Sochaczewski absurdy drogowe

/ 4 odpowiedzi
Sochaczewskie absurdy drogowe,fotki ,wpisy,może mądrusie miejscy urzędnicy wreszcie zobaczą oczami internautów ze wcale nie są tacy mądrzy.
rozumiem, że masz na myśli absurdy drogowe a nie absurdy kierowców w postaci parkowania np. na całym chodniku?
chodzi mi o to by jeśli temat będzie żył to nie fotami parkujących niezgodnie z prawem.

Dla mnie absurdem jest zakaz zatrzymywania się na ulicy Sienkiewicza od skrzyżowania z Ks. Janusza do Botanicznej.
kiedyś gdy był tam PKS miało to sens teraz autobusy PKSu wpadają tam na kilkanaście, kilkadziesiąt minut i odjeżdżają.
A propos terenów stacji absurdem jest też parkiem P+R koło wieży ciśnień a do tego zrobienie tam wiaty dla rowerów :)
Trzeba mieć deko mało w głowie by wiatę dla rowerów zrobić 300-400 metrów od dworca :)

(2015/06/12 11:10)
Zielona strzałka skrętu na most z traugutta. Przy obecnej sytuacji ze staszica ta strzałka powinna być albo zaklejona albo w pizdu wyłączona. Korki niesamowite się robią na traugutta przez to, a przecież tak naprawde to obecnie nie powinno obowiązywać, a ludzie stoją... . Taki tymczasowy absurdzik :P

(2015/06/12 12:39)
absurdalny jest skręt z Płockiej w Gawłowską ,niby strzałka jest zielona w prawo, ale linia ciągła na jezdni  nie pozwala na jazdę,dalej próg zwalniający na samym końcu Bolechowskich po co ? ,zakaz skrętu w Chełmońskiego od Płockiej,takie moje spostrzeżenia. 

(2015/06/12 14:22)
-Router-masz rację,z mostu na Gawłowską winien być prawoskręt-jest miejsce, niektórzy ryzykują podjeżdżając z prawej wykorzystując strzałkę

(2015/06/13 07:23)