Spa Kampinos - nie mile widziani politycy lewicy

/ 24 odpowiedzi
ZAKAZY I INNE DZIWACTWA.
UWAGA PALACZE! MOŻECIE PALIĆ TYLKO NA ZEWNĄTRZ I TYLKO W JEDNYM MIEJSCU - SORRY.
NIE SŁUCHAMY MUZYKI DISCO POLO ZAKAZANE, TYLKO ROCK, MUZYKA ELEKTRONICZNA, KLASYCZNA ORAZ MIŁY DLA UCHA POP.
POLITYCY LEWICY MILE PROSZENI SĄ O NIE REZERWOWANIE MIEJSC WYSTARCZY NAM TO CO DO TEJ PORY DOKONALI.
POZA TYM SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRAGNĄCYCH ZNALEŹC SPOKÓJ I WYTCHNIENIE, CHCĄCYCH PRZEŻYC DYSKURSY INTELEKTUALNE, DBAJĄCYCH O SWOJE ZDROWIE LUB POSZUKUJĄCYCH ROZWIĄZAŃ MOGĄCYCH POMÓC ZMĘCZONEMU CIAŁU I UMYSŁOWI.
MÓWIMY SOBIE NA TY /JEŻELI CHCESZ INACZEJ MUSISZ NAS UPRZEDZIĆ.
DOBRA ZABAWA TO TAKŻE WYTCHNIENIE DLA DUSZY I CIAŁA.
OSOBY INICJUJĄCE DYSPUTY O MORALNOŚCI I SPOSOBIE NA ŻYCIE PREMIOWANE 1 PIWEM.

Dobre - ale niestety dla mniejszości społecznej i tu też niestety że mniejszości .Może to dobry sposób na chwile zapomnienia o bieżących kłopotach tylko skąd na to brać? - pyzatym polecam to miejsce przede wszystkim ludziom pracy .

(2009/05/31 21:35)
a i szanuje ludzi co na własnej krwawicy i karku ,własnymi rękoma zbudowali choćby budę dla psa inni sie nie liczą choćby reklama rozchodziła się po całej Polsce.Ja tez jestem blisko tego miejsca ale jak w opisie w.w nie ma powodu bym kiedyś skorzystał a polecić mi nie zaszkodzi jak znajdę amatora bo jeden woli matkę drugi córkę -nie. Szósteczka za trafną ironię Panie Masłowski

(2009/05/31 22:05)
Kuriozum, ale dość symptomatyczne. W Polsce nawet interesy odkłada się na bok, żeby tylko dowalić faktycznym czy domniemanym politycznym wrogom.

W tekście jest rażacy błąd "nie rezerwowanie" oczywiście piszemy łącznie.

Natomiast obowiam się, że autorem tytułu posta nie jest SPA KAMPINOS, tylko autor posta. Jeśli tak, to widać tu jak na dłoni różnicę, między nieznajomością reguł pisowni, a pomyłką pisarską. To w nawiązaniu do wątku językowego pod debatą samorządową.

(2009/06/01 09:38)
Lekarzu lecz się sam. "gonsiorku pszestań połucać i cytoj cuś napisoł, nim pacnies enter. ""Obowiam""sie, ze za hwile ugryzies sie w sfuj własny ogun".
Ale tak w ogóle, to popieram Pana walkę o poprawnośc językową, byleby tylko forma nie przerosła treści, lub co nie daj Boże, stała się istotą sprawy.

(2009/06/01 16:53)
e to zależy jak kto pisze jeden patrzy na monitor drugi nie ja nie patrz i nie czytam bo raczej nie lubię sie chełpić tym co napisałem .Dobrze jednak że ktoś pilnuje i poprawia ale bez przesadyzmu bo jak prof. Miodek to bardzo hamuje rozwój języka i staje sie archaiczny

(2009/06/01 21:28)
I o to chodziło Andrzeju. Tak drobna prowokacja :)

(2009/06/01 22:07)
Prowokacja przyzwoita, gratuluję. Jeszcze bardziej cieszy, że zacząłeś interesować się ortografią.

(2009/06/01 22:25)
Panie Pawle, jest jeszcze jeden błąd: niemile. To jedno słowo, a nie dwa jak w tytule.

(2009/06/01 22:29)
Wiem:) To celowy zabieg.Dwa posty wyżej o tym pisałem.

(2009/06/01 22:38)
A mi się podoba to czego oczekują w spa kampinos.Jasno postawili sprawę, a komu się nie podoba to nie musi tam jeździć.

(2009/06/02 21:22)
pewnie że masz racje ktosiu (mefisto) bo widzę ze raczej to z Ciebie jajcarz ze cholera .Po wizytówce można tylko spodziewać się że masz wiele do ukrycia,ale to tak odbiegając od tematu.Myślę że autorowi chodziło to że ktoś kto reklamuje sie na tak wielka skale a ustalając specyficzne zasady powinien właśnie je zareklamować a nie jako spa ale jako oaze nietolerancji - Do właścicieli nic nie mam i myślę że niech sobie ustalają zasady jakie chcą bo to ich podwórko ale sam rozgłos tego miejsca nie pochodzi z opowieści ludzi którzy tam byli tylko z reklamy która sprawnie zadziałała .Ja nawet słyszałem ze samochody mają przystosowane do eko i ze nie gotują w domu bo gaz zatruwa.Takie głupoty tam ludzie gadają-a na wszystko jest wytłumaczenie .Jeśli kogoś stac by palcem nie kiwnąć własną rekom po za zarządzaniem trudno wymagać aby ustalał zasady nie egoistyczne i w tym wypadku ma do tego prawo żyjąc w szklance .

