Sonda na sochaczewianinie o Małoleprzym

/ 27 odpowiedzi
Na stronie sochaczewianina jest sonda dotycząca rzecznika Małolepszego , zapraszam do zapoznania się i wydania opinii.
rowniez zachecam. glos juz oddany.

(2014/06/11 14:58)
owidzę że znudził sie już Osiecki to Małolepszy poszedł na tapetę ,oj jadem płynie na forum .

(2014/06/11 16:39)
A pani Pawlak czeka aż się skorpiony tym jadem potrują.
Potem przyjdzie i pozamiata towarzystwo wzajemnej nieadoracji.

(2014/06/11 16:45)
Tamta sonda jest smutna jak ten cały portal sochaczewianin i jego redaktorzy... przepraszam, pseudo redaktorzy

(2014/06/11 17:09)

Mam na myśli całkowity brak empatii wręcz otaczającą tą osobę aura niechęci i niezgody jaka od niej emanuje. Swoją drogą 4ry lata tych wstrętnonegatywnych fluidów i tego brzydkiego zapachu niechęci do wszystkich którzy starają się aby mieszkańcom żyło się lepiej no... tego nie da się nadrobić nawet wylewając rzecznika na zbity......

Jednym słowy ''JAKI BURMISTRZ TAKI RZECZNIK''

(2014/06/11 22:11)

Robert-cik gdzie jesteś ???

(2014/06/11 22:52)
Już dawno , ktoś na tym portalu mówił ,że obecny rzecznik Osieckiego w dużej mierze przyczyni się do przegranej tej ekipy. Zresztą jeden wart drugiego .

(2014/06/12 06:56)
Tamta sonda jest smutna jak ten cały portal sochaczewianin i jego redaktorzy... przepraszam, pseudo redaktorzy

kazdy moze wyrazic swoja opinie :) szanujemy poglady innych a za razem bierze mnie trwoga na sama mysl jak bardzo niektorzy maja ograniczona wizje tego co dzieje sie dookola ich.

(2014/06/12 09:08)
a co to za sonda na którą logować się nie potrzeba? jaki ma sens weryfikacja po ip kiedy polowe Sochaczewa lata na zmiennym? wyniki tej sondy są mniej więcej tak wiarygodne jak komentarze na pudelku. tegu typu mechanizm powinien być co najwyżej używany do pytań "czy uważasz, że dziś będzie ładna pogoda" a nie do personalnych wycieczek z imienia i nazwiska, ponieważ wynik jest bardzo niewiarygodny. 

(2014/06/13 09:32)
jak wszyscy są tu i tam tacy bohaterowie to niech idą do ratusza i żale wyleją a nie na forum anonimowo piszą.

(2014/06/13 09:37)

Router

ale mi za to nie placa zebym tam jezdzil i reprezentowal wszsytkich.. wybierzcie mnie, zaplaccie a z narazeniem wlasnego zycia bede to robil :)

wypowiedzi w necie mnie nic nie kosztuja i tyle.

(2014/06/13 09:57)
Router napisał: jak wszyscy są tu i tam tacy bohaterowie to niech idą do ratusza i żale wyleją a nie na forum anonimowo piszą.

(2014/06/13 11:50)

kacperskyy,tadeusz,napisałem tak bo to by było najlepsze a nie nakręcanie się na forum klepanie wkoło i nic z tego nie ma,co do dziennikarzy to jak dobrze to piszą że jest super a chwila i już o tym samym  piszą co innego .

(2014/06/13 12:02)
Robert-cik gdzie jesteś ???

