Sochaczewskie SLD

/ 9 odpowiedzi
Dziś ujawniło się sochaczewskie SLD. Okazało się, że naprawdę istnieje. Z tego co słychać jedynie trochę się zmieniło. Przynajmniej u nas trzyma z PIS i partią Pana Jurka. O co tu chodzi???

(2014/02/05 22:58)
Sld to zawsze były sprzedawczyki , kto da więcej, tam pójdą . a tak nawiasem to kto z tego SLD  i gdzie się ujawnił.

(2014/02/05 23:48)
Powiem tak:
 Nigdy nie należałem, nie należę i nie będę należał do żadnej partii , bo musiałbym założyć swoją aby tak się stało.

 A drugi powód  to taki że wszystkim tym partiom nie chodzi o to aby czegoś dokonać tylko o piniędzory.

 Można uznać że jest między tymi dwoma swego rodzaju zbliżenie programowe, a kiedy Macierewicz zlikwidował ostatnie długie ramię Moskwy prawdopodobnie niema już powodu do wzajemnych urazów, niechęci i animozji, notabene liczy się program który chcą realizować.
 To co widać z obserwacji to scena polityczna trochę ewoluuje ponieważ, na każdym kroku wyłażą brudy i zaniedbania z ostatnich 25 lat i jeśli wszyscy politycy nie wezmą się od zaraz do rzetelnej roboty to za 25 lat Polaków będzie już tylko 16 mln.

 Potwierdzają to statystyki, praca i  zapewnienie stabilności bytu powodują iż  na Wyspach Brytyjskich przeciętna Polka rodzi 2 koma 2 dziecka a w Polsce tylko 1.6

 Sochaczew tak jak wiele innych miejsc w tym kraju potrzebuje szybkich zmian  doprowadzających do rozwoju gospodarczego i nie powinno mieć wielkiego znaczenia dla przecietnego Soczewianina kto to zrobi tylko aby tak się stało.

(2014/02/06 08:45)
Konferencja była w Młodzieszynie, gdzie krytykowali dyrektora, którego sami powołali na stanowisko. Okazało się, że odkryli układ.

(2014/02/06 14:27)
SLD Sochaczew to faktycznie twór dziwny, liczący się dawniej działacze odeszli i zasilili ekipę Burmistrza Osieckiego. Radni Stasiak i Chocian, teraz bronią telewizji trwam . Przewodnicząca Henryka Cieślak kiedyś pracowała w Urzędzie Miasta. Zastanawiam się czy Włodzimierz Czarzasty wie dlaczego już tam nie pracuje? 

(2014/02/06 16:19)
 I chwała im za to,  ale już nie muszą  bo od 15 Lutego 'TV  TRWAM rozpoczyna oficjalnie nadawać w paśmie ogólnopolskim na multipleksie cyfrowym. I to jest wreszcie zgodne z Konstytucją o wolności słowa i dostępie do informacji, każdy ma prawo wyboru co ogląda i czego słucha nastapi tylko mała korekta programów w, kanałów w tej chwili jest 31 a jeszcze teraz przybędzie nowych.

 Powiem ci tak jeśli ktoś jest Socjalistą nie musi być zaraz  ateistą jeśli ktoś jest narodowcem nie musi nienawidzić i lać Żydów, kolorowych i takim tam różnych, chociaż dzisiaj cała Europa i zachód widzi ścierwo muzułmańskie jako spory problem i zagrożenie szczególnie terrorystyczne.

PS: Socjalista to trochę co innego niż bolszewik i komunista, a zwłaszcza socjalista demokratyczny , kumasz to?

(2014/02/06 16:33)
A ta Pani Cieślak dlaczego nie pracuje? A może po ostatnich wyczynach szybko wróci? Musi odebrać jakąś nagrodę.

(2014/02/06 19:27)
Jasne że kumam! chwała telewizji trwam i radiu maryja oraz ojcu rydzykowi, oglądaj i słuchaj.

(2014/02/06 22:14)
Praworządność jest wtedy kiedy prawo stanowi ład i porządek, jednak kiedy prawo rozwala i komplikuje ład i porządek co prawda jest legalne ale nie jest praworządne!


 To tak odnośnie przydzielania koncesji, dla których podmioty ubiegające się powinny być traktowane na równych zasadach a nie wg. widzi mi się jednego faceta który swoją misję traktuje jako służalczą wobec swoich mocodawców i przedkłada jakiś interes polityczny ponad obowiazujace prawo tj.Konstytucję, to też próbowano zastosować artykuły prawa wg. własnej interpretacji wykładni prawa co jednak było sprzeczne z obowiązująca Konstytucją
 Na szczęście jeszcze jest w tym kraju trochę ludzi myślących samodzielnie!

(2014/02/07 09:51)