standardowy dzien ludu pracujacego

/ 47 odpowiedzi
Czyżbyśmy trafili na tego samego kierownika...? ;)

(2014/01/23 15:53)

jak nie pociąg , to maszynista winien ...

może on tez przy -5 niedomaga?

trzeba było spisac dane , nr pociągu , godzine rozmowy i skończyć z człowiekiem!  żeby więcej nie pyskował , a Wy byście byli górą . ;)

(2014/01/23 15:59)

trzeba było spisac dane , nr pociągu , godzine rozmowy i skończyć z człowiekiem!  żeby więcej nie pyskował , a Wy byście byli górą . ;)

I co, mieć satysfakcję moralna, ze zgnoiłam człowieka?

Poza tym, mnie nikt w pracy nie pyta o samopoczucie i jego zależność od warunków atmosferycznych. Mam pracować. Wydajnie i efektywnie a przy tym zachowywać się profesjonalnie i uprzejmie. 

(2014/01/23 16:46)
 Prezes PKP Intercity dzisiaj został odwołany, mimo to zdążył wypłacić 7000000 premii, nagród.  W takim razie teraz powinien zostać maszynistą bo zawsze zdąża :)

(2014/01/23 17:19)

I co, mieć satysfakcję moralna, ze zgnoiłam człowieka?

Poza tym, mnie nikt w pracy nie pyta o samopoczucie i jego zależność od warunków atmosferycznych. Mam pracować. Wydajnie i efektywnie a przy tym zachowywać się profesjonalnie i uprzejmie. 

i słusznie :)

(2014/01/27 08:36)

kolejny mily dzien w podrozy.. co do cholery tym razem? znow "taki mamy klimat?" kolejny dzien gdzie pociagi sa poopozniane po 20-30 min.. dodam ze u naszych sasiadow nic sie nie dzieje, zadnych opoznien.

dzis rano pani megafonistka 4 min po odjezdzie pociagu zapowiedziala ze kolejny bedzie opozniony 15 min.. to juz jest debilizmy w czystej postaci, komunistyczne betony siedzace od dekad w tej zapysialej smierdzacej spolce jaka jest PKP. zastanawam sie czasami czy nie naslac na to wszystko jakis talibow - innego rozwiazania nie ma.. wyj** to wszystko w powietrze, zaorac i zaczac od nowa.

lub inne rozwiazanie... my narod polski nie potrafimy zyc w wolnosci.. potrzebujemy bata nad lbem... a wpuscic tu niemcow albo ruskich i niech zrobia porzadek jak w 39'

(2014/01/30 09:42)
do -kacperskyy- nie przeginaj,na wycieczki możesz sam jeździć nie potrzeba do tego biur podróży NKWD-tours ani gestapo-airlines

(2014/01/30 09:56)

nie widze innego rozwiazania, zobacz co dzieje sie w tym kraju. zlodziejstwo na potege, bandyci z kasa bezkarni, wladza ma w dupie totalnie szarakow.. nikt za ryj nie trzyma i tak sie dzieje... polacy to taki narod wlasnie debilny. 80% nie kuma ze slowo "wolnosc" nie oznacza "wolno" - wolno krasc, wolno miec wszystkich w dupie, wolno zabijac (szpitale), wolno wyzyskiwac, wolno nie szanowac, wolno byc totalnym egoista...itd..

czy USA czy szwecja , nie szwecja to zly przyklad,,, czy niemcy, czechy - wszedzie wladza bedzie brala kase i bogaci beda mieli dobrze... nic do tego nie mam.. normalka,, ale tam licza sie z przecietnymi ludzmi w prostych przyziemnych sprawach: opieka medyczna, transport, cala infrastruktura. bo nie myslcie ze oczekuje od panstwa ze ma mi wszystko dac lub zazdroszcze bamberom z kasa.. nie do k*** ja oczekuje od panstwa podstaw na godnym poziomie a na reszte mam sam sobie zapracowac.

w tym kraju nie ma ku*** nawet podstaw.. dzieci w szpitalach umieraja, infrastruktura transportowa rozsypuje sie w drobny mak przy -8 st.C, a najgorsze ze jak to wszysto nastapi to jedyna reakcja to "taki mamy klimat" albo zwolnia lekarza... nikt k** nie ponosi odpowiedzialnosci, nie zwraca pieniedzy czy wyplaca odszkodowac... jestes k** zerem w tym kraju mimo ze pracujesz uczciwie, placisz podatki, przestrzegasz prawa - wywiazujesz sie ze wszsytkiego czego oczekuje od ciebie panstwo a ono nie da ci nawet k*** podstaw do tego zebys sam na siebie mogl zapracowac bez przeszkod.

