"Spie"prz"aj" Dziadu” !!! czyli...

/ 10 odpowiedzi

Urząd Miasta, ZUS, Skarbówka, Policja ?

Powiem tak, Ci starsi ,którzy pracowali za tamtej kadencji lub jeszcze dalej , wiedzą co robić i w/g mnie pracują dobrze , żeby nie powiedzieć , że bardzo dobrze . Mówię tu o pracownikach urzędu miasta. Jednak Ci , którzy zostali przyjęci teraz za obecnego burmistrza Osieckiego , czy to za sprawą konkursu , lub w inny sposób w/g mnie nie posiadają żadnego doświadczenia , a co gorsza żadnych predyspozycji do bycia urzędnikami. w/g mnie nie znaleźli się na swoim miejscu .

(2014/04/26 09:20)
Na tym forum nie uzyskasz obiektywnych wypowiedzi.Proponuję zrobić sądę uliczną. Na tym forum jest tylko paru użytkowników, którzy są aktywni i widzą plusy jak i minusy.Reszta z nich (odnoszę takie wrażenie)psioczy bo stara się o stołek lub próbuje go bronić.na każdym kroku widać tu propagandę przedwyborczą (zakładka samorząd świetnie to obrazuje).

(2014/04/26 09:30)
 Dokładnie i pamiętajmy o tym jesienią.

Natomiast używanie anonimowych kont powoduje iż większość ludzi nie wie czy tę zajadłą walkę polityczną prowadzi podzielona prawica czy lewactwo w naszym mieście.

Dla mnie wszyscy Oni są jedni drugich warci, Przypomnijcie tylko sobie  co było za poprzednich kadencji, wszak wszyscy Oni już byli, wszyscy Nas oszukali więc wszyscy powinni odejść!!!!

(2014/04/26 09:43)
Panie Olaf vel metro lub Panie Dobrogost , tylko przypadek sprawił , że kiedyś ktoś odkrył Pana prawdziwe nazwisko i w Pana przypadku dziwię się ,że Pan nie posługuje się nim na tym forum .czego Pan się domaga , pisząc  Natomiast używanie anonimowych kont powoduje iż większość ludzi nie wie czy tę zajadłą walkę polityczną prowadzi podzielona prawica czy lewactwo w naszym mieście. Większość forum ma to do siebie , że korzystamy z niego wybierając swój nick, ale nic nie stoi na przeszkodzie , żeby swoje wypowiedzi firmować swoim nazwiskiem , które zresztą niektórzy podają przy rejestracji , tak np. jest ze mną , podobnie zresztą jak z Panem.Ale odchodzimy od tematu , więc kończę.

(2014/04/26 11:48)
 Miałem oficjalny  login pod swim naziskiem ale niestety zapomniałem hasło

(2014/04/26 11:55)
Powiem tak jak w tytule wątku przy najbliższych Wyborach Prezydenckich:

Spieprzaj Dziadu

(2014/04/26 12:00)
Panie Olaf vel metro lub Panie Dobrogost , tylko przypadek sprawił , że kiedyś ktoś odkrył Pana prawdziwe nazwisko i w Pana przypadku dziwię się ,że Pan nie posługuje się nim na tym forum .czego Pan się domaga , pisząc  Natomiast używanie anonimowych kont powoduje iż większość ludzi nie wie czy tę zajadłą walkę polityczną prowadzi podzielona prawica czy lewactwo w naszym mieście. Większość forum ma to do siebie , że korzystamy z niego wybierając swój nick, ale nic nie stoi na przeszkodzie , żeby swoje wypowiedzi firmować swoim nazwiskiem , które zresztą niektórzy podają przy rejestracji , tak np. jest ze mną , podobnie zresztą jak z Panem.Ale odchodzimy od tematu , więc kończę.

Panie Sebastianie,zauważ Pan że  kont jawnych lub ujawnione osoby to osoby wyrażający  tylko swoja opinię na dany temat nie działający w sposób aktywny w życiu politycznym , natomiast konta anonimowe to ludzie których nijako zobaczymy jesienią na Listach Wyborczych do Samorządu, sądzę że gdyby używali kont jawnych nigdy by nie pisali tego co piszą i zachowywali na forum zupełnie inaczej.

Szkoda że Administrator Portalu e-sochaczew nie wprowadził wymogu jawności kont oraz ich weryfikacji, wówczas każdy by się zastanowił nad opublikowaniem każdego swojego postu i ewentualnie odpowiadał za to co pisze, aczkolwiek można namierzyć praktycznie każdy login ale nie każdy to potrafi i zada sobie tego trudu.

(2014/04/26 12:26)
 Sorry jest kilka osób lokalnych samorządowców używających jawnych  oficjalnych kont, chyba jak wszyscy to wszyscy!

Nie wstyd wam  anonimowe klakiery?

(2014/04/26 12:31)

Panie Sebastianie,zauważ Pan że  kont jawnych lub ujawnione osoby to osoby wyrażający  tylko swoja opinię na dany temat nie działający w sposób aktywny w życiu politycznym , natomiast konta anonimowe to ludzie których nijako zobaczymy jesienią na Listach Wyborczych do Samorządu, sądzę że gdyby używali kont jawnych nigdy by nie pisali tego co piszą i zachowywali na forum zupełnie inaczej.

Szkoda że Administrator Portalu e-sochaczew nie wprowadził wymogu jawności kont oraz ich weryfikacji, wówczas każdy by się zastanowił nad opublikowaniem każdego swojego postu i ewentualnie odpowiadał za to co pisze, aczkolwiek można namierzyć praktycznie każdy login ale nie każdy to potrafi i zada sobie tego trudu.

olaf twoj debilizm przekracza wszelkie granice.

(2014/04/29 09:03)
Ty  ze swoim już dawno wszelkie granice przekroczyłeś. I nie pisz do mnie chamanie jeden

(2014/04/29 09:21)