Spotkanie z Pawełm Kukizem

/ 22 odpowiedzi / 2 zdjęć

Paweł K. do złego partnera w sejmie się przytula,chce być języczkiem u wagi, jak kiedyś PSL,a teraz -wizyty w zakładach pracy,wywiady, patriotyczne  show (składanie wieńców pod tablicami)

(2016/05/08 17:51)

Spotkanie zorganizowali Wojownicy15
 stad zapewne elementy patriotyzmu.

Ale jeżeli zaczniemy się tłumaczyć z takich rzeczy jak pamięć za tych co zginęli

to w ogóle nie możemy mówić że w Polsce cokolwiek się zmieni.
Rozejrzyj się ile Polski w Polsce nam zostało? 
Nie takie tęgie głowy zastanawiają się jak cokolwiek zmienić skoro

brakuje osób którzy mogli by to zrobić.

Komu dziś możesz zaufać że jak w przyszłości dostanie się do władzy

że nie będzie garnął do siebie tylko  będzie robił naprawdę coś społecznie ?

Tutaj jest problem....

A nie nazwa partii czy PO czy SLD czy KORWIN czy KUKIZ

(2016/05/08 20:42)

nic sie nie zmieni ,wszystko zostało spieprzone kilkanascie lat temu,Polski tak naprawde prawie nie ma i komu to zawdzięczamy chyba nie musze pisac .

(2016/05/08 22:12)

Zabiegamy o to, żeby jeszcze w tym roku Pawel Kukiz perzyjechał również do Sochaczewa i spotkał się z mieszkańcami naszego miasta.
Liczymy, że już wkrotce będziemy mogli zaprosić sochaczewian na to spotkanie.

(2016/05/09 10:21)

z tego co widze, na razie wasz patriotyzm polega tylko i wylacznie na przypominaniu o faktach z bardzo krótkiego okresu historii naszego kraju. A historie mamy obszerna i nie konczy sie ona tylko na II WŚ. bohaterów mamy w róznych okresach naszej walki. nalezy o nich pamietac i miec szacunek bo to nasza historia ale patriotyzm to nie tylko to!

prosze mi powiedziec ilu z was wojownikow bylo w wojsku? ilu z was wezmie szable i pojdzie bić sie pod granice pod białymstokiem i odda zycie z okrzykiem za polske! czy wiekszosc to ma kat. D? ilu z was juz zglosilo chęc uczestnictwa w organizowanych jednostkach obrony terytorialnej?

ilu z was przeklada wlasne interesy nad interesy tego kraju? na razie jak zauwazylem to tylko szarpiecie sie o posadki. mielismy tego przyklad chocby na tym forum.

ilu z was patriotów brało udzial w akcjach spolecznych, np sprzatanie chocby własnego miasta? ilu z was uczestniczy na codzien w zyciu społecznym chocby wlasnego miasta? jakie inicjatywy zrobiliscie do tej pory? pomagacie starszym? bierzecie udzial w wolontariatach?

w jaki sposob pielegnujecie jezyk oraz tradycje naszej ojczyzny? z tego co widze na forum to z jezykiem polskim jestescie na bakier.

(2016/05/09 11:12)

Gwoli sprostowania wpisu @RobertHurka.

Oczywiście nie jest prawdą, że spotkanie w Ciechanowie jest zorganizowane przez Wojownicy15.

Jego jedynym inicjatorem jest poseł Marek Jakubiak z Ruchu KUKIZ'15

Pozdrawiam.

(2016/05/09 11:45)

Mariusz Kacprzak (Kacpersky) ja w wojsku byłem za to Ty nie rozumiesz pojęcia patriotyzmu,

uważasz że to coś nadzwyczajnego i tutaj bardzo sie mylisz. Pozatym na facebooku zadałem ci Pytanie

na które nie potrafisz odpowiedzieć ( czyż by prawda zabolała ) ? 

Krzysztof Kubik obydwaj wiemy dlaczego i skąd jest to spotkanie

Jak chcesz to rozwiń temat  na forum esochaczew...  

Nauczyliście się oszukiwać  a to zły znak na przyszłość.

P.S

Krzysztof Kubik obiecałes tutaj na esochaczew że Paweł Kukiz zagra na dni Sochaczewa. 

teraz sie usmiecham bo prawda jest taka że ty Pawła na żywo to nawet na oczy nie widziałeś  ale podgrywasz ...

Życzę miłego dnia Panie Kacprzak i Panie Kubik  

(2016/05/09 15:54)

widze mamy kolejnego detektywa :) baw sie dobrze, zycze sukcesów tylko zeby ten o ktorym myslisz nie dojechal cie za pomowienia :)

no i widze ze mi dorąbałeś niezle :) "ja byłem w wojsku a to ty nie rozumierz pojecia patriotyzmu" oj oj jak chlopiec z podstawówki cieta riposta.. dlugo sie nad tym zastanawiales? niech policze .. hmmm 4 godzinki... szybko ci poszlo tym razem :) brawo wojowniku!

nie wiem skad sie biora pomysly u takich ludzi jak ty na to zeby wogole brac sie za polityke? nie znam cie czlowieku ale to co reprezentujesz na tym forum to jakas farsa. na koniec zycze ci... nie przepraszam - zycze nam wszystkim zeby tacy ludzie jak ty do władzy nigdy sie nie dostali.

(2016/05/09 22:13)

byłeś w wojsku,nie byłeś......