(2014/01/30 10:43)
 Ty naiwny jesteś? Czy myślisz że Niemcy, Rosjanie lub Amerykanie będą ciebie,mnie traktować tak jak swoich obywateli, co najwyżej dostaniesz dobrze płatna robotę przy azbeście,  karabin i na wojnę do Afganistanu, a za opiekę medyczną w Europie na dobrym poziomie zapłacisz 2200 Euro rocznie i tak moja siostra pracująca w Holenderskim Szpitalu mówi tak:" Gówno płacicie na Ubezpieczenie Zdrowotne i Gównianą opiekę medyczną dostajecie" ale jak mam jej wytłumaczyć że w porównaniu do nich Gówno zarabiamy? Widzisz wszystko zaczyna się od pieniędzy i będę to powtarzał 100 milionów razy że Państwo będzie bogatsze wtedy  kiedy bogatszy będzie jego Obywatel i nic się nie zmieni dopóki będ ą rządzili Socjaliści z Platwormy,Pisu, eselde i inni którzy potrafią tylko podnosić podatki  a Bizancjum się rozrasta wraz z dysproporcjami społecznymi.

(2014/01/30 11:14)
masz rację kacperscyy,ale nie potrzeba do tego Niemców czy kogokolwiek innego,nasi urzędnicy sami wywodzą się z elit chronionych za PRL-wymiar sprawiedliwości,"służba"zdrowia,bezkarni i nieomylni,w dwóch takich samych sprawach sąd orzeka jednemu w zawiasach a drugiemu kilka lat odsiadki,lekarze czują się bezkarni bo o ich winie nie orzeka etyka tylko kolesie,zauważ jeszcze coś-coraz gorsza smarkateria (umysłowa) pracuje w służbach terroru i kontroli,debilowaci strażnicy miejsko-gminni-mandaty,mandaty,policjantka (z naszego podwórka) spisuje dzieciaka idącego do autobusu (pewnie do szkoły)za przejście przez ulicę chociaż do najbliższych przejść dla pieszych po obu stronach jest więcej jak 100 m.-kodeks ruchu drogowego,rozdział II pkt 13,szefowa straży miejskiej rzuca się na stojący samochód oskarża że chciał ją najechać,dowód zarejestrowany kamerką i tłuk buraczany dalej szefuje-pewnie córka albo kochanka jakiegoś decydenta powiatowego,to jest problem-biorą przykład z góry i czują się bezkarni. I są! Policja i sądy chronią pijanych kierowców-wójtów,burmistrzów,radnych posłów...,my jesteśmy malutkie goowno ,baranki do strzyżenia,na nas pokazuje się siłę wymiaru "sprawiedliwości",komornik może Tobie zajmać wszystko bo masz nazwisko takie samo jak ktoś tam,to kiedyś pęknie tylko czy temu pęknięciu trzeba pomóc?

(2014/01/30 11:21)
no... po prostu czlowiek załamki doznaje... fakt z tym najezdzca germanskim moze za mocno pojechalem :) bardziej chcialem przekazac ze inaczej niz sila sie juz nic chyba nie da zrobic w tym kraju..

(2014/01/30 11:27)
 Kacpersky to mogłeś napisać o wprowadzeniu standardów Niemieckich czy ogólnie rzecz biorąc Europejskich bo Rosyjskich to też raczej byś nie chciał,  nota bene gdzie łamanie podstawowych praw człowieka jest normą.

(2014/01/30 12:46)
 Kacpersky to mogłeś napisać o wprowadzeniu standardów Niemieckich czy ogólnie rzecz biorąc Europejskich bo Rosyjskich to też raczej byś nie chciał,  nota bene gdzie łamanie podstawowych praw człowieka jest normą.

(2014/01/30 12:46)
czy w jakimkolwiek okresie od 966 r.n.e  - 2014 r.ne. w kraju między Odrą a Bugiem było kiedyś normalnie?

(2014/01/30 13:57)
No zależy co dla kogo jest normalne, frater ja  od bardzo dużej liczby ludzi słyszę iż wyznacznikiem normalności jest demolud, a tym czasem to właśnie po 89r. wracamy do normalności, bezrobocie, bieda, korupcja i wszystkie inne patologie włącznie z niewydolnością Systemu Emerytalnego czy na Zachodzie tego niema? No fakt lepszy standard życia i lepsze zarobki ale przyjżyjcie się lepiej , oni też mają wiele problemów

(2014/01/30 16:27)

wczorajszy powrot znow po 30-40 min opoznienia... dzis rano to samo. zdefiniujmy moze co to sa te ciezkie warunki??? moze grabiec by cos wiecej napisal o naszym klimacie czy to cos takiego dziwnego te -15?

dla mnie jest to normalna zima jaka panuje w tej szerokosci geograficznej... do cholery...