(2014/06/13 12:33)
Tadeusz czemu uprawiasz dialog podziału? Czemu PRAWDOPODOBNIE i Nie-Oficjalnie starasz się wymagać od piszących na forum by podzielali Twoje zdanie? no i czemu w końcu naginasz fakty co? 
Kolego... tego typu pytania-twierdzenia to były modne 25 i więcej lat temu w Polsce. Masz ból dupy, to jak Ci router poradził, idź i zapytaj do ratusza, a nie wklejasz te swoje propagandowe brednie do każdego tematu po kilka razy. Sam wbrew pozorom nie jestem zwolennikiem aktualnego burmistrza, czy też poprzedniego, ale poziom propagandy jaki uprawia tu kilka osób po prostu wprowadza mnie w stan zażenowania. Zwyczajna, spokojna dyskusja przeradza się za moment w pole walki z pozostałymi nań oszołomami krzyczącymi na siebie nawzajem, tymczasem normalni, wyważeni w poglądach i słowach użytkownicy chowają się do swojej muszelki mrucząc pod nosem "aaa szkoda gadać, niech się kłócą matoły" - osobiście wkurza mnie to troszkę i mam dosyć tego typu ataków od Tobie podobnych - masz twardy argument? wal! co Ci się nie podoba w tym co się w mieście zmieniło a nie klepiesz dookoła te swoje teorie spiskowe.
a co do dziennikarzy - piszą co chcą - moja piaskownica, moje zabawki. Wolny rynek ma to do siebie, że we własnej gazecie się pisze co się podoba. Chcesz mieć po swojemu? załóż sobie gazete i pisz, albo idź poczytaj do Szostaka - tam jest dokładnie odwrotnie niż w sochaczewskiej. 

(2014/06/13 13:38)
Pan Małolepszy jak tak wszyscy tu piszą ,a tadeusz najbardziej powinien zaproponować spotkanie i spotkać się z autorami wpisów ciekawe ilu śmiałków by przyszło.Może i tadeusz by przekazał tomik swoich dowcipów Panu Robertowi.

(2014/06/13 13:58)

Miasto to LUDZIE wszyscy dla których jest ono domem który powinien być spokojny i bezpieczny gdzie wydatki są jak w domu rozsądnie planowane i jak w każdym... aby tak było i w tym domu powinno gościć zadowolenie, radość, zgoda, i szczęście... 

Rządy całej kadencji Novoosieckich to zaprzeczenie wszelkim ideałom samorządności uczciwości to rządy urągające godności mieszkańców o których władza przypomina sobie dopiero w roku wyborczym...
Rzecznik burmistrza w ogromny sposób przyczynił się swoją postawą do tej opinii... Dlatego napisałem:

Ruter i co z tego że pójdziesz ty czy ja do ratusza i zadasz temu człowiekowi pytanie dlaczego uprawia politykę niezgody, nagina rzeczywistość, zapytasz dlaczego prawdopodobnie nie-oficjalnie stara się wymagać od redaktorów Ziemi Sochaczewskiej przymusowego bezwzględnego posłuszeństwa i naginania faktów w celu uśpienia czujności mieszkańców miasta, co z tego że zapytasz go po co wprowadził nie-oficjalną cenzurę w naszej ziemi sochaczewskiej to będą tylko pytania.... 

(2014/06/13 14:41)

ok takie masz prawo jak i każdy inny do wyrażania opinii, problem, że nie widać żadnych konkretów w tym co piszesz, a tylko ogólne plucie jadem w kierunku ratusza. Uważasz, że wydawałbyś lepiej od Osieckiego? to proszę również o konkrety: na co, ile, po co i dlaczego. Prowadzenie budżetu to z definicji sprawa kompromisów, masz na to lepszy pomysł? chętnie posłucham myślę, że nie tylko ja. 
A swoją drogą wcale nie dziwi mnie fakt absencji rzecznika na forum, zważywszy na poziom dyskusji jaki prezentujesz. "Robercik" - co to, kolega Twój, dawny znajomy, rodzina? Chciałbyś, żebym do Ciebie pisał np. per. "synuś" albo "dzieciaku" - szacunku trochę, to może się doczekasz odpowiedzi. 

(2014/06/13 19:00)

(2014/06/13 19:49)
a Ty znowu swoje. Jakie wcielenia? kogo masz na myśli, bo wiesz równie dobrze ktoś może napisać o Tobie, jako ósmym wcieleniu Czubackiego. 

