SOCHACZEWSKIE DROGI BEZRADNOŚCI CZY LENISTWA ?

/ 13 odpowiedzi / 3 zdjęć
Stan dróg w mieście woła o pomstę do nieba, z tond namawiam państwa do prezentowania "osiągnięć i troski ", władzy w tym względzie. To może więcej pieniędzy zaoszczędzą na wkład własny by mieć na remonty dróg w mieście i powiecie, a nie dla kolesiów z partii czy rodzin popleczników. 

Wszytko się zużywa , drogi też jak widać na zdjęciach więc póki co należy pohamować pokusę szybkiej jazdy a będzie i bezpieczniej dla wszystkich.

(2014/12/06 16:09)
Faktycznie to drogi mamy gówniane w mieście, faktem jest że teraz władza również się ty nie przejmuje i chyba ma to w tyle ? Nie będzie kaski, nie będzie dróg.(2014/12/06 21:44)
Co tam drogi, to też oczywiście ważne , ale ja czekam na pracę w miejscu po cegielni . Wszak Burmistrz powiedział ,że ruszy w 2015 roku, to już blisko.

(2014/12/06 21:54)
kucu poczekajmy dopiero się zaczęło nowe urzędowanie może coś wreszcie ruszy,mam nadzieję że w podzięce za wygraną zacznie się coś dziać więcej niż do tej pory.

(2014/12/06 22:06)

to swiadczy tylko o tym ze miasto nie ma zupelnie kasy... bo jesli nie ma sie na drogi.. na drogi w takiej ruinie jak w naszym miescie to przypuszczam ze nie ma sie kasy na nic..

jesli osiecki promuje miasto haslem: miasto innowacji a po 4 lata urzedowania sam przyznaje ze to to ciemnogrod internetowy... gdzie ta kasa I na co poszla?

jej po prostu nie ma... I nie bedzie.. bo takich mamy zarzadzajacych... partyjniakow a nie ekonomistow... dalej niech ciemnogrod glosuje na partie a nie na umiejetnosci kandydatow.. powodzenia.

(2014/12/09 13:28)
Kacpersky, jeżeli chodzi o ciemnogród internetowy to nie wiem czy wiesz, ale był projekt za podajże około 6,5 mln zł. Rodziny wielodzietne jak również rodziny o niskich dochodach otrzymały bezpłatnie komputery stacjonarne wraz z internetem,  który był opłacony bodajże na 5 lat. Warunkiem było uczestnictwo w szkoleniach z zajęć.komputerowych. Znam kilka takich rodzin,  które otrzymały PC z internetem i naprawdę nie wydały nawet zł. W mlodzieszynie tez był taki projekt,  ale brakowało chętnych( bylo ogłoszenie w gazetach).

(2014/12/09 16:03)
Z podobnych ciekawostek, to też nie każdy zdaje sobie sprawę jak wyglądają opłaty czynszu za mieszkania komunalne. Jeżeli kogoś nie stać na.czynsz bo ma przejściowe kłopoty finansowe,  to może go opracować w zgm. Za to też miasto płaci. Dzięki takiej akcji wiele rodzin uniknelo eksmisji na bruk.

(2014/12/09 16:37)
Faktycznie to drogi mamy gówniane w mieście, faktem jest że teraz władza również się ty nie przejmuje i chyba ma to w tyle ? Nie będzie kaski, nie będzie dróg.Jestem za te ulice z roku na rok coraz to gorsze w końcu ktoś napisał na ten temat a nie tylko polityka , i pierdo...enie bez sensu na tym portalu !!!!!!!!!!!! 

SOCHACZEWSKIE ULICE TO ..............................................................   PI PI PI PI  
  lepiej nie bede pisał bo mogą niepełnoletni to czytac !!!!!!!!!(2014/12/09 19:39)
Sochaczewskie ulice są takie jak w całej Polsce:) Założę się,  że jak dojdzie do remontu to będziecie ujadac tak jak miało to miejsce podczas remontu ul. Wąskiej z placem przylegajacym. Gdyby były wyremontowane to szukalibyscie czegokolwiek aby przy...srac urzędnikom ( takvjak z skrzyzowaniem płockiej z gawlowska, wszyscy chcieli świateł, światła są ale.... PASA DO SKRETU W PRAWO NIE ma, co z tego ze ruch jest plynniejszy, że moznavnormalnie wyjechać z gawlowskiej, trzeba komuś dowalic i tyle) 
Tak źle i tak niedobrze.

(2014/12/09 20:11)
To bardzo dziecinna wymówka, to znaczy że jak inni srają po krzakach to mi też tak należy robić. W ten sposób nie ruszyli byśmy z miejsca, nie wolno tłumaczyć zaniechań i brakoróbstwa urzędników. Płacimy podatki i chcemy dobrych dróg, a nie połatanych dołów. 

(2014/12/10 10:06)
A swoją drogą ciekawe czy władza w ogóle podjęła dalsze starania o remont tego skrzyżowania ? 

(2014/12/10 10:13)
Melon, mnie też irytuje stan dróg.Gdyby pieniądze z akcyzy na paliwo były naprawdę przeznaczane na drogi to mielibyśmy je najlepsze w europie ( każdy wie,  że blisko polowa ceny paliwa to podatek,  który defacto ma iść na drogi). Ale ważniejsze są kilometrowki ministrów i posłów,  ważniejsze są nagrody i premie dla posłów, ważniejsze są uposażenia biur poselskich. Inna sprawą jest janosikowe jakie płacimy biedniejszym województwom, gdyby zamiast im płacić moznabyloby te pieniądze zainwestować właśnie w powiatach i miastach na remonty dróg.Kto w cztery lata z budżetu w wysokości około 100 mln zł nadrobilby zaległości w remontach dróg z okresu 25 LAT!?  Przecież stan naszych dróg jest wynikiem zaniechan wszystkich poprzednich władz, ale obrywa się tylko tym jednym.Trochę logiki. 

(2014/12/10 20:45)
 No na pewno można mieć słuszna pretensję do obydwu ostatnich Burmistrzów że po oddaniu do użytku Obwodnicy nie wyprowadzili r tirów z miasta, nie spowodowali aby ustawiono stosowne  znaki zakazu i znaki informacyjne, tak aby tiry nie rujnowały Sochaczewskich dróg.

 Kuriozalna jeszcze sprawa że po mieście możesz tirem jeździć jak chcesz i nikt ci złego słowa nie powie, ale jeśli byś np. chciał objechać takim składem do okoła to nieda rady bo albo  wybudowano most po którym nie da się jeździć albo jakieś zwężenie drogi, czy inne ograniczenia uniemożliwiające taki objazd.

(2014/12/12 17:49)