spodnie moro - gdzie kupić w Sochaczewie

/ 7 odpowiedzi
Ludziska,gdzie w Sochaczewie moge kupić spodnie moro.
Z góry dzieki za odpoiedź.
W Socho to nigdzie, albo w sklepie internetowym:).
Wsiądź w pociąg, przy Śródmieściu w przejściu na Centralny jest sklep z takimi rzeczami. Do wyboru różne wzory, różnych armii. No chyba, że w grę wchodzi opcja "wędkarsko-mysliwska", nie militarna.

(2015/02/18 11:42)
Ja swoje woodlandy i UCP kupowałem w b52 na miedzianej w Warszawie.

http://www.b-52.pl/

Mają szeroki wybór zarówno wzorów kamuflaży z wielu armii jak i krojów.
Jakość też wysoka.

(2015/02/18 12:21)
Najprędzej chyba w tym sklepie myśliwskim właśnie, koło Oscara, na przeciwko cmentarza w trojanowie

(2015/02/18 12:49)
Możesz też poszukać w sklepach wędkarskich, na wąskiej jest jeden, na pawilonach koło kościoła, i chyba na żeromskiego w tych pawilonach przy biedronce

(2015/02/18 15:49)
na Malesinie- jest rynek-kiedyś bywał tam facet z akcesoriami wojskowymi,mundury-pasy,koszule i podkoszulki moro ,wszystko z demobilu,raz albo dwa razy w tygodniu,dużo roboty nie ma aby sprawdzić

(2015/02/18 16:24)
Witam
W Sochaczewie w czwartki na rynku (pchli targ) sprzedawał swego czasu Pan militaria min.: spodnie, bluzy, nie wiem czy nadal tam jest. Swoją drogą miał drogo.
Najlepiej kupować na znanym portalu internetowym sprzed z demobilu. Wielokrotnie kupowałem i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o Warszawę to polecam sklep z militariami na ul.Ogrodowej.
Pozdrawiam

(2015/02/18 16:42)
Z allegro jest taki problem że ciężko rozmiar dobrać. Czasem najlepiej pojechać i przymierzyć.

(2015/02/18 17:07)