Nie wiem również o jakich sytuacjach piszesz wspominając te poważne problemy. Ludzie na forum raczej sami mają tendencję do wynajdywania problemów niźli ich tuszowania, także wątpie aby coś przeszło bez echa. Prędzej rozdmucha się nieistniejący problem do rangi tragedii na skalę miasta niż się coś przepuści - patrz sprawa mostu na bzurze. 

(2014/06/14 09:32)
donwiktor napisał : ''...Ludzie na forum raczej sami mają tendencję do wynajdywania problemów niźli ich tuszowania, także wątpie aby coś przeszło bez echa. Prędzej rozdmucha się nieistniejący problem do rangi tragedii na skalę miasta niż się coś przepuści - patrz sprawa mostu na bzurze''
Sformułowanie ''Ludzie na forum" wydaje mi się nietrafione brzmi jak by ktoś z Novoosieckiej góry był niezadowolony że ktokolwiek śmie władzy się przyglądać... 
Natomiast to Ratusz dostarcza największych problemów i powodów do poważnych zmartwień wszystkim mieszkańcom miasta Sochaczew i decyzje Novoosieckich Notabli z burmistrzem i bohaterem wątku jego rzecznikiem na czele, wystarczy poczytać wpisy na poniższych wątkach:

(2014/06/14 14:14)
A wam to słońce za bardzo w główkę przypaliło, czy klimatyzacja niesprawna spowodowała udar  mózgu,że zrobiliście taką nagonkę na władze miasta a szczególnie na pana rzecznika? Proponuję włożyć berecik, najlepiej taki z antenką:))

(2014/06/14 16:09)
Od dłuższego już czasu analizuję wpisy Tadeusza i teraz już jestem przekonany ,że to nikt inny jak tylko Pan Gaik . Oj widzę ,że zaczyna Pan naśladować  rzecznika burmistrza , który również ma tu , o ile dobrze liczę około 5 nicków , które wykorzystuję w ramach swoich potrzeb.Podobnie i Pan w swoich nickach , nie robi Pan nic jak tylko  wychwala , przechwala , a do tego obiecuje nierealne rozwiązania . Panie Gaik trochę przyzwoitości życzę.

(2014/06/15 08:57)

Szanowny forumowiczu stawik12 Pana opinia niezwykle mi schlebia wręcz nawet czuje się dumny, stawik12 zadałeś sobie sporo trudu aby wyrazić swoje zdanie zakładając nowy profil no cóż doceniam to i pozostaje mi zaliczyć Cię do grona moich fanów licząc na to iż będziesz z większą uwagą śledził wszystkie moje wpisy. 

Gorącą nalegam abyś wszedł na mój profil i poczytał moje wynurzenia. 

Wszystkim sąsiadom z mojej wspólnoty mieszkaniowej jak i mi osobiście daje dużo radości czytanie wpisów forumowiczów e-sochaczew.pl nawet Pani Zosia z parteru codziennie prosi swoją wnuczkę aby przy jej pomocy śledzić życie polityczne na forum I WSZYSTKIE POSTY ... mam nadzieję że się Pani nie obrazi iż uchylę rąbka tajemnicy... Pani Zosia kończy dziś 84 lata choć trudno w to uwierzyć duszę ma 30sto latki i twardo stąpa po naszej Chodakowskiej ziemi Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie na łamach naszego forum i w dniu dzisiejszych Pani urodzin podziękuje publicznie za te wszystkie lata poświęceń i sąsiedzkiej pomocy dobroci serca życząc przede wszystkim zdrowia i ciągłego nieskończonego poczucia humoru jakim Pani dzieli się z nami od kiedy Pamiętam. 

Wracając do tematu jak do tej pory najlepszym planem dla całej społeczności mieszkającej w Sochaczewie jest : http://gaik.e-sochaczew.pl/ 

http://www.plandlasochaczewa.pl/ 

To jest jedyny jak do tej pory plan dla Sochaczewa.

(2014/06/15 13:42)