ci...l .

(2016/02/12 22:13)

Przynajmniej nie boję się pisac pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wszystko w tym temacie.

(2016/02/12 22:42)

prawo wszystkich traktuje jednakowo

(2016/02/13 07:39)

spodobało mi się-prawo jest jak płot,tygrys przeskoczy,szczur się prześlizgnie a bydło stoi 

(2016/02/13 07:45)

Robroy dokladnie o to mi chodziło wrzucając ten temat. Przecież to patologia żeby młodego człowieka wsadzać do aresztu na nawet kilka dni za mandat.

(2016/02/13 09:52)

@bartosz9,wyobraź sobie ojca  zarabiającego na rodzinę zamkniętego nawet na kilka dni z takiego powodu,wpis o karaniu,przerwa w pracy (no można wziąć urlop)i trzeba mieć dobrego szefa żeby zatrzymał Cię w robocie ,i za co karać zaocznie? ten co urżnął dziewczynie głowę i zniknął (syn sędziny sądu apelacyjnego) ,a już zgłosił się jego adwokat -będzie miał wgląd w sprawę,postępy,przesłuchania swiadków itp.,jeżeli ten zboczek go najmał (w co wątpię) adwokacina winien ujawnić miejsce jego pobytu ,ale cóż będzie trzymał rękę na pulsie ,o wszystkim wiedział co się w sprawie toczy,można? można!

(2016/02/13 10:14)

takie tam

(2016/02/13 10:22)

Najlepsze jest to że mandatu było pewnie ze 300-400pln, a utrzymanie więźnia chyba coś ok 2500miesięcznie czyli prawie stówa dziennie prosty rachunek. Kasa z mandatu nie będzie ściągnięta, i jeszcze podatnicy zapłacą kilkaset złotych za jego utrzymanie w areszcie :) Zajebisty interes :)

(2016/02/13 10:25)

coś takiego jak odbieranie dzieci rodzicom bo są biedni i oddawanie ich rodzinom zastępczym ,płacąc 1-2 tys. miesięcznie albo do domu dziecka

(2016/02/13 11:38)

clw

Panowie nie wierze, żeby była to jedyna taka pomyłka w Polsce, szkoda chłopaka. 

(2016/02/21 09:56)

Stanislaw zrobi porzadek w tym miescie

(2016/02/23 21:53)

glosujacie na stanilawa wachowskiego

(2016/02/25 20:36)

karwowo na wybory

(2016/02/26 17:44)