(2016/05/10 06:37)

Ja nie wspieram żadnej partii politycznej i nie będe kandydował

Ty zadawaj sie z Kubikiem to kiedyś d....e ci rozsadzi 

(2016/05/10 07:11)

Jak widać głupota nie boli... :)

(2016/05/10 07:50)

Panie Robercie,

Nie jesteśmy na Ty i bardzo bym Pana prosił o zachowanie choć podstaw kultury i trochę szacunku. Staram się unikać wchodzenia na forum w spory personalne a zupełnie już staram się nie ubliżać. To nie jest profesjonalne zachowanie, tym bardziej, że reprezentuję Stowarzyszenie Kukiz'15.

Pan reprezentuje, jeśli się nie myle Wojowników'15? organizacja, która wywodzi się również z ruchu p.Pawła Kukiza. Dlatego też, kompletnie nie rozumiem Pana ataków na osoby z Kukiz'15. Jesli ma Pan jakies osobiste pretensje, to rada starszego kolegi - nietaktownym jest wyrażanie tego na forum publicznym. Zarówno Pan jak i Ja reprezentujemy osoby, które stoją za nami. Proszę być tego świadomym i dbać o swój wizerunek.

Panie Robercie jeśli chciałby Pan porozmawiać ze mną lub z którymś z moich kolegów z Kukiz'15 zapraszamy do biura. Szczegóły znajdzie Pan na FB.

pozdrawiam
Mariusz K.

(2016/05/10 09:07)

To po co sie odzywasz jak Cie nikt nie pyta...

Nie muszą wszyscy wiedzieć po co i dlaczego jest to spotkanie.

Wiem że to cię boli ale ja nie moge pozwolic aby jacyś partyjniacy wchodzili mi na głowe

więc zamknij buzie jeden z drugim i będzie ok

(2016/05/10 09:08)

Panie Hurka, a z głową to u pana wszystko w porządku?

Bijesz pan pianę o jakimś spotkaniu, gdzie? A w Ciechanowie!

Proponuje udać się do psychiatry!

Chyba już wszystkich na tym portalu pan wyzwał!

(2016/05/10 09:31)

Bardzo dobrze napisane

Z Partyjniakami trzeba krótko za ryj

(...) trzeba odciagać od chlewa

(2016/05/10 12:16)

Ciekawe co powie Kuzkiz ???

No tak - TRZEBA ZMIENIĆ KONSTYTUCJE :)

Żadnych ustaw, żadnych projektów, tylko - TRZEBA ZMIENIĆ KONSTYTUCJE :)

Będzie też ten pseudo v-ce marszałek sejmu od Kukiza ???

Kolejny miszcz intelektu :)

(2016/05/10 13:35)

Pieknie, Piotr Liroy Marzec wystapił ze stowarzyszenia Kukiz15. 

Chyba nikt nie chce mieć nic wspólnego z  partyjniakami

(2016/05/10 18:12)

Trochę z rozbawieniem przyglądam się tej pseudointelektualnej dyskusji o wyższości stowarzyszenia nad partią. Panowie - różnica jest wyłącznie w nazwie -  i jedno i drugie tworzą ludzie z tymi samymi przywarami ( pieniactwem, zawiścią, małostkowością i przerośniętym ego co można bez trudu znaleźć w tym wątku).  Kukiz15 zafiksował się na utopijnej walce z partiokracją i zakiwa się na amen.

(2016/05/11 07:44)

Co raz wiecej ludzi z wyższym wykształceniem, co raz mniej ludzi wykształconych.

Stowarzyszenie to przedewszystkim cele statutowe, Partia to natomiast  darmozjady które po uzyskaniu 3% nawet nie będąc w sejmie otrzymuiją wielomilionowe subwencje. Pewnie dlatego że Patia nie może porowadzić własnej działalności gospodarczej a stowarzyszenia tak.  co do Kukiza to nie tak Kukiz sie zakiwał (bo kukiz jest jeden)  a raczej to Kukiza kiwaja.

Jak wytłumaczyć zjawisko zmiany poglądów kiedy raz 4 lata jest się w SLD natepnie 8 lat w PO  a na Końcu londuje się u Kukiza.

Tak sie dzieje w całej Polsce, to dlatego ruch Kukiz15 choć miał ponad 40 posłów to do stowarzyszenia przystąpiło raptem kilku posłów

reszta nie chce mieć nic wspolnego ze stowarzyszeniem Kukiz15

(2016/05/11 11:01)

Konrad - Ty z pewnością masz wyższe wykształcenie. W krótkim poście 3 błędy ortograficzne: co raz zamiast coraz, przedewszystkim zamiast przede wszystkim oraz londuje ( znajdź błąd sam).

(2016/05/11 13:20)

Wyższe wykształcenie nie równa się perfect znajomości zasad pisowni i ortografii.

Uwież mi, że są zawody w których to nie jest wymagane. ;)

PS. Nie stawia się spacji przed pierwszym znakiem po nawiasie. ;)

(2016/05/11 13:45)

Jakim trzeba być wybitnym polonistą aby za grosze rozprzedać cały majątek Polski?
Jakie trzeba mieć wykształcenie aby  zamknąć fabrykę kabli w Ożarowie?
Ile trzeba mnożyć przykładów aby zrozumieć że to wcale nie o to chodzi?
Zauważyłem że co niektórzy układają słówka "ą", "ę" a jak się lepiej przyjrzeć
to właśnie tym najbardziej słoma z butów wystaje.

(2016/05/11 14:11)