zima -15 za zimno: tory pekaja, zwrotnice zamarzaja, pociagi sie psuja
lato + 30 za goraco: pociagi sie psuja, tory rozszerzaja, wszystko sie przegrzewa, brak klimatyzacji..

skoro jest tak zle, cala polska walczy z zima, sytuacja jest tak tragiczna, wypadki na drogach, opoznienia, odwolaia pociagow... z wypowiedzi naszych wladz mozna wnioskowac ze zwykla zima stala sie jakims kataklizmem - wprowadzmy moze stan wyjatkowy?

caly ten cyrk uwlacza mojej inteligencji.. nikt nie powie ze infrastruktura sie sypie, ze nowe pociagi nie sa dostosowane do zwyklych warunkow zimowych, drogowcy po raz kolejni nie sa przygotowani do zimy, brak sprzetu itd, nie powiedza ze w zwiazku z tym calym syfem ktoremu winni sa zarzadzajacy tym panstwem - bedziemy oddawac wam pieniadze, bo podwyzki w kolei co rok .. bilet 300 PLN - pytam sie kurw*** za co ja mam placic?

zamiast tego pani minister mowi - sorry..... to nie nasza wina, to wina tego ze w klimacie umiarkowanym w jakim sie znajdujemy dziwnym trafem spadl snieg i jest -15 st.C ...ludzie oni maja nas za debili totalnych

(2014/01/31 12:00)

no ! wczorajsze opóźnienie  120 min , wieczornego pociągu z wa-wy do łowicza to już lekka przesada :0,  na dodatek przeganiali paseżerów ze Stadionu , Powiśla i Śródmieścia  na Centralny , potem stła 30 min między Ochotą i zachodnim , a  podrodze w Błoniu tez się zeszło , no i pod samą stacją  w Sochaczewie też postaliśmy z 15 min, bo rozjazdy zamarzły ...

mozna się lekko wk...wić ...

(2014/01/31 12:26)
A wczoraj PKP nawet stanęło na wysokości zadania bo na Centralnym z powodu opóźnienia pociagu obsługa oczekującym pasażerom rozdawała goracą kawę i herbatę.

A ja mam pomysła:

Zamiast wydawać pieniądze na odśnieżanie, ogrzewanie itd, w ogóle na walkę ze skutkami zimy niech cały kraj wyjedzie na koszt państwa na wakacje na te 2 miechy  do Sudanu, murzynki zarobią a my Quadami po pustyni będziemy się ścigać, rekiny w morzu między nogami będą nam przepływali i pewnie jeszcze na coś mocniejszego starczy :))

(2014/01/31 12:43)

http://www.tvn24.pl/wsciekli-pasazerowie-pisza-do-minister-bienkowskiej,392924,s.html

bardzo podoba mi sie ten fragment pod ktorym podpisuje sie z cala rozciagloscia:

"Represyjny system prawny pozbawia pasażerów prawa do domagania się jakiegokolwiek zadośćuczynienia. Państwo działa jako obrońca wyłącznie jednej strony - przewoźnika, oferując mu cały pakiet narzędzi umożliwiających egzekwowanie obowiązku posiadania biletu (w pociągach oprócz konduktorów są także kontrolerzy!)."

(2014/01/31 16:19)
Powiem ci tak Ustrój Socjalistyczny w Państwie demokratycznym zabija Gospodarkę i Państwo.   Te cholerne Ministerstwa, departamenty itd. pochłaniają większość naszych podatków które powinny służyć: opiece Medycznej,  być przekazane PKP itd.  Zamiast zarabiać więcej i iść do Lekarza prywatnie i mu zapłacić utrzymuje się jakiś chory system NFZ po to by doili go jacyś gogusie, ministrowie itd. a efekt jest taki że wszystko jest do dupy a ten niby system nie działa bo niema prawa.  Ministerstwo Edukacji po kigo wuja to, co jakiś obcy palant lepiej zna moje dziecko i lepiej wie co jest mu potrzebne i w jakim wieku powinno iść do szkoły? A jeśli twierdzi ktoś że kocha moje  dziecko to ja twierdze że jest pedofilem i zgłaszam go na Policję.

Minister transportu najbardziej dba o swoje służbowe BMW a reszta niech się wali, czy prywatne środki lokomocji typu kolej, metro itp. nie funkcjonowały by lepiej gdyby nie te palanty z ministerstwa, przez których na wszystko brakuje kasy?
 Czy ministerstwo Pracy załatwi ci robotę jak będziesz na bezrobociu, czy nie lepszy jest bezpośredni kontakt u pracodawcy,  a PUP nie potrafi skojarzyć wg. kwalifikacji Pracodawcy z pracownikiem.

(2014/01/31 21:22)