(2009/06/02 21:59)
:))) Gąsior - kto mieczem wojuje, ten... - a tak po starej znajomości:
"między nieznajomością reguł pisowni, a pomyłką pisarską".
Czy tam ten przecinek jest potrzebny ??? :)))

PS: W kwestii wyjaśnienia dla jednostek czepialskich - post napisałam z uśmiechem na twarzy, bez złośliwości, licząc, że Gąsior, również z uśmiechem, zripostuje mój komentarz lub udowodni, że jednak się nie pomylił :)))

(2009/06/03 09:30)
Oczywiście, że nie jest potrzebny. Postawiłem go z pośpiechu, ale sam zmagam się z interpunkcją, która dla mnie jest najtrudniejsza.

Nie czuję, żebym zginął. Czuję raczej, że Paweł zabrał się do nauki. Jako radnemu i kanydatowi do Parlementu Europejskiego zasady używania języka polskiego mogą mu się (mimo wszystko) przydać.
Podkreślam, prowokacja była przyzwoita i ja to doceniam. Natomiast z całym przekonaniem zamierzam zwalczać pogląd, jakoby to, jak się pisze i mówi nie miało znaczenia.

(2009/06/03 10:46)
Jeśli chodzi o moją osobę to oprócz swej twarzy i nazwiska nie mam nic do ukrycia na tym forum oczywiście.Ja jestem przeciwny wszechobecnej reklamie w mediach i na forach dyskusyjnych szczególnie.Osoby takie jak santserwis1 wykorzystują to miejsce do zareklamowania siebie za wszelką cenę i próbują przekierować uwagę użytkowników na swą osobę(w wizytówce są linki do stron prywatnych).Dla mnie najważniejsza jest merytoryczna dyskusja na temat postawiony przez autora postu i nikt nie musi wiedzieć kim dokładnie jestem i czym zajmuje się moja firma.Wracając do tematu to szczytem nietolerancji jest to że ktoś lubiący muzykę np disco polo w miejscu publicznym zmusza innych do słuchania tego co on,lub ktoś palący zmusza do palenia biernego inne osoby.Po to są zakazy i nakazy.

(2009/06/04 08:15)
????

(2009/06/04 17:31)
i wszystko wiadomo jeśli szybko znikają posty na temat dziwnych użytk. to z pewnością nie jest to przypadek-fałszywe pseudo naszych kochanych adminów

(2009/06/04 17:44)
czy odbiegając od tematu może ktoś udzielić informacji dotyczących tego SPA. Gdzie się znajduje co oferują itp.

(2009/06/05 10:20)
Google prawdę Ci powie :)))))))))))))
http://www.spakampinos.pl/

(2009/06/05 13:39)
Niestety ja, po takim wstępie, nie potrafiłbym już wypoczywać.

(2009/06/05 14:05)
Wcale się nie dziwię bo lwewica to okropność

(2009/06/05 21:34)
podały polityczne pomiędzy ludźmi to najbardziej irracjonalny tok myślenia wśród ssaków.Ogólnie politycy i z prawa i z lewa to egoiści wiec niczym sie nie różnią a ludzie którzy widzą takie różnice sami są bezwartościowi i egoistyczni-liczy się dana jednostka a nie przynależność

(2009/06/06 10:39)
No teraz to się popisałeś tolerancją dla polityków,czy z lewa czy z prawa to precz ze spa Kampinos .

(2009/06/08 18:18)
.

Zdecydowanie nie polecam Spa Kampinos. Podejście do klienta bardzo nieprofesjonalne. Dla nas to na pewno nie był relax. Robiliśmy tam imprezę rodzinną (Chrzciny). Po kościele przyjechaliśmy na w/w miejsce i byliśmy w szoku jak zobaczyliśmy ,że na stołach nie były nawet rozstawione szklanki, sami musieliśmy je rozstawić (dodam,że było 24 szklanki na 28 osób), ja piłam napój w kieliszku. Na stołach nie było serwetek, stoły musieliśmy przestawiać,bo były ustawione tak ,że niektórzy goście byli zablokowani przez innych. Generalnie było bardzo ubogo zarówno jeśli chodzi o wystrój jak i o jedzenie. Zabrakło makaronu do rosołu i niektórzy goście musieli ok 30 min czekać i potem już rosół był zimny. Jedna z sałatek była podana dopiero po ciastach, a o kiełbaskach na ciepło zapomniano. Nikt nie zbierał brudnych talerzy i nie pytał o kawę czy herbatę, musieliśmy sami się upominać i dostaliśmy 2 termosy, talerze niestety nie były wymienione i musieliśmy położyć czyste na brudne. talerzyków deserowych nie było. Podawaliśmy tort w głębokich talerzach. Mieliśmy mieć możliwość tańczenia na sali obok, ale niestety też nic z tego nie wyszło, ponieważ, po pierwsze pani nagrzała sale do 27 stopni (czego miała nie robić) i kazała zakładać ochraniacze na buty(czego też miało nie być). Po imprezie właścicielka nie chciała się przyznać do błędu i obrażała naszą mamę. Bardzo nam przykro ,nie tak byliśmy umówieni, miało być tak pięknie (przynajmniej tak zachwalała właścicielka). Wydaje mi się,że to była pierwsza tego typu impreza w Spa Kampinos i mam nadzieję,że nauczą się na błędach i więcej takiego koszmaru nikomu nie zrobią . Jak ktoś nie ma pijęcia jak się robi tego typu przyjęcia to niech się tego nie podejmuje. Podsumowując: Czuliśmy się jak na stołówce na koloniach. Zero organizacji

(2010/09/08 13:40)