Stasiak, co ty teraz zrobisz?

/ 20 odpowiedzi

Jak Pan Przewodniczący będzie teraz tłumaczył się za wybryki swojego synka, którego w Sochaczewie wszyscy znają, ale niestety z tej złej strony?
Syn Pana Stasiaka ma 25 lat i jest doroslym czlowiekiem dlatego takie teksty w stosunku do pana prrzewodniczącego sa nie na poziomie.
Konkrety i jeszcze raz konkrety

(2002/04/08 13:45)
Zgadzam się z przedmówcą. Ojciec nie ponosi odpowiedzalności za poczynania 25 letniego syna. Jednak myślę że syn ma troszkę mniej lat...
PZ

(2002/04/08 13:57)
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Brak nam jednak konsekwencji. O poprzednim Przewodniczącym dużo przecież się pisało, a o nowym nic? Błagam, rozwagi!

(2002/04/08 15:35)
C[ pi ] was powinno interwsować co robi Pan Stasiak i jego syn, zajmijcie sie własnymi sprawami.

(2002/04/09 17:34)
Mylisz się kolego teraz to osoba publiczna , czyli pod pręgierzem opinii mieszkańców naszego miasta.

(2002/04/09 17:48)
MMM co za słownictwo.... godne rzeczywiście imiennika tego wątku ;-)

(2002/04/09 17:51)
Takie jest już życie osób publicznych

(2002/04/09 18:10)
jeżeli każdy rodzic przed urodzeniem swojego dziecka odgadnąć, co z niego wyrośnie, na pewno nie byłoby na tym świecie Ciebie i mnie również...

(2002/04/10 14:47)
>jeżeli każdy rodzic przed urodzeniem swojego dziecka ma odgadnąć, co z niego wyrośnie, na pewno nie byłoby na tym świecie Ciebie i mnie również...

Pewnie,roznie to bywa z tymi dziecmi.Z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciu. Mam tylko nadzieje, ze pan Stasiak nie pochwala zachowania swego syna, choc pewnie duzego wpywu na to nie ma.

(2002/04/10 14:55)
ja wierze w nowego przewodniczącego. Jego syn nie ma nic tu do rzeczy. Pana Stasiaka bedziemy oceniac po wynikach jego pracy a nie zachowaniu jego syna.

(2002/04/10 15:51)
Jak to nie ponosi odpowiedzialnosci???
A kto go wychowal na bandyte?
To ze Radek tak sie zachowuje, jest w 95% wina rodzicow i tego jak go wychowali.
Coraz lepiej sie robi w naszym miescie. Do tej pory Stasiak zawsze jakos sie wymigiwal od konsekwencji swoich czynow, a teraz to juz pewnie bedzie calkowicie nietykalny :-(

(2002/04/10 17:04)
Idioci zamiast zastanawiać się nad tym co zrobi Pan Stasiak, kim jest jego syn to lepiej weżcie się do roboty wielcy obywatele tego miasta!!!

(2002/04/10 18:09)
Widzę, że ktoś cokolwiek za nerwowo reaguje na posty i imć Stasiaku. Czego się Pan/Pani boi? Krytyki? Sądząc po słownictwie nie jest Pan/Pani osobą wysoce wyedukowaną. Dlatego może Pan/Pani jeszcze tego nie zauważyła ale mamy WOLNOŚĆ ZŁOWA i nikomu nie uda się zakneblować komuś ust

(2002/04/11 10:01)
Jacek napisał(a):"Jak to nie ponosi odpowiedzialnosci???
A kto go wychowal na bandyte?
To ze Radek tak sie zachowuje, jest w 95% wina rodzicow i tego jak go wychowali.
Coraz lepiej sie robi w naszym miescie. Do tej pory Stasiak zawsze jakos sie wymigiwal od konsekwencji swoich czynow, a teraz to juz pewnie bedzie calkowicie nietykalny :-("

Odpowiedź Agatka:Myślę, że Pan Stasiak będzie jednak musiał zaprzestać ciągłego wyciągania syna z tarapatów, Teraz wszyscy będą mu patrzyli na ręce.
Niestety nie ulega wątpliwości, że sam syn się nie zmieni. Ważna będzie postawa Ojca i to jak będzie tłumaczył kolejne niwe samochody kupowane synowi-studentowi z emerytury i pensji przewodniczącego.

(2002/04/11 14:19)
a skad wiesz, ze nie pracujemy?

(2002/04/11 15:15)
abcd napisał(a):"Idioci zamiast zastanawiać się nad tym co zrobi Pan Stasiak, kim jest jego syn to lepiej weżcie się do roboty wielcy obywatele tego miasta!!!"
Odpowiedź k:???

(2002/04/11 15:23)
abcd napisał(a):"Idioci zamiast zastanawiać się nad tym co zrobi Pan Stasiak, kim jest jego syn to lepiej weżcie się do roboty wielcy obywatele tego miasta!!!"
Odpowiedź Jacek:Jasne, niech idioci ciezko pracuja i niech sie nie interesuja kto ich okrada.
Do roboty to niech lepiej pan Stasiak wysle swojego synka. Chociaz po co on ma ciezko pracowac skoro moze pieniadze latwo zarobic w nieuczciwy sposob, a i tak wielu naiwnych debili bedzie go bronic.

(2002/04/11 15:31)

(2002/04/12 11:17)
Nowy przewodniczący nie bedzie pobierał pensji z racji sprawowanego urzędu, a syn moze sie tłumaczyć sam przed urzędem skarbowym jeśli będą jakiekolwiek podejrzenia.

(2002/04/12 11:21)
Nie będzie pobierał diety ale nie dlatego,że z niej zrezygnował tylko dlatego,że nie może bo straci zasiłek przedemerytalny.Drobna różnica - prawda.

(2002/04/12 12:08)