Staszica...Houston, mamy problem...

/ 21 odpowiedzi / 2 zdjęć
Staszica...Houston, mamy problem...

http://sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=32486

...zdaje się, że czekają nas kolejne podwyżki podatku... :(
Nie jestem zaskoczony , myślę ,że to początek

(2015/02/18 11:29)
oczywiscie, ze to dopiero poczatek

(2015/02/18 11:55)
 myślę że jest w tym trochę przesadyzmu, co ewentualnie może się stać lecz nie koniecznie musi!

(2015/02/18 12:06)
Cóż, pewne problemy musiały się pojawić...ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy te 6 mln zł to jest kwota jedynie za remont ulicy wraz z chodnikami i czymś tam jeszcze, czy całkowita kwota obejmująca ulicę i pobocza, sieć elektroenergetyczną i oświetleniową i wodociągowo-kalnalizacyjną?

Może ktoś wie?

(2015/02/18 12:16)
Oczywiście te 6 mln musi wystarczyć na wszystko i asfalt,i kanalizację i wodociąg i elektrykę . Na szczęście Pan wojewoda mam nadzieje weźmie to dokładnie pod swoją opiekę. Już nie chcą remontować i jeden patrzy na drugiego a miało być tak pięknie, tak zgodnie no to zobaczymy. Jedno jest godne do podkreślenia   Nikt Wam Teraz nie Przeszkadza - nie ma na kogo zgonić. Więc do roboty

(2015/02/18 19:52)

stawik12 napisał "........
Nikt Wam Teraz nie Przeszkadza - nie ma na kogo zgonić. Więc do roboty"

I jak dotąd pierwszy raz się zgodzę ze stawikiem - czas zakasać rękawy i brać się za Staszica, teraz samorządy sobie nie przeszkadzają chyba. Kurczę, chyba nie zaniedbacie tego przedsięwzięcia? 

(2015/02/18 20:56)
Dziękuję - to do Niezależnego

(2015/02/18 22:04)
Muszą najpierw obsadzić fachowcami stanowiska kierownicze ,które politycznie opróżnili .Zaznaczam doświadczonymi pracownikami nie z klucza partyjnego,bo ich nauka potrwa i będzie kosztowna.

(2015/02/19 08:49)
...sądzę, że następcy już są. Taka instytucja jak powiat nie może prawidłowo funkcjonować bez kompetentnych pracowników. Pani starosta nie jest nowicjuszem w dziedzinie samorządowej i zapewne doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Kwestie związane z inwestycjami, które stanowiły oręż w walce wyborczej, teraz muszą stanowić priorytet dla obecnie sprawujących władzę.

Często, tak jak w tym przypadku nie jest sztuka wywalić na bruk, ale może okazać się sztuką znaleźć ich następców...

Temat modernizacji ul. Staszica może okazać się najtrudniejszym zadaniem dla burmistrza Osieckiego biorąc pod uwagę planowany sposób prowadzenia tej inwestycji. Dzielenie jej na zadania prawdopodobnie spowoduje znaczne przekroczenie założonego budżetu.

Miejmy tylko nadzieję, że wykonawcy będą z Sochaczewa i okolic... ;)

(2015/02/19 11:36)
 Miejmy nadzieję że będą, po co mają zarabiać obcy jak mogą miejscowi którzy zatrudniają miejscowych pracowników?

Głupota ludzka gdyby miała duszę gołębicy stado gołębi latało by nad tym nieszczęsnym  miastem!

(2015/02/19 11:58)
@DeluxePod warunkiem, że ktoś na miejscu potrafi realizować tego typu projekty, ma doświadczenie, zasoby, a nie dopiero będzie się uczył przypadkowo zebranymi pracownikami, a jedynym jego atutem będzie to, że jest "miejscowy".

(2015/02/19 13:41)
wbienko  umiesz czytać ze zrozumieniem czy trzeba ci łopatologicznie tłumaczyć jak Ksiądz Magdzie? Wiadomo  że chodzi o profesjonalne firmy wyspecjalizowane w tej materii a nie o jakąś zbieraninę zorganizowaną z potrzeby chwili. Gdybyś choć przez chwilę pomyślał logicznie t że taka lokalną firmą z Sochaczewa, Płocka lub pobliskich innych miast łatwiej zweryfikować pod względem rzetelności  i uczciwości niż kogoś nieznanego z daleka. Już Minister Nowak z  rządu Tuska  zatrudniali Chińczyków przy budowie A2 i co z tego wyszło oprócz gigantycznych miliardowych strat. Autostradę kończyła budować firma Polska!

(2015/02/19 15:19)
@DeluxeNie będę się rozwodził, kto czyta ze zrozumieniem, a kto nie, bo i tak przegrasz :)))Krótko, znasz taką miejscową firmę?
I nie rozszerzaj pojęcia "miejscowa" do Płocka i innych okolicznych miast oraz nie mieszaj w to miernot pokroju Nowaka - nie ma konieczności i sensu.

(2015/02/19 15:52)
wbienko mamy taką jedną,która od lat wygrywa przetargi na uogólniając remonty ulic w Sochaczewie .

(2015/02/19 16:00)
@plastekRozumiem, że jedyne kryteria tego wyboru to fachowość, profesjonalne wyposażenie, terminowość i dostępność. 

(2015/02/19 16:12)
Co do zaspokojenia kryteriów to nie wiem stwierdziłem tylko fakt.

(2015/02/19 16:29)
No i dobrze.
Widzisz @Deluxe? Firma miejscowa jest i nie trzeba dalej szukać w Płocku, albo innych okolicznych miastach. @plastek odpowiedział i nie nawymyślał mi przy tej okazji jak Ty;) Można? Można!!! :)))

(2015/02/19 17:16)
wbienko po co się z nim"boksujesz" to jest bezcelowe,

(2015/02/19 17:38)
 No oczywiście plastek bo nie macie szans. Nikt was nie będzie pytał kto  zostanie wykonawcą, z przegranymi nikt nie rozmawia. Dobranoc!

(2015/02/19 17:55)

(2015/02/22 06:17)
                     wcześniej nie ten obrazek wszedł,poprawiam teraz

(2015/02/22 